Jump to content
Scp-049-02

Make breach 3# Great again

Recommended Posts

Witam przychodzę z tematem odnośnie Najlepszego (według mnie) serwera Scp , którym jest Breach 3#. Chce się odnieść aby naprawić ten serwer ponieważ dużo ludzi po szkole/pracy lubiało sobie na nim zagrać może nie było więcej ludzi jak na 1# 2# ale jest grupa ludzi która przestała grac na jakimkolwiek serwerze scp  po upadku 3# przyznam ze nie grałem dużo na tym serwie ale jak już grałem to są z nim tylko same dobre wspomnienia Liczę ze naprawicie ten serwer bo niektórzy wola sobie zagrać na klasycznym scp niż na serwerze z dodatkami.Ten scp wyróżniał się od 1# 2# społecznością jak i stylem gry na 3# musiałeś trochę pomyśleć jako scp jak i reszta klas a nie jak na wyżej wymienionych serwerach być scp rozwalić bramę i uciec albo jak inne klasy wykiwać scp i również uciec po rozwalonej bramie przez scp. Dziekuję i liczę na odpowiedz <3 

Ahhhh pamiętam te stare dobre czasy kiedy to na #3 nie dało się nawet wejść tyle było graczy a ekipa była zajebista i bekowa. Jednak z czasem stracił on zupełnie wszystko gdyż starsi gracze po prostu się znudzili i odeszli w ogóle z breacha a nowych z czasem było coraz mniej. Był to według mnie najlepszy serwer z najlepszą społecznością lecz kolejny hype na breach odszedl w zapomnienie i nawet teraz #1 i #2 nie mają tyle graczy co kiedyś. I jest to w sumie smutne bo po tym wszystkim pozostały już tylko wspomnienia. Ps tak właściwie to całe to forum jest już dawno martwe.

Edited by ziemniaczys

Tak to jest, niektóre tryby nudzą się szybciej, a niektóre wolniej ;). Breach 3 nie wstanie, bo był to na grubszą metę słaby serwer. Bez nowości itd.  
Dajcie tpe zamiast bricza 3

@PutaMadreZacznijmy od tego że on żył. Cały czas. Teraz zwyczajnie się zwaliły pliki a po naprawie zwalił się ponownie po 3 dniach. Obecnie nie da się nawet wejść :)
Tylko dlatego jest martwy jednakże temat zamykam. Na chwilę obecną odnośnie dalszych działań wystarczy jedynie poczekać. :)

Guest
This topic is now closed to further replies.