Skocz do zawartości
ksawię

Stare Explode Station.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chodzi dokładnie o to, co jest napisane w temacie, a mianowicie przywrócenie starej Explode Station. Nowe jest zdecydowanie... gorsze i bezużyteczne. Niby można go użyć w bardzo nielicznych sytuacjach, ale to jest w ogólnie nie porównywalne do użyteczności starej Stacji, której można było używać na wiele sposobów, głównie do odwrócenia uwagi czy też coverowania pleców.

A w ogóle dlaczego zostało zamienione na trującą Stację?

Pozdrawiam Xave

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś grałem na TTT, nie na strefowym i taka stacyjka po prostu była zbyt op w dobrych rękach. Pewnie dlatego teraz tak działa i jest zmieniona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem to zły pomysł. Czemu? Stara mikrofalówka była spoko, zawsze gwarantowała przynajmniej jedno zabicie jeśli gracz który ją kupił miał choć trochę pomyślunku. Jednak w tym problem, jest dużo map gdzie mikrofalówka po prostu jest za dobra, wystarczy postawić ją na początku pomieszczenia, do którego jest jedno dojście i następny Frajer jaki będzie tam przechodził zginie od czegoś, czego w sumie nie miał jak uniknąć. Kolejny sposób jej użycia, to rzucenie smokea w grupkę Frajerów, a potem postawienie wybuchowej niespodzianki w środku dymnej zasłony. Skuteczne, aż za bardzo. Zgodzę się jednak, że nowa mikrofala jest trochę underperforming.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze nową mikrofalę można przestawić z 35hp na 75hp i gracz se kliknie przez przypadek bo chciał się wyleczyć i śmierć.

Edytowane przez AlanWake

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, AlanWake napisał:

Zawsze nową mikrofalę można przestawić z 35hp na 75hp i gracz se kliknie przez przypadek bo chciał się wyleczyć i śmierć.

Ja bym wybrał coś pomiędzy. Mianowicie 50 hp, według mnie fair. Na dwa kliknięcia, aby nie była zbyt op.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uważam, że bronie typu "wychodzisz zza zakrętu i giniesz" nie są zbyt ciekawe dla graczy od nich ginących, nieważne jak fajnie się ich używa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale w każdym razie nowa jest bezużyteczna. Osobiście jestem za pomysłem Limbo.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Kare napisał:

Uważam, że bronie typu "wychodzisz zza zakrętu i giniesz" nie są zbyt ciekawe dla graczy od nich ginących, nieważne jak fajnie się ich używa.

Czyli pompy i loko są zepsute, co potwierdziłeś w  tym zdaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stara mikrofalówka działała podobnie do slama, gdy umieściliśmy ją w przejściu, przy drzwiach różniła się od slama tylko z tym że nie mogłeś w ogóle rozpoznać czy jak przejdziesz przez te drzwi to zginiesz, bo nie miała żadnego lasera ani nic. Sam dużo używam nowej mikrofalówki, wystarczy położyć ją w takim miejscu by wyglądało jakby detektyw ją tam kładł (najlepiej w ukryciu by było wiarygodniej) i często nawet osoby mimo ich 100hp się na to natkną. Co prawda 35hp to dosyć mały dmg i rzadko zabije się kogoś z pełnym hp bo zdąży się skapnąć że traci hp, ale zostanie obity i zawsze będzie to jakieś ułatwienie dla zdrajców. Jestem za zwiększeniem dmg nowej mikrofalówki, by zwiększyć jej efektywność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem trująca mikrofalówka powinna zabijać na strzała przy użyciu, jeśli gracz jest na tyle durny, że nie zapyta kogoś czy dete stawiał mikrofalę, to szczerze zasługuje na tą śmierć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chociaż rzadko grywam. Wypowiem się bo miałem do czynienia z czymś takim. A ujmę to tak:
"Vroom vroom gonimy traitora skręcił za prawym korytarzem. Odbiór."

*Drift w stronę tego korytarza by złapać go. Lecz łapiemy gumę i z driftu nie drift a gwiazda przez okno bo wylecieliśmy. Gościu mikrofalówkę ze sklepu co kupił wywalił z bagażnika kieszeniowego*

A tak nie odwalając maniany? Była irytująca i były widoczne nie raz skargi na to. Co zostało zastąpione to jest zastąpione i nie ma sensu tego zmieniać. Wystarczy że podrzucisz nagle coś takiego jak się inni lecą i by nagle wszyscy umierali. Nie ma sensu wmuszać broni by gracze zamiast wykazać się skillem. Używały tylko "danego" przedmiotu bo inaczej nie potrafią i muszą mieć właśnie tą mikrofalówkę bo "JA sam myślę że tak by było ok." Nie nie widzę przyszłości tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi