Jump to content

Recommended Posts

Witam grając dziś coursa zauważyłem, że skakanie jest bardzo ułatwione, nie wiem co się zmieniło, ale na pewno utrata staminy podczas lądowania. Jako iż gram trochę na placu, uważam że skakanie powinno pozostać takie jakie było. Swego czasu było na placu ułatwione skakanie i najbardziej przez to cierpiał jail gdzie terro mogło się zbuntować poruszając się przy tym w nienaturalnie szybkim tempie. (Chyba, że mi się pomyliły serwery jak kiedyś nie było ułatwione bh na placu bardziej niż ostatnio to niech mnie ktoś poprawi :) ) W każdym razie piszę ten post po to, by przywrócone zostało poprzednie skakanie, zmian nie należy przeprowadzać w serwerze tylko w graczach tak jak napisał pewien mądry admin tydzień temu. Gdy takie ułatwienie nie sprawi, że gracze będą mogli przejść banalne coursy to jaki jest następny etap autobh? 

Edited by Heroes

Rowniez zauwazylem, ze dziwnie sie skacze, za łatwo jakoś i przez to, ze sie przywyczailem do starego "bh" nie udają mi się czasem najprostsze skoki XD. Zmiana wedlug mnie na minus.

@Rzufteż tak mam najzwyczajniej w świecie sie przeskakuje lub nie trafia w dany punkt. Zmiana jest oczywiście na minus wyobraźcie sobie 2 punkty o

kropka to wy przecinek tam gdzie chcecie skoczyć, a myślniki to odległość między tymi punktami

.-------,

Teraz dużo łatwiej się rozpędzić i nabrać dużą prędkość. Dziś bez problemu miałem 560 jednostek. Skoki na mapach się nie wydłużyły są takie same, natomiast prędkość gracza się zwiększa. Co za tym idzie? Właśnie to, że gdy robi się bh na małych obiektach powiedzmy na kolcach, to by wylądować na następnym kolcu, który jest dość blisko to musimy jeszcze bardziej i ostrzej operować myszką gdy znajdujemy się w powietrzu. (Nie wiem czy ktoś to rozumie ale ciężko to technicznie wytłumaczyć.) Więc zmiana, która z pozoru miała ułatwić graczom grę tylko ją utrudnia.

Następną kwestią jest brak napisania czegokolwiek na forum jakiejś informacji. Została wprowadzona zmiana i nie wiem co niektórzy myśleli "yyy może się nie skapną" Nie chcę by wyglądało to tak, że uważam się za niewiadomo kogo i każda decyzja musi być ze mną konsultowana. Wcale tak nie jest po prostu miłym by było przynajmniej poinformowanie społeczności placu o tym, że są wprowadzone zmiany.

(TEORIA SPISKOWA HEROESA!!!!!) Ogólnie widzę to tak. Przez ostatnie kilka dni siedziałem z rzufem i sprawdzałem ludzi na serwie, czy mają skrypty, po czym głównie rzuf pisał na nich skargi, gdyż obydwaj nie znosimy cziterów. Administracji nie chciało się tego sprawdzać ani karać graczy, tak na serio to tych skrypterów jest plaga na placu, nie są to pojedyncze przypadki, więc by nie tracić graczy, dodali taką beznadziejną zmianę i zacytuję tu pewną osobę, z którą zgadzam się w 100%

"teraz najwieksze cioty beda bh robic" prócz tego, że największe drewno będzie robić bh to znalezienie skrypterów będzie cięższe, co przeszkodzi tajniakom z placu w szukaniu oszustów.

Tyle ode mnie, ogólnie może wydawać się, że o wszystko się czepiam i tylko ja mam ze wszystkim problem, ale po prostu piszę to również w imieniu innych osób, bo duża część społeczności placu nie wchodzi na forum ,a słowa krytyki odnośnie zmian można od nich usłyszeć jedynie na serwerze.

Byłbym wdzięczny gdyby ktoś dodał to co tu napisałem do mojego 1 posta, gdyż to jest wszystko to, czego nie miałem czasu dopisać 40min temu.

~Dziękuję za przeczytanie tego eposu i pozdrawiam :)

Teoría trochę z dupy, bo zmiana mogła wcale nie wyniknąć ze zmian wprowadzonych przez administrację, ale jakiś update. 

Ale fakt, bh na serwie jest żenująco proste teraz. 

Dzięki za zgłoszenie. Zajmę się sprawą jak tylko wrócę z krótkiego, tygodniowego urlopu. Nie jest to rzecz, która zagraża życiu bądź zdrowiu, więc proszę o wyrozumiałość. 

Pozdrawiam 

Remzo 

@Jesus @Remzo W takim razie kamień spadł mi z serca. Jestem rad, że nie jest to spowodowane jakimś celowym działaniem, a jest to jedynie jakiś problem/ bug, a o mojej całkiem logicznej, spójnej i intrygującej teorii niczym z amerykańskiego filmu akcji możecie po prostu zapomnieć. :Image00005:

A ja uważam, że "łatwe skakanie" jak to jest nazwane jest dobre dla takiego serwera jak 4FUN. Są bardziej wyrównane szanse i takie coś może przeszkadzać jedynie graczom na poziomie "expert". Wszedłem sobie na statystyki i gracze Heroes i Rzuf są na górze rankingu więc to oczywiste, że to im przeszkadza takie coś.