Skocz do zawartości
Pesymista

[Ban Pesymista]

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: Kyle Broflovski
2. Steam ID: STEAM_0:1:43360992
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:43360992&advType=steamid
4. Opis sytuacji: Zostałem zbanowany za aimbot'a choć nigdy go nie używałem. Ban był według mnie nadany niesłusznie.
5. Coś od siebie: Po raz drugi pisze prośbę o unbana w tej sprawie. Odczekałem pół roku od ostatniej prośby, mam nadzieje, że to wystarczająco. Może to być dziwne, dlaczego dopiero po 3 latach próbuje zostać odbanowany, ale po prostu teraz mam ochotę wrócić do tej gry. Mogę obiecać, że jeśli zostanę odbanowany nie będzie żadnych dziwnych akcji z mojej strony na jakimkolwiek serwerze Strefy Gier.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Uważam, że po tak długim czasie każdy zasługuje na ub (zwłaszcza że było to jego pierwsze poważne przewinienie). Wydaję mnie się że oskarżony miał wystarczającą dużo czasu na zrozumienie swojego błędu i prawdopodobnie nie popełni już takiego przewinienia (raczej nikt nie trzyma na kompie aimbot'a przez trzy lata).

PS. Gdyby ban został nadany niesłusznie to nie miałbyś go trzy lata ;)

Pozdrawiam Maciuś Zaczkowsky.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie ban może zostać zdjęty, pan przesiedział już swoje i wyraził chęć powrotu na serwer. Jestem za pod warunkiem, że jakiekolwiek poważniejsze wykroczenie będzie powrotem na banicję 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi