Jump to content
Makklowicz ♥

[ban] <Makklowicz ♥>

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: Makklowicz ♥
2. Steam ID: STEAM_0:0:79547691
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&amp;advSearch=Makklowicz&amp;advType=name
4. Opis sytuacji: Skanowałem przez nie zniszczonego Gate B i dostałem bana na 3 dni
5. Coś od siebie: Gram na tym serwerze 4 dni i jeszcze nie znam wszystkich (nie pisanych) zasad które tu panują... Także moja wina, moja bardzo wielka wina. Obiecuje poprawę i proszę o skrócenie pokuty.

Edited by Makklowicz ♥

Godzinę temu, Makklowicz ♥ napisał:

(nie pisanych) zasad

Emmmmm....

Przez cztery dni spokojnie miałeś szansę dowiedzieć o regulaminie (odnośniki wyskakujące na czacie i przy logowaniu od czegoś są). Jak dla mnie ban nie jest długi, ale czy Necker postanowi go zmienić nie zależy ode mnie. Muszę coś więcej dodawać?

Z regulaminem zapoznałem się zaraz po pierwszym wejściu na serwer. Teraz znam większość jego treści na pamięć i nie widzę w nim żadnej wzmianki o skanowaniu przez Gate dlatego uznałem to jako nie pisaną zasadę

Edited by Makklowicz ♥

Witaj.

Ogólnie jak skanowaliście widziało dość dużo osób, w tym chyba 3 członków administracji. Dokładnie 3 osoby, które zrespiły się jako Żołnierze CI, skanowali jak wniebowzięci przez Gate B.

I nie, nie można skanować przez Gate  jak jest rozwalony i "niewidzialny" przez buldozer, jak i normalnie kiedy jest cały nierozwalony.

Bana dostaliście wszyscy trzej, a inni gracze też się rzucali co wy to robicie. Nie wiem tak ciężko czytać regulamin ?

Powiem Ci jak to wyglądało, gdy skanowanie przez zamkniętego Gate było "legalne". Rozwalona jest np. lewa brama Gate, a prawa nie, czyli inni gracze skanowali przez tego nierozwalonego, tak się wycwaniliście.

Ban nie jest długi i moim zdaniem powinien zostać

Pozdrawiam

~NeCkeR

Guest
This topic is now closed to further replies.