Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Nick osoby oskarżonej: A$tor 

2. Steam ID osoby oskarżonej:  STEAM_0:1:438503966

3. Steam ID osoby zgłaszającej: STEAM_0:0:47358537

4. Przybliżona data zajścia: 14:35

5. Nazwa mapy: surf_buck_wild 

6. Opis sytuacji: https://www60.zippyshare.com/v/k6oGciSi/file.htm na tym demku widać jak ww. gracz używa makro(?) na bh*

7. Coś od siebie: Demko nagrałem z włączonym pluginem, który pozwala sprawdzić czy ktoś ma makro* Troche krótkie, ale myślę, że wystarczy :D

*- Wybaczcie, ale nie znam sie na tym :D

Edytowane przez Rzuf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odświeżę temat, bo to co tu się dzieje jest śmieszne. Na demku widać ewidentnie, że gracz używa macro. Napierd*la mu skok nawet jak jest w powietrzu xD. Nie wiem skąd je wziął chyba z chińskiego bazaru. Widziałem, że część adminów przeglądała ten temat i mam takie pytanie czemu on dalej nie ma bana?

Dalej może grać na placu i czitować, czy użycie zmysłu wzroku i wysilenie w małym stopniu swojego mózgu jest aż tak trudne. Demko trwa 1min i 54 sec, więc wystarczy niecałe 5 minut, by je pobrać obejrzeć i zbanować czitera, ale po co lepiej to olać i zostawić myśląc, a może zrobi to ktoś inny, super podejście szapo ba panowie :)

Dodam tu od razu, że zamiast wymyślać jakieś mity odnośnie super ultra hiper mega wielkiego update, który wszystko naprawi, można zająć się też tymi prostymi rzeczami takimi jak zbugowane mapy na serwerze, które choć zgłoszone zostały początkiem maja, to dalej muszą uprzykrzać grę graczom placu. Wiem nie było dość czasu, by przez 3 miesiące się ich pozbyć. Tyle ode mnie, a odpał niech se dalej gra, bo po co coś zrobić elo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.