Jump to content
Sign in to follow this  
MrGames8254

[ban] Ainzu Uru Goun

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: Ainzu Uru Goun

2. Steam ID: STEAM_0:1:55170409

3. Link do bana na Sourcebans: KLIK

4. Opis sytuacji: Gram sobie na mapce "fastfood" (czy jakoś podobnie się nazywała), jestem traitor'em. Schodzę sobie do kanałów/podziemi a za mną idzie jakiś inny gracz to się odwracam i go dwoma strzałami zabijam, wychodzę po 2 stronie kanałów i widzę jeszcze jednego gracza na przeciwko mnie biegnie za budynek, to sobie staram przy celować a tu BUM, wywala mnie z serwera bo dostałem bana od "Wizio" za AIMBOTA  

5. Coś od siebie: Gram na strefiegier jako odstępstwo od DarkRP i SWRP, to chyba jedyna sieć z miłym community, więc prosił bym o UB zwłaszcza, że żadnego AIMBOTA nie mam + nie wiedział bym nawet jak to włączyć 

Edited by MrGames8254
Dodanie poprawnego nicku administratora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

bana nadałem ja z bardzo prostego powodu, jakim były cheaty. Początkowo obserwowałem Ciebie przez kilka map (jako widz), aby już wtedy dojść wniosku, że jest coś z Tobą nie tak. Na mapie fastfood postanowiłem poprosić o pomoc graczy z serwera, aby raz na zawsze się przekonać, czy masz jakieś oprogramowanie. Chciałem, aby zaczęłi Ciebie szczuć i atakować, aby zobaczyć Twoje reakcje. Wszystko wskazywało na to, że jednak te cheaty posiadałeś (co potem razem uzgodniliśmy). Jeśli tak jednak nie jest i jesteś w 100% pewien, że ban został nadany niesłusznie to prosiłbym, abyś mi to udowodnił, ponieważ z naszych obserwacji wyglądało to na Twoją niekorzyść.

 

Pozdrawiam Wizio

Edited by Wizio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za szybkie odpowiedź @Wizio

 

Jestem w 100% pewien, że nie posiadam żadnego oprogramowania do wspomagania, ponieważ było by to po prostu bez sensu i psuło by mi to osobiście rozgrywkę (Jak nie ma wyzwania to po co grać ?)

Niestety nie wiem w jaki sposób miał bym udowodnić, że nie posiadam takich oprogramowań.  Był bym wdzięczny za jakąś podpowiedź.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłoby miło, gdyby ktoś przynajmniej za Ciebie poręczył. Osobiście mógłbym dać Tobie unbana, aczkolwiek dalej jakoś nie mogę zapomnieć tego co widziałem. Trudno mi w to uwierzyć, gdyż miejscami to były wręcz... niemożliwe lub cudowne akcje. Bezproblemowe obroty ze strzałem w glowe, dwa idealne noscope'y z m24, strzały z niemożliwego wręcz kątu. Wątpię, aby był to przypadek. I jeszcze ten VAC na koncie. Chciałbym Tobie uwierzyć, ale niestety zbyt dużo rzeczy świadczy przeciwko Tobie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temat zamykam z powodu przedawnienia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×