Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. 15, rocznikowo 16
2. [email protected]

3. STEAM_0:0:236185928 oraz https://steamcommunity.com/id/forteq123/

4. Na serwerach Minecraft  2 lata 

5. Moim zdaniem problemem jest niewystarczająca ilość adminów, szczególnie w godzinach późnych gdy ludzie łamią regulamin bardzo często, chciałbym też pomóc w ogólnych sprawach serwera, i w kontrolowaniu przebiegu rozgrywek, np.: Afk. Twierdzę że dobrze sprawowałbym się w roli operatora serwera, gdyż dogaduje się z ludźmi i jestem miłym człowiekiem, wiem że czasami popełniam błędy, ale jestem tylko człowiekiem, postaram się o jak najlepsze zachowanie.  Jeśli byłbym w administracji serwera, postarałbym się o jak najlepszy rozwój serwera. Pozdrawiam

6. https://www.gametracker.com/server_info/193.110.121.82:2302/top_players/?query=Forteq123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 13.07.2018 o 00:38, Forteq123 napisał:

Moim zdaniem problemem jest niewystarczająca ilość adminów, szczególnie w godzinach późnych gdy ludzie łamią regulamin bardzo często, chciałbym też pomóc w ogólnych sprawach serwera, i w kontrolowaniu przebiegu rozgrywek, np.: Afk. Twierdzę że dobrze sprawowałbym się w roli operatora serwera, gdyż dogaduje się z ludźmi i jestem miłym człowiekiem, wiem że czasami popełniam błędy, ale jestem tylko człowiekiem, postaram się o jak najlepsze zachowanie.  Jeśli byłbym w administracji serwera, postarałbym się o jak najlepszy rozwój serwera. Pozdrawiam

Wszędzie jest to samo pisane w punkcie piątym w każdym podaniu więc według mnie to zbędne, ale nie ma sie do czego przyczepić więc daje +

Jakoś nie zauważyłem żebyś kiedyś mówił na mikrofonie. Zazwyczaj komuś odpowiadasz pisemnie. Nie wiem nawet czy masz mikrofon, ale póki nie zdaje sobie sprawy z tego czy masz go to nie dam ci minusa. To dosyć ważne żeby mieć mikrofon jako administrator, bo taki przykładowy Necker będzie mógł szybciej i sprawniej powiedzieć ci, że masz prze***ne i masz bana na 12h. -/+

Jestem na Neutral/Tak

Edytowane przez Irytujący Gruby Historyk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.
Jak już wszedłem na Forum to trochę postów napiszę :D 
Tak więc: 

chciałbym też pomóc w ogólnych sprawach serwera

Z tego co pamiętam "ogólne sprawy serwera" są załatwiane na tym Forum przeważnie przez zwykłych graczy (pomysły, skargi, problemy - wszystko jest pisane na forum co bardzo pomaga ;) )

chciałbym też pomóc (...) w kontrolowaniu przebiegu rozgrywek, np.: Afk.

Co do AFK'ów to jest zgrany system usuwający takie osoby bez ingerencji człowieka. Poza tym jestem ciekaw co masz na myśli przez "kontrolowanie przebiegu rozgrywki" skoro "AKF" jest tylko przykładem :/ 

postaram się o jak najlepsze zachowanie

Z tego co się orientuję to zachowanie powinieneś mieć od razu "dobre" przy skłądaniu podania a nie że "będziesz się starał" dopiero po zdobyciu uprawnień.

Jeśli byłbym w administracji serwera, postarałbym się o jak najlepszy rozwój serwera.

Jako zwykły gracz też możesz to robić.

Podsumowując - twoje podanie mnie nie zachwyciło. Jedyny argument jaki mógłbym zrozumieć z całego tego podania to "brakuje Administracji w godzinach nocnych" lecz to chyba za mało jak na dostanie uprawnień tak więc jestem (niestety) na NIE ;)

Co do komentarza wyżej:

Spoiler

(Daje to w "spojler" by nie było posądzeń o "offtop" choć znając życie to i tak będą xD )

W dniu 15.07.2018 o 18:39, Irytujący Gruby Historyk napisał:

Wszędzie jest to samo pisane w punkcie piątym w każdym podaniu więc według mnie to zbędne, ale nie ma sie do czego przyczepić więc daje +

Pkt. 5 jest bardzo ważny i choć są pisane tam podobne treści to nie jest pisane "to samo" ;) 

Jakoś nie zauważyłem żebyś kiedyś mówił na mikrofonie. Zazwyczaj komuś odpowiadasz pisemnie. Nie wiem nawet czy masz mikrofon, ale póki nie zdaje sobie sprawy z tego czy masz go to nie dam ci minusa. To dosyć ważne żeby mieć mikrofon jako administrator, bo taki przykładowy Necker będzie mógł szybciej i sprawniej powiedzieć ci, że masz prze***ne i masz bana na 12h. -/+

Mikrofon nie jest ważny ani wymagany a pisanie "masz minusa bo nie masz mikro" jest jak ocenianie zupy po zapachu. Jeśli samo to stwierdzenie nic Ci nie mówi to dam Ci przykład w postaci @snajper24 który jest dobrym Adminem (choć strasznie surowym) a sprawy rozwiązuje przeważnie pisemnie i robi to moim zdaniem dobrze (choć jak już wcześniej wspomniałem jego kary są straszne)

Jestem na Neutral/Tak

Masz 3 opcje ("Tak", "Neutralny", "Nie") a Ty wybrałeś 2 z nich :( 

Poza tym muszę dodać że chyba jesteście znajomymi bo jedyne wasze posty są tutaj oraz nie umieściłeś żadnych argumentów popierających twoje zdanie (chyba nie sądzisz że argument "nie mam się do czego przyczepić" jest argumentem potwierdzającym twoje "/tak" ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Standardowo, wiek prawie idealny, rocznikowo się liczy to tutaj tyle.

Następnie doświadczenie, no jakieś tam jest, sam przecież też byłem moderatorem na serwerach minecrafta.

I sedno podania:

Moim zdaniem problemem jest niewystarczająca ilość adminów, szczególnie w godzinach późnych gdy ludzie łamią regulamin bardzo często, chciałbym też pomóc w ogólnych sprawach serwera, i w kontrolowaniu przebiegu rozgrywek, np.: Afk. Twierdzę że dobrze sprawowałbym się w roli operatora serwera, gdyż dogaduje się z ludźmi i jestem miłym człowiekiem, wiem że czasami popełniam błędy, ale jestem tylko człowiekiem, postaram się o jak najlepsze zachowanie.  Jeśli byłbym w administracji serwera, postarałbym się o jak najlepszy rozwój serwera. Pozdrawiam

No z tą ilością adminów to trafiłeś bo jednak, tak dużo nas nie jest (no przynajmniej w godzinach późnych), hmm...kontrolowanie przebiegu rozgrywek czyli coś takiego jak AFK ? No wiesz to możesz robić też jako zaufany, kickować osoby, które na dłużej oddaliły się od komputera i nie wyszły z serwera. Racja miły jesteś chociaż nie kojarzę Cię dużo z serwera ponieważ używałeś mało mikrofonu, choć i tak nie jest on najważniejszy, sam wieczorem używam chatu pisanego zamiast głosowego.

Chciałbym tutaj dodać, że Twoja aktywność gwałtownie spadła...

Jestem na NIE.

Pozdrawiam.

~NeCkeR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sveiki,

Ogólnie nie kojarzę ciebie z serwera, jedynie może z dwa razy widziałem ciebie jak sobie grasz, zbytnio nie wyróżniasz się z reszty graczy. Poprostu jak dla mnie sobie grasz i tyle.

Co do twojego podania to nawet spoko, NeCker ci już wyżej napisał

Jeśli byłbym w administracji serwera, postarałbym się o jak najlepszy rozwój serwera

Jak chcesz rozwijać serwer? Pytam z czystej ciekawości bo skoro chcesz ten "serwer rozwijać" to pewnie wiesz jak to zrobić albo masz jakieś pomysły.

Co do twojej aktywności to dziwnie spadła w ostatnich dniach, nie wiem czy to dlatego że gdzieś wyjechałeś czy ci się poprostu niechce grać na serwerze. Możesz napisać odpowiedź pod podaniem :P .

Jestem na Nie.

Pozdrawiam i życzę dobrej nocy~AkeBo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przez ostatni czas byłeś całkowicie nieaktywny oraz nie można się z Tobą skontaktować w tej sprawie. Podanie odrzucone zamykam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.