Jump to content
Makklowicz ♥

[ban] <Makklowicz ♥>

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: Makklowicz ♥
2. Steam ID: STEAM_0:0:79547691
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&amp;advSearch=Makklowicz&amp;advType=name
4. Opis sytuacji: Skanowałem przez nie zniszczonego Gate B i dostałem bana na 3 dni
5. Coś od siebie: Gram na tym serwerze 4 dni i jeszcze nie znam wszystkich (nie pisanych) zasad które tu panują... Także moja wina, moja bardzo wielka wina. Obiecuje poprawę i proszę o skrócenie pokuty.

Edited by Makklowicz ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Makklowicz ♥ napisał:

(nie pisanych) zasad

Emmmmm....

 

Przez cztery dni spokojnie miałeś szansę dowiedzieć o regulaminie (odnośniki wyskakujące na czacie i przy logowaniu od czegoś są). Jak dla mnie ban nie jest długi, ale czy Necker postanowi go zmienić nie zależy ode mnie. Muszę coś więcej dodawać?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z regulaminem zapoznałem się zaraz po pierwszym wejściu na serwer. Teraz znam większość jego treści na pamięć i nie widzę w nim żadnej wzmianki o skanowaniu przez Gate dlatego uznałem to jako nie pisaną zasadę

Edited by Makklowicz ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj.

 

Ogólnie jak skanowaliście widziało dość dużo osób, w tym chyba 3 członków administracji. Dokładnie 3 osoby, które zrespiły się jako Żołnierze CI, skanowali jak wniebowzięci przez Gate B.

I nie, nie można skanować przez Gate  jak jest rozwalony i "niewidzialny" przez buldozer, jak i normalnie kiedy jest cały nierozwalony.

Bana dostaliście wszyscy trzej, a inni gracze też się rzucali co wy to robicie. Nie wiem tak ciężko czytać regulamin ?

Powiem Ci jak to wyglądało, gdy skanowanie przez zamkniętego Gate było "legalne". Rozwalona jest np. lewa brama Gate, a prawa nie, czyli inni gracze skanowali przez tego nierozwalonego, tak się wycwaniliście.

Ban nie jest długi i moim zdaniem powinien zostać

 

Pozdrawiam

~NeCkeR

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×