Jump to content
Faramour

<BR#2> Faramour

Recommended Posts

1. Wiek 16 lat (rocznikowo 17).

2. Adres e-mail [email protected]

3. SteamID STEAM_0:1:92712277 oraz link do profilu - http://steamcommunity.com/id/Faramour/

4. Byłem operatorem/moderatorem przez około pół roku na Breachu (#1 oraz #2) Strefy Gier, miesiąc na Prop Huncie oraz 2 miesiące na TF2

5. Z powodu czasowego braku zainteresowania breachem i gmodem w ogóle nie grałem przez dłuższy okres czasu. Z tego powodu usunięto mi uprawnienia na obydwóch serverach. Lecz ponownie wróciłem do gmoda, i zamierzam spędzić trochę czasu na grze w Breacha na "dwójce".

Z reguły pomocny dla nowych graczy, potrafię upominać innych o błędy, które popełniają, oraz wolę spokojnie wyjaśniać ludziom, czemu ich zachowanie jest nieprawidłowe, zamiast rzucać surowymi karami na lewo i prawo. Lecz mogę także wystosować odpowiednie środki wobec ludzi, którzy poważnie złamią regulamin albo będą go nie przestrzegać świadomie. 

Uważam, iż to podanie powinno zostać zaakceptowane jak najszybciej mimo braku otwartej rekrutacji, gdyż sprawdzałem się już bardzo dobrze jako operator za czasów starszego breacha. Prawdopodobnie w statystykach zgłoszeń znajdziecie jeszcze mój pseudonim 😀.

Pozdrawiam.

6. Gametrackery

BR#1 https://www.gametracker.com/server_info/193.110.121.75:29900/top_players/?query=Faramour

BR#2 https://www.gametracker.com/server_info/193.110.121.82:2302/top_players/?query=Faramour

Witam :) 
Tak więc może zacznę cytując po czym dodam swoje zdanie.

Godzinę temu, Faramour napisał:

Z tego powodu usunięto mi uprawnienia na obydwóch serverach.

Z tego co pamiętam to miało też miejsce "zabawa komendami" oraz "nie wypełnianie obowiązków jako Administrator". :/ 

Z reguły pomocny dla nowych graczy, potrafię upominać innych o błędy, które popełniają, oraz wolę spokojnie wyjaśniać ludziom, czemu ich zachowanie jest nieprawidłowe, zamiast rzucać surowymi karami na lewo i prawo.

Aktualnie wiem że większość osób (nawet Administracja) denerwuje się jak dajesz "random mute" oraz gdy piszesz "weź go zmutuj" .... to chyba jest "surowe karanie" gdy tylko tobie coś przeszkadza a Administracja nie widzi w tym nic złego. :/
Do tego muszę dodać twoje bany z powodem "składanie bezsensownych reportów" na 5 godzin czy "próba RDM" na czas 2 dni czego nie mogę zrozumieć  - na Breach RDM jest najczęściej spotykanym przewinieniem i wszyscy którzy grają w ten tryb chyba zgodzą się ze mną że za "próbę RDM'a" nie powinno być bana gdyż emocje osaczenia są wystarczające by czasem zabrać kilka HP swojemu sojusznikowi (zwłaszcza jak jest daleko lub nie pokazał ID) 

Lecz mogę także wystosować odpowiednie środki wobec ludzi, którzy poważnie złamią regulamin albo będą go nie przestrzegać świadomie. 

Świadomie czy nie - regulamin jest dla wszystkich jednakowy i jedyny wyjątek jaki mogę zrozumieć to "nowy gracz" który dopiero wszedł na serwer. Moim zdaniem "nieświadomy" gracz" który gra od jakiegoś czasu i łamie regulamin jest jak taka soczysta mela w twarz bo "co on będzie uczył się regulaminu".

Uważam, iż to podanie powinno zostać zaakceptowane jak najszybciej mimo braku otwartej rekrutacji

Uważam iż nie Ty jesteś od decydowania o takich rzeczach - zamknięta rekrutacja oznacza "mamy wystarczająco Administracji" 

1 godzinę temu, Faramour napisał:

sprawdzałem się już bardzo dobrze jako operator za czasów starszego breacha.

Nie przypominam sobie by było to na poziomie "bardzo dobrym" może na poziom "umiarkowany" mógłbym to zaliczyć bo jednak czasem byłeś i coś robiłeś ale też dochodziły mnie słuchy że umiałeś wejść na serwer by tylko pograć i olewałeś reporty nawet jak gracze Ci o nich mówili (mogłeś chociaż powiedzieć że nie chce Ci się ich robić a nie wychodziłeś z serwera)

1 godzinę temu, Faramour napisał:

Prawdopodobnie w statystykach zgłoszeń znajdziecie jeszcze mój pseudonim

Jak byłeś jeszcze na uprawnieniach Administracyjnych to byłeś gdzieś pod koniec (umiałeś być nawet pod Administratorami którzy rzadziej wchodzili na serwer ale więcej przez ten czas robili) więc sądzę że niestety ale Ciebie tam nie ma :/ 

Tak więc kończąc cytowanie to może podsumuję (wybaczcie że w pkt. ale nie mam głowy do rozpisywania się):
1) Nie sądzę byś znów nadawał się na stanowisko Administracyjne zwłaszcza po tych "random mutach" (dla wyjaśnienia - pisze to w cudzysłowu ponieważ to jest cytat jednego z teraźniejszych Administratorów)
2) Mam wrażenie jakbyś podchodził do tego na zasadzie "byłem Administratorem na tych serwerach więc mi się należy" (chyba nie tylko mi się to nie podoba)

Tak więc jestem na NIE ;) 

Heloł Der!

Nie gram na #2,więc nie wiem jak teraz się zachowujesz, jednak pamiętam cie z #1.

Plusy:

-Doświadczenie

Minusy:

-Wyzywanie graczy(spoiler)

Spoiler

https://imgur.com/Ke9Wazh (<Wtedy też mówiłeś,że dostane Bana,jeśli będe prosił o pomoc)

https://imgur.com/a/Dox9L8O

-Nawet mała aktywność (przerwy i krótki czas gry)

-Łatwo się denerwuje

Jestem na NIE

Edited by Matrix1773
Dopisanie czegoś

Witam
Pomyślełem że napiszę coś pod tym podanie ponieważ znam, bardziej niż trochę Faramour'a. Nie chcę się rozpisywać więc dam plusy i minusy
Plusy:
-Doświadczony
-Pomocny(w większości przypadków)
-Gdy jeszcze miał zaufanego nie nadużywał komend

Minusy
-Aktywność

-Czasami jest niemiły dla graczy

Jeszce dodam od siebie. Uważam, że będzie grał regularnie ponieważ chyba już się  trochę nagrał w tę RPG/MMO

podsumowując jestem na TAK powinien dostać drugą szansęp

Podanie odrzucone. Chce najpierw wiedzieć że ogarniesz zabawe komendami i zdecydowanie nie zaakceptuje podania które zostało wstawione dzień po tym jak utraciłeś uprawnienia "zaufanego" za właśnie zabawe.

Temat zamykam. Jeśli poważnie chcesz wrócić napisz za przynajmniej 2 tygodnie (Zdaje sobie sprawe że standardowo jest miesiąc) jeżeli jednak poprawy nie będzie zwyczajnie ponownie je odrzuce. Pozdrawiam ~Alucard

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...