Skocz do zawartości
PatrykWinner

[Ban]PatrykWinner Breach #2

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Nick, na który została nałożona kara:  PatrykWinner
2. Steam ID: STEAM_0:1:77748972
3. Link do bana na Sourcebans:http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:77748972&advType=steamid
4. Opis sytuacji:Otrzymałem bana za Zabicie MTF jako Szpieg CI przed rozpoczeciem rundy + ucieczka,no więc na wstępie chciałbym przeprosić za to co zrobiłem,nie było to celowe bo nie zauważyłem czasu że 3 sekundy do rozpoczęcia rundy były i starałem się póżniej wytłumaczyć z tego na voice chacie jak i na chacie tekstowym,jednakże wiedząc że Necker i tak mnie zbanuje bo zauważyłem po wpisaniu komendy jego !xbans czy jakoś tak zdenerwowałem się i opuściłem serwer,nie zrobiłem tego celowo zabijając tych graczy przed rozpoczęciem rundy,wiem że mogłem sprawdzić czy runda się już rozpoczeła ale dawno na serwerze nie grałem i pamiętam jak kiedyś czyli rok czy dwa lata temu niektórzy CI zabijali przed rozpoczęciem rundy.Chciałbym też przeprosić graczy którzy ,,poczuli się urażeni"tym że ich zabiłem bo widocznie tacy gracze byli skoro dostałem za to reporta,co jest według mnie trochę głupie skarżyć na gracza który dawno na tym serwerze nie grał bo każdy może się pomylić,wiem że też źle zrobiłem wychodząc z gry przed dostaniem bana ale nerwy mi już puściły  ale mimo tego przepraszam oraz chciałbym dostać drugą szansę bo lubię na tym serwerze sobię pograć.
5. Coś od siebie:Już napisałem wyżej ale powodem dlaczego piszę tą apelację jest też to że kara według mnie jest też trochę niesprawiedliwa bo 5 dni za wykonywanie zadań jako CI czyli zabijanie MTF'ów a nie rdm to jest trochę dziwne tym samym że próbowałem wytłumaczyć sytuacje administracji i coś mi nie wyszło bo trochę przyznałem się według Neckera na chacie tekstowym,chociaż że nie robiłem tego specjalnie dlatego też starałem się to wyjaśnić na chacie głosowym,no ale nie chcę się tutaj kłócić o to,tylko chciałbym dostać unbana.Jeszcze raz przepraszam za moje zachowanie,postaram się już patrzeć na czas i starać się nie przekraczać tych 3 sekund przez rozpoczęciem rundy,najbardziej mnie też zabolało że napisałem Neckerowi przed moją ,,ucieczką" że starają się strasznie przestrzegać regulaminu a nie robić go tylko jako wyznacznik pomagający w grze bo według mnie dostać bana za te 3 sekundy to jest nie wporządku tym bardziej że miałem sytuacje w której moderator zabił mnie bo myślał że jestem CI mimo tego że pokazałem mu id i wcześniej wpisałem br_dropvest a po napisaniu !report na niego on usunął rapsa na niego i wszystko było ok ...,ale z mojej strony to wszystko,trochę się rozpisałem i porobiłem zapewne kilka błędów w pewnych miejscach ale licze na pozytywne rozpatrzenie tej sprawy i postaram się więcej nie doprowadzać do takich sytuacji :D.

Edytowane przez PatrykWinner
Dopisałem pare rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj.

Dobra, bana wiesz za co dostałeś i przechodzimy do początku sprawy. Gdy Krosiu napisał mi na steam, że zostali zabici przez Szpiega CI, przed rozpoczęciem rundy od razu się zeslayowałem. Tłumaczyłem z Tobą całą tę sytuację iii kolego, nawet próbowałeś oszukać bo pisałeś w stronę gracza poszkodowanego "Jaki znów spawnkill?" (bo tak to można nazwać) sprawdziłem w logach i wszystko się zgadzało, a potem ty znów na chacie pisałeś "ale się spinasz o te 3 sekundy" więc sam ze sobą się kłóciłeś tak trochę :/

Po wyjaśnieniu mówiłem byś nie wychodził z serwera, ja wiem, że nerwy i tak dalej, ale sam też nieraz muszę sobie z tymi nerwami radzić, to gdy wyszedłeś to dodałem dopisek ucieczka, gdybyś nie uciekł miałbyś bana tylko na 3 dni.

Ban jest tylko na 5 dni, przez ten czas polecam przeczytać regulamin. Jestem za NIE odbanowaniem gracza

P.S: Dla graczy, którzy dawno nie grali są jakieś specjalne przywileje by bana nie dostać? Rozumiem, dla nowych graczy, bo mogli się do końca nie zaznajomić z regulaminem, ale wy gracze, którzy już graliście na tym serwerze powinniście znać choć troszkę regulamin :/ Ale wiesz jeśli wchodzisz na serwer, automatycznie akceptujesz regulamin bez względu na to czy go przeczytałeś, czy nie.

Pozdrawiam

~NeCkeR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, NeCkeR napisał:

Witaj.

Dobra, bana wiesz za co dostałeś i przechodzimy do początku sprawy. Gdy Krosiu napisał mi na steam, że zostali zabici przez Szpiega CI, przed rozpoczęciem rundy od razu się zeslayowałem. Tłumaczyłem z Tobą całą tę sytuację iii kolego, nawet próbowałeś oszukać bo pisałeś w stronę gracza poszkodowanego "Jaki znów spawnkill?" (bo tak to można nazwać) sprawdziłem w logach i wszystko się zgadzało, a potem ty znów na chacie pisałeś "ale się spinasz o te 3 sekundy" więc sam ze sobą się kłóciłeś tak trochę :/

Po wyjaśnieniu mówiłem byś nie wychodził z serwera, ja wiem, że nerwy i tak dalej, ale sam też nieraz muszę sobie z tymi nerwami radzić, to gdy wyszedłeś to dodałem dopisek ucieczka, gdybyś nie uciekł miałbyś bana tylko na 3 dni.

Ban jest tylko na 5 dni, przez ten czas polecam przeczytać regulamin. Jestem za NIE odbanowaniem gracza

P.S: Dla graczy, którzy dawno nie grali są jakieś specjalne przywileje by bana nie dostać? Rozumiem, dla nowych graczy, bo mogli się do końca nie zaznajomić z regulaminem, ale wy gracze, którzy już graliście na tym serwerze powinniście znać choć troszkę regulamin :/ Ale wiesz jeśli wchodzisz na serwer, automatycznie akceptujesz regulamin bez względu na to czy go przeczytałeś, czy nie.

Pozdrawiam

~NeCkeR

Witaj dziękuje tobie za odpowiedź,co do twojej wypowiedzi wiem że jako członek administracji serwera patrzysz na graczy trochę mniej pobłażliwie bo musisz pilnować przestrzegania regulaminu ale człowiek czasami musi stanąć w drugiej skórze człowieka(jakkolwiek to dziwnie nie zabrzmi)chodzi mi o to że mówisz że wiem za co bana dostałem jednakże tak naprawdę miałeś moje tłumaczenie za przeproszeniem ,,trochę w dupie"bo odrazu jak pomyliłem się w moim tłumaczeniu na chacie to powiedziałeś co w stylu ,,Aha jednak się przyznałeś"i zamiast pomyśleć czy ta osoba zrobiła to specjalnie czy mógł być to tylko błąd który ona popełniła,już chciałeś mnie zbanować bo widziałem komendę !xbans.

Chodzi mi też o to że zarzucasz mi że zrobiłem to specjalnie,jednakże jak bym to zrobił specjalny czy starałbym się wyjaśnić sprawę oraz przeprosić za te zajście ?,no pomyśl bo ja uważam że chyba nie.A z tym napisaniem ,,ale się spinasz o te 3 sekundy"to trochę wyolbrzymiasz bo napisałem to już pod koniec po drugie ja się z tobą nie ..kłóciłem"jak ty to ładnie nazwałeś lecz starałem się wyjaśnić sprawę jednakże nie zabardzo byłeś zainteresowany w moje tłumaczenie.I co z tego że ban jest na tylko 5 dni ?,dostań ty bana na 5 dni to pogadamy wtedy.A i jeszcze tej sprawy że niby to zrobiłem specjalnie,myślisz że chciałoby mi się aż tyle pisać tekstu tylko po to żeby grać dalej jak byłbym winny ?,wątpię,napisałbym cokolwiek wtedy lub odczekałbym bana.

P.S:Tak gracze którzy dawno nie grali,według mnie przynajmniej powinni być traktowani z większym szacunkiem(wiem że to zabrzmi śmiesznie)dlatego że te osoby z jakiś powodów porzuciły granie i dopiero po jakimś określonym czasie wróciły pograć i powinno się trochę z przymrużeniem oka traktować,starać się im coś wytłumaczyć a nie jak ja się poczułem,tzw.śmieciem dlatego wyszedłem z gry.Necker ja rozumiem że ty chcesz przestrzegać tak porządnie regulamin ale wiesz że regulamin w każdej chwili może się zmienić ?,nie każdemu chce się czytać regulaminu składającego się z 4 paragrafów stron.I jeszcze jedna rzecz czemu nowi gracze niby mogą być niezaznajomieni z regulaminem a starsi gracze mają być traktowani jak osoby które nigdy się nie pomylą ?.

Nie chcę mi się więcej pisać już więc zakończę tutaj moją wypowiedź,z góry przepraszam za jakieś błędy ortograficzne i pozdrawiam osoby które to czytają,a i wciąż uważam że kara za przypadkowe zabicie mtf'ów bo jakiś gracz dostał bólu dupy(sory ale inaczej nie mogę tego ująć)bo zginął jako mtf za odłączenie od grania na moim ulubionym serwerze na 5 dni jest według mnie dośc chamskie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
6 minut temu, PatrykWinner napisał:

Witaj dziękuje tobie za odpowiedź,co do twojej wypowiedzi wiem że jako członek administracji serwera patrzysz na graczy trochę mniej pobłażliwie bo musisz pilnować przestrzegania regulaminu ale człowiek czasami musi stanąć w drugiej skórze człowieka(jakkolwiek to dziwnie nie zabrzmi)chodzi mi o to że mówisz że wiem za co bana dostałem jednakże tak naprawdę miałeś moje tłumaczenie za przeproszeniem ,,trochę w dupie"bo odrazu jak pomyliłem się w moim tłumaczeniu na chacie to powiedziałeś co w stylu ,,Aha jednak się przyznałeś"i zamiast pomyśleć czy ta osoba zrobiła to specjalnie czy mógł być to tylko błąd który ona popełniła,już chciałeś mnie zbanować bo widziałem komendę !xbans.

Chodzi mi też o to że zarzucasz mi że zrobiłem to specjalnie,jednakże jak bym to zrobił specjalny czy starałbym się wyjaśnić sprawę oraz przeprosić za te zajście ?,no pomyśl bo ja uważam że chyba nie.A z tym napisaniem ,,ale się spinasz o te 3 sekundy"to trochę wyolbrzymiasz bo napisałem to już pod koniec po drugie ja się z tobą nie ..kłóciłem"jak ty to ładnie nazwałeś lecz starałem się wyjaśnić sprawę jednakże nie zabardzo byłeś zainteresowany w moje tłumaczenie.I co z tego że ban jest na tylko 5 dni ?,dostań ty bana na 5 dni to pogadamy wtedy.A i jeszcze tej sprawy że niby to zrobiłem specjalnie,myślisz że chciałoby mi się aż tyle pisać tekstu tylko po to żeby grać dalej jak byłbym winny ?,wątpię,napisałbym cokolwiek wtedy lub odczekałbym bana.

P.S:Tak gracze którzy dawno nie grali,według mnie przynajmniej powinni być traktowani z większym szacunkiem(wiem że to zabrzmi śmiesznie)dlatego że te osoby z jakiś powodów porzuciły granie i dopiero po jakimś określonym czasie wróciły pograć i powinno się trochę z przymrużeniem oka traktować,starać się im coś wytłumaczyć a nie jak ja się poczułem,tzw.śmieciem dlatego wyszedłem z gry.Necker ja rozumiem że ty chcesz przestrzegać tak porządnie regulamin ale wiesz że regulamin w każdej chwili może się zmienić ?,nie każdemu chce się czytać regulaminu składającego się z 4 paragrafów stron.I jeszcze jedna rzecz czemu nowi gracze niby mogą być niezaznajomieni z regulaminem a starsi gracze mają być traktowani jak osoby które nigdy się nie pomylą ?.

Nie chcę mi się więcej pisać już więc zakończę tutaj moją wypowiedź,z góry przepraszam za jakieś błędy ortograficzne i pozdrawiam osoby które to czytają,a i wciąż uważam że kara za przypadkowe zabicie mtf'ów bo jakiś gracz dostał bólu dupy(sory ale inaczej nie mogę tego ująć)bo zginął jako mtf za odłączenie od grania na moim ulubionym serwerze na 5 dni jest według mnie dośc chamskie.

Po co taki długi wywód na tak krótkiego bana ?? Wyjdź na dwór zrób coś innego niż granie przy komputerze. 
Jak dla mnie za taki czyn dałbym minimum dwa tygodnie. Ciesz się, że NeCkEr dał ci tylko 5 dni. 
Uciekłeś jeszcze z serwera, co potęguje tym, że twój ban jest jeszcze dłuższy.
Piszesz odwołanie, aby przejść do mikro skargi, gdzie obarczasz winną NeCkEr'a, że dał tobie bana za to, że złamałeś regulamin.

Patryk, przeczytanie regulaminu trwa 10 minut, to już tój problem, że nie chce się tobie czytać go. 
Tym wpisem pogrzebałeś jakiekolwiek szansę na unbana.
Ja wnoszę o przedłużenie bana dla tego pana.
No tak starzy gracze mają przywilej, ale tylko do dłuższego bana niż nowa osoba. Jak dla mnie jeżeli coś takiego robi stara osoba, to jest już szczyt chamstwa. To nie żaden zwykły RDM. 
Ty po prostu stwierdziłeś, że chcesz kogoś zabić,to zrobiłeś nie bacząc na konsekwencje w końcu jesteś "starym graczem".
Jak tobie damy unbana, to inni będą prosić za to samo.
Nie możemy zdejmować go, bo tak chcesz.

Edytowane przez Limbo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ponowie.

Poznając nowe okoliczności sytuacji, dowiedziałem się, że jesteś starym graczem z 3 levelem, to faktycznie starym. I jeszcze uważanie, że 5 dni jako ban jest "chamskie" i za to kolego tak jak @Limbo wyżej napisał, osobiście przedłużam Ci bana do 3 tygodni

Pozdrawiam

~NeCkeR

P.S: Jak już nikt nie ma nic do dodania to proszę o zamknięcie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.