Jump to content
Sign in to follow this  
ksawię

[ban] Xave, Brzydkionjest

Recommended Posts

1. Nicki, na które zostały nałożone kary: Xave, Brzydkionjest

2. SteamID: Xave - STEAM_0:0:101398455

Brzydkionjest - STEAM_0:0:52396052
3. Link do banów na Sourcebans: Xave -http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Xave&Submit=Search

Brzydkionjest - http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Brzydkionjest&Submit=Search

4. Opis sytuacji: Godzina koło 18, przez graczy zostaje wybrana mapa ttt_town_b1. Po kilku rundach wyszedłem na dach, ten na który wyjść potrafią tylko nieliczni, i zobaczyłem Brzydkiego. Stanąłem za nim i nagle wyciągnął Newton Guna, i strzelił bodajże do Gerarda. Dostał kosa, więc postanowiłem zejść z dachu. Nie chciałem mu psuć rundy na samym początku, ani sobie. Natychmiastowo po zejściu z dachu zobaczyłem niesprawdzone ciało i zdrajce nad nim, więc go zabiłem. Niefortunnie dostałem strzał z APompy od IT, więc zginąłem. Po kilku sekundach Brzydki został zabity, dlatego runda się zakończyła. Gerard wtedy ogarnął, że nie zabiłem tam Brzydkiego, przez co zostaliśmy nagrodzeni permanentną banicją.

5. Coś od siebie: Szanujemy twoje zdanie Gerard, ale uważamy, że Twoja decyzja była trochę zbyt pochopna i nie uczciwa wobec graczy, którzy spędzają znaczną część życia na tym serwerze. Ale w każdym razie przepraszamy za kłopot, który wywołaliśmy (jeśli jakikolwiek powstał).

PS: Od kiedy gracze dostają bana, jeszcze dodatkowo permanentnego, za nie zabicie zdrajcy? Masa osób nie zabija zdrajców, na których mają niezbite dowody. Rozumiem, że serwer chce trzymać poziom, ale w każdym razie jest to wskazane z góry na zabawę. W końcu to gra komputerowa.

PPS: Jeśli ktoś uznał to odwołanie za ,,mające udupić konkretnego administratora" to tak nie jest. Osobiście lubię Gerarda, ale uważam, że decyzja była nie sprawiedliwa.

Pozdrawiam

Coś mi się wydaje że to było całkiem inaczej.

Na czacie zaczęliście pisać bardzo dziwne rzeczy:

Brzydkionjest: KSawie

Xave: takaka

Xave: Co Brzydki?

Brzydkionjest: Czeba go zabic

Brzydkionjest: Na 3

Xave: tego tryharda?

Brzydkionjest: Dobra poszedl sobie

Xavie: wyciagaj njutona

Brzydkionjest: Okej

W tym momencie zacząłem iść pod ten dach aby zobaczyć co wy tam robicie. Po chwili zobaczyłem Brzydkiego jak podaje Tobie Newtonguna więc dałem na was kosa. Ty uciekłeś z dachu i umarłeś pewnie przez kosa którego wydałem a Brzydki zaczął zabijać. Bardzo się zdziwiłem kiedy zobaczyłem że jesteś inno. Nie zabiłeś T który praktycznie dał ci broń T, bardzo dobrze wiedziałeś że jest T a go nie zabiłeś, nawet jak już dałem na was kosy to po prostu od niego uciekłeś, nadal go nie zabijając.

41 minut temu, ksawię napisał:

Stanąłem za nim i nagle wyciągnął Newton Guna, i strzelił bodajże do Gerarda. Dostał kosa, więc postanowiłem zejść z dachu. Nie chciałem mu psuć rundy na samym początku, ani sobie

Jedno wielkie kłamstwo. Nikt do mnie nie strzelił, a Ty stałeś naprzeciwko Brzydkiego i czekałeś aż poda ci broń. Postaram się jeszcze dzisiaj załączyć filmik, w którym pokaże jak właśnie teraz próbujesz okłamać wszystkich którzy to czytają. Wymówka że go nie zabiłeś tylko dlatego że mu darowałeś i masa osób tak robi, to jakiś żart chyba.

"PS: Od kiedy gracze dostają bana, jeszcze dodatkowo permanentnego, za nie zabicie zdrajcy? Masa osób nie zabija zdrajców, na których mają niezbite dowody. Rozumiem, że serwer chce trzymać poziom, ale w każdym razie jest to wskazane z góry na zabawę. W końcu to gra komputerowa"

1. Niewinnym i detektywom zabrania się współpracować/ignorować zdrajców.

Proszę zauważ Gerard, że napisałem ,,bodajże". Nie wiedziałem do kogo strzelił. Wiem, że strzelił, zbyt szybko nas zbanowałeś, żebym mógł zobaczyć to w logach.

Wiedziałem, że ten chat zostanie zacytowany, ale się na to przygotowałem. Nie wiedziałem, że Brzydki jest zdrajcą, racjonalnie wiedzieć tego nie mogłem. On akurat tego Newtona wyciągnął, strzelił z niego do kogoś, po czym mi go rzucił. Nie skorzystałem z niego do końca rundy, i nie nie zginąłem od tego kosa. Zginąłem przez niedopatrzenie tego gracza, który nie zauważył, że zabiłem zdrajce.

A co do twojej wypowiedzi Edzio. Nie cytuj mi regulaminu którego dobrze znam. Prawda, oszczędziłem Brzydkiego, ale kara powinna być mniejsza, znikoma. Gdyby każdy kto oszczędził zdrajcę na tym serwerze dostał bana, serwer świeciłby pustkami.

A właśnie wrócę do sytuacji z ponad 2 miesięcy temu. Banicja lewuza. Jest ona przykładowa, w każdym razie gracz dostał ostrzeżenie, banicje która minęła, i dopiero później perma. Uważam Gerard, że postąpiłeś dobrze w tej sytuacji. Ale dlaczego nasza sytuacja jest nagradzana natychmiastowo permem, skoro nie ma żadnego taryfikatora? Kara jak dla mnie nie jest wyważona, tylko rzucona tak od niechcenia. Widać, że dla niektórych osoby które ghostują, używają cheatów są praktycznie zawsze niewinne.

Acha, chciałbym Ci nadmienić Gerard, że wspominałem Ci z Brzydkim o czterech ghosterach, ale nawet na to nie zareagowałeś.

1-"Nie wiedziałem, że Brzydki jest zdrajcą, racjonalnie wiedzieć tego nie mogłem."

2-"Prawda, oszczędziłem Brzydkiego, ale kara powinna być mniejsza, znikoma. Gdyby każdy kto oszczędził zdrajcę na tym serwerze dostał bana, serwer świeciłby pustkami."

1=/=2

"A co do twojej wypowiedzi Edzio. Nie cytuj mi regulaminu którego dobrze znam. Prawda, oszczędziłem Brzydkiego, ale kara powinna być mniejsza, znikoma. Gdyby każdy kto oszczędził zdrajcę na tym serwerze dostał bana, serwer świeciłby pustkami."

To że znasz, ale nie używasz juz widzimy....

10 minut temu, ksawię napisał:

A właśnie wrócę do sytuacji z ponad 2 miesięcy temu. Banicja lewuza. Jest ona przykładowa, w każdym razie gracz dostał ostrzeżenie, banicje która minęła, i dopiero później perma. Uważam Gerard, że postąpiłeś dobrze w tej sytuacji. Ale dlaczego nasza sytuacja jest nagradzana natychmiastowo permem, skoro nie ma żadnego taryfikatora? Kara jak dla mnie nie jest wyważona, tylko rzucona tak od niechcenia. Widać, że dla niektórych osoby które ghostują, używają cheatów są praktycznie zawsze niewinne.

Sytuacja która całkowicie różni się od waszej, chyba nie masz pojęcia za co dostał bana na 2 tyg a za co perma. Lewuz dostał bana na 2 tyg za propkillowanie, a poleciał z permem za granie na multikoncie podczas aktywnego bana, dzięki czujności Arcziego. Także nie rozumiem dlaczego wspominasz tego bana.

14 minut temu, ksawię napisał:

Acha, chciałbym Ci nadmienić Gerard, że wspominałem Ci z Brzydkim o czterech ghosterach, ale nawet na to nie zareagowałeś.

Tego też nie rozumiem co to ma się do waszego bana, dwóch ghosterów sprawdzałem i nie miałem nic pewnego na nich. Z resztą ktoś mi to przypominał podczas gry i odpowiedziałem mu to samo na pw.

Chodziło mi bardziej o to, że lewuz dostał ostrzeżenie, na które my liczyć nie mogliśmy. Zdecydowanie widać, że masz raczej kpiące podejście do graczy oraz że potrafisz wykonać ,,solidny admin abuse"

Oraz po co zacytowałeś drugą część 1 wypowiedzi? Właśnie tam pisze, że:

25 minut temu, ksawię napisał:

Ale dlaczego nasza sytuacja jest nagradzana natychmiastowo permem, skoro nie ma żadnego taryfikatora? Kara jak dla mnie nie jest wyważona, tylko rzucona tak od niechcenia.

Nawet nie powiedziałeś coś w stylu: ,,Macie ostrzeżenie"

Po prostu całkowicie chamsko wywaliłeś nas z serwera.

Skoro tak dobrze znasz regulamin, dlaczego się do niego nie stosujesz? Jeszcze masz pretensje do Edzia, że ci wytyka punkt regulaminu który złamałeś, kiedy wykazujesz zdziwienie powodem bana zupełnie jakbyś nie znał regulaminu. Dodam, że celem gry jest wyeliminowanie zdrajców przez  ekipę innocentów razem z detektywem i na odwrót, także nikogo nie będzie obchodzić tłumaczenie "Nie chciałem mu psuć rundy".  Co do długości kary, każdy admin wymierza kary jak chcę, jeden może dać za ghosting 2 tygodnie drugi bana permanentnego, czy ulubioną formę Radke, czyli ban na ponad 20 lat. Co do ostrzeżenia, to administracja raczej stosuje w przypadku nowych graczy, nie stałych mających już kilkaset godzin na serwerze. To by było na tyle, moim zdaniem ban powinien zostać jaki jest lub skrócony do może 6 miesięcy, lecz to zależy od Gerarda :)

Pozdrawiam

Teemo

Nie chodziło mi bardziej o UnBan, a może bardziej o wyważoną karę, bo jeśli za tak małe przewinienie można dostać perma to lekkie zdziwienie wystąpiło.

A jeśli chodzi o traktowanie graczy, to każdy powinien być traktowany tak samo, a nie ze względu na jego poziom gry czy staż kek

Edited by ksawię

Powiem tak ... Łamiesz regulamin ale chcesz nam uświadomić że go znasz. Twierdzisz że jest to zbyt surowa kara... taki długi staż niby cię zwalnia od regulaminu??? Przykładowo jeżeli seryjny morderca zostanie aresztowany to należy mu się wyjście z więzienia za swój "staż" czy pełna kara...

Edited by edzio72

Hmm, gdy przeczytałem twoją wypowiedź, stwierdzam, że w ogóle nie przeczytałeś mojego posta, w którym stwierdzam, że kary powinny być wyważone, nie ważne jak ktoś długo gra.

Ale po co tłumaczyć głuchemu? :bitchplease:

Oddaje pałeczkę Brzydkiemu.

Edited by ksawię

Pozwolę zarzucić do tematu pierwszą rzecz w sprawie tego bana. Sytuacja wyglądała dokładnie tak:

Byłem z Ksawe na dachu, Xave zarzucił żart "Nawalaj z Newtona" a że nasz kochany Bóg nadał mi taką rolę bym spełniał ją w przyszłości lecz ja postanowiłem; życie jest za nudne by słuchać takich rzeczy postanowiłem chociaż raz w moim życiu zabawić się i spełnić prośbę młodego Ksawe który już wystarczająco dyskryminacji przeszedł. Strzeliłem więc wtedy w Ciebie po czym na chwile się schował i po chwili zacząłem z powrotem wszystkich zabijać. Następnie dyskretny Gerard by się "upewnić" wpisał bardzo dyskretnie komendę !afkme którą to ja skomentowałem czynem: "Bardzo dyskretne sprawdzanie graczy" na czacie. (Pragnę tylko zapamiętać fakt, że jeżeli Gerard sprawdza jakiegokolwiek gracza albo planuje banować natychmiast przechodzi na spectator ponieważ jeszcze więcej czasu dla Ghosterów by uciekli to lepiej)

Tak wygląda opis całego tego zdarzenia z mojej strony. Gdy owa akcja się działa Gerard skierował w stronę nasza jawne oskarżenia, że "upewni się i leci banicja". Szkoda że afkme zostało rozkodowane przez użytkownika @Brzydkionjest a po tym nie było żadnego dalszego upewnienia się.

Rozpoczynając kwestię udzielania się użytkowników typu @edzio72 którzy jawnie posiadają jakiś fetysz skoncentrowany na obcałowywaniu stopy Gerarda, albo całej administracji by zapewnić sobie w przyszłości prostego admina, prosiłbym w takim stanie o nieudzielanie się wcale. Dziękuje Tobie bardzo że znasz regulamin i prowadzisz bardzo ciekawe życie kopiując każdą linijkę regulaminu by udowodnić swoją pozycje samca Alfa w naszym środowisku, lecz w tym przypadku chciałbym zwyczajnie porozmawiać w sprawie naszego bana i ewentualnie ustalić pewne fakty. Rozumiem że potraficie grać w tą grę przez setki godzin wg przykazań z regulaminu a następnie dalej odnosić przyjemność z grania natomiast @Brzydkionjest, postanowił rozweselić graczy strzelając do każdego z Newton Launchera jednak jego planowania zaprowadziły go w niekorzystną dla niego sytuację. Już wystarczający bałagan tu się zrobił.

Wspomnę jeszcze, że nigdy nie wspomniałem o tym, że jestem niewinny wobec moich oskarżeń, dokonałem jakże strasznego czynu w oczach Edzio z którym będę musiał żyć do końca swojego marnego żywotu wystukując WASD  w TTT wraz z przymusowym słuchaniem regulaminu. Ale nie rozumiem w takim wypadku czemu osoba, która faktycznie zgrzeszyła, lecz wykonała wszystkie swoje czynności, nie zabijała w obecności zdrajcy by go zostawić a nawet zabiła tą osobę jaką pierwszą, bądź tam jedną z pierwszych dostaje bana permanentnego, lecz gdy ja zgłaszam Tobie Gerard niejednokrotnie na czacie  dla adminów, że ktoś posiadał Aimbota\Mutacji nie ma\Ghostują  ,- sytuacja wczorajsza, zgłaszałem Gerardowi graczy dorian i bananek pisząc mu także ze mam powód w postaci nagrania by ich zbanować on centralnie olał mnie w tym momencie ciepłym moczem.  Wstawiam nawet owe wspomniane nagranie w ramach  Dowód . I teraz przypomnę o moim przeanalizowaniu czynności w jaki sposób Gerard sprawdza gracza albo zamierza go banować. Co robi wchodzi na specta. W każdym z moich zgłoszeń admin kontynuował grę bez zważania się na bardzo przyjazną, wręcz pomocną rękę użytkownika by ludzie z serwa nie uważali administracje za bezużyteczną. Więc proszę o wyjaśnienie w jaki sposób sprawdzałeś zgłoszone prze zemnie osoby bez wcześniejszego sprawdzenia ich na spectatorze. -, więc dlaczego Twoja uwagę przykułem ja? Dlatego że nie musiałeś się starać o zbytnie dowody ponieważ w Ciebie trafiłem i nie wymagało to od Twojej osoby o zbytnie przeciążenie swojego toku rozumowania w trakcie sprawdzania jak inny gracz się zachowuje ? Ciekawe gdybym trafił inną osobę niż Ty dalej byłaby taka szybka reakcja ze strony administracji czy też dalej spokojnie siedziałbym sobie a osoba zgłaszająca nas miałaby taki sam problem z skontaktowaniem się z adminem. *Przepraszam za jakieś błędy ortograficzne i językowe <3 * 

29 minut temu, ksawię napisał:

Nie wiedziałem, że Brzydki jest zdrajcą, racjonalnie wiedzieć tego nie mogłem. On akurat tego Newtona wyciągnął, strzelił z niego do kogoś, (...)

Racja - bo inno tak po prostu mają Newtony dostępne na tej mapie

38 minut temu, ksawię napisał:

A co do twojej wypowiedzi Edzio. Nie cytuj mi regulaminu którego dobrze znam.

Znać a przestrzegać to są dwa różne czasowniki. Może i znasz regulamin ale go nie przestrzegasz.
I błagam - nie zasłaniaj się tym, że nie chciałeś mu psuć rozgrywki na samym początku mapy, bo ten argument jest jeszcze gorszy od napisania coś w stylu: "Brat mi wszedł na konto i to jego wina". Zabawa zabawą, ale obowiązują pewne zasady, których musisz przestrzegać.

42 minuty temu, ksawię napisał:

(...)dlaczego nasza sytuacja jest nagradzana natychmiastowo permem, skoro nie ma żadnego taryfikatora? Kara jak dla mnie nie jest wyważona, tylko rzucona tak od niechcenia(...)

"Sytuacje nieopisane w regulaminie oraz wysokość kary zostawia się ocenie administracji" - wycinek z naszego regulaminu, ale niepotrzebnie go chyba tutaj wstawiałem, bo przecież ty go doskonale znasz.
Podsumowując: Gdybyś trzymał się jednej wersji wydarzeń to może bym i uwierzył, ale jest to wymieszane na wszelkie możliwe sposoby i trudno jest w tą wersję uwierzyć.
Kary są różne i Gerard podjął decyzję o takiej długości a nie innej. Taryfikator już raz był i się średnio sprawdził, a zbyt łagodna kara to żadna kara.
Pozdrawiam!

Napiszę tylko, że każdy gracz NIE powinien być traktowany tak samo, co już kiedyś mówiłem - czego innego oczekuje się od kogoś kto ma +100h w ten tryb, a czego innego od osoby, która pierwszy raz odpaliła grę. 

Druga sprawa - Edzio i Xave, możecie pisać posty bez wjeżdżania na drugą osobę, czy potrzebna wam będzie do tego pomoc?

https://dl.dropboxusercontent.com/s/p9hitn7fyx54acu/Half Life Source 2018.08.01 - 16.25.43.04.DVR_edit.mp4 

Po daniu kosa, Xave ucieka z dachu, zabija innego T ( T nie sprawdził innego T który się zabił latając na propie dodam że obok były jeszcze inne osoby ) po czym sam umiera. W tym czasie Brzydki zaczyna zabijać.

Tutaj się zgodzę z tobą kera że ta "rozmowa" już zbliża się do czerwonej granicy... Ale według was ignorowanie regulaminu jest dość normalne... Uważacie że należy wam się łagodniejszą kara ale pokazujecie także że ten regulamin został napisany dla 'debili' którym obca jest dobra zabawa i najlepiej gdyby go nie było...

2 godziny temu, ksawię napisał:

Nie chodziło mi bardziej o UnBan, a może bardziej o wyważoną karę, bo jeśli za tak małe przewinienie można dostać perma to lekkie zdziwienie wystąpiło.

A jeśli chodzi o traktowanie graczy, to każdy powinien być traktowany tak samo, a nie ze względu na jego poziom gry czy staż kek

Nigdy każdy gracz nie będzie traktowany tak samo. Są lepsi i gorsi, będąc graczem z doświadczeniem zostaniesz inaczej potraktowani, niż świeżaki. I to chyba oczywiste, że osoba, która pierwszy raz odpaliła tryb dostanie innego bana, niż osoba która gra w ten tryb 2 lata.

2 godziny temu, Brzydkionjest napisał:

Rozpoczynając kwestię udzielania się użytkowników typu @edzio72 którzy jawnie posiadają jakiś fetysz skoncentrowany na obcałowywaniu stopy Gerarda, albo całej administracji by zapewnić sobie w przyszłości prostego admina, prosiłbym w takim stanie o nieudzielanie się wcale. Dziękuje Tobie bardzo że znasz regulamin i prowadzisz bardzo ciekawe życie kopiując każdą linijkę regulaminu by udowodnić swoją pozycje samca Alfa w naszym środowisku, lecz w tym przypadku chciałbym zwyczajnie porozmawiać w sprawie naszego bana i ewentualnie ustalić pewne fakty. Rozumiem że potraficie grać w tą grę przez setki godzin wg przykazań z regulaminu a następnie dalej odnosić przyjemność z grania natomiast @Brzydkionjest, postanowił rozweselić graczy strzelając do każdego z Newton Launchera jednak jego planowania zaprowadziły go w niekorzystną dla niego sytuację. Już wystarczający bałagan tu się zrobił.

Bez wjeżdżania na innych, bo ktoś silniejszy może Tobie pokazać, gdzie jest Twoje miejsce, jeżeli nie zaczniesz się zachowywać. Czy może chcesz zostać potraktowani jak inni i wylecieć z banem na forum? Wiesz, zawsze mogę potraktować Cię na równi z innymi osobami typu Rzuf, Heroes i już sobie więcej nie popiszesz. 

Odbiegając od normy i przestrzeganych zasad musisz liczyć się z konsekwencjami. Bo nikomu po za Ksawię nie dostarczyłeś "uciechy". Inni gracze chcieli sobie pograć na poważnie i postarać się wygrać rundę jako inno. Ty zaś z Ksawę im te przyjemność zabraliście współpracując ze sobą. Jest dużo innych lepszych sposobów na rozluźnienie serwera, wiesz mi znam z autopsji.

Uważam, że ban słuszny i raczej nie dojdzie do Jego zniesienia. 

No. Poczytało się więc czas podsumować coś tam.

Dowód od Gerarda - Wystarczający. Zasada jest prosta. Nie twój? Zabijasz a nie z nim przesiadujesz. Utrudniasz innym rozgrywkę i przyjemność wygranej. Nie zabijając się równie dobrze działa jak współpraca. A to już łamie się z zasadą TTT czyż nie? No własnie. Wina już po waszych stronach oskarżeni.

Traktowanie graczy - Z sensem. Świeżaki to zawsze ciamajdy (bez urazy) które pierw muszą zapamiętać regulamin i co jak działa. Bo znając życie większość wyszukała serwer nie po znajomości czy przez forum latając po necie. A przez samego Gmod'a w wyszukiwarce serwerów. Zanim pewnie im się wszystko pobrało itp itd. Równie dobrze otwierają zakładkę steama i przeglądają pierdoły na przeglądarce steamowej albo zmniejszają grę i czekają aż się pobierze. Nie zawsze (ale są tacy) gracze w trakcie sprawdzania odważą się czytać regulamin podczas loading screenu albo od razu wbijając na forum. Bo im się po prostu zazwyczaj nie chce w takich momentach. Więc u niego bany są inne zazwyczaj. Ponieważ jest wiele sytuacji których nie ma w regulaminie. A a natomiast gracze Weterani którzy już dużo przegrali na serwerze. Powinni równie dobrze wiedzieć co ich czeka jak przeskrobią coś na dany stopień. Nie ma zmiłuj. Pokazałeś że tu grasz to trzymaj się zasad i nie psuj innym gry bo nagle ci się po danym czasie zachciało śmieszkowania. Pokazujecie wtedy zero klasy i wasze chamstwo w najgorszy sposób. (No może nie aż taki.)

P.S Chociaż za Gmod admina już nie robię. Prosiłbym by ci nie związani z sprawą nie truli dupy i robili większego bałaganu. Admin który zna sytuacje, świadkowie i oskarżony niech się tutaj wypowiadają. Nie ma sensu dowalać swoich paru groszy w zdaniach powtarzając to samo jak ktoś już powiedział gdzie coś jest sprzeczne czy też nie, jeśli nie byliśmy w daną sytuacje zamieszaną. Dziękuję i do widzenia. Również uważam za ban słuszny. I nie widzę sensu jego ściągania jeśli sobie nie przemyślicie minimalnie przez miesiąc tego co zrobiliście. I niech któryś jeszcze raz na kogoś wjedzie to stawiam warn. Ten post jest wyjątkiem od sytuacji zajścia/świadka by wyjaśnić każdemu by takie coś było jasne dla was.

Widzę że ktoś w końcu zrobił porządek z xave i brzydkim, no to ja też dodam parę groszy do tego i wypowiem się o sytuacji z jednej mapy.

Jest pewna mapa nie pamiętam jej nazwy są tam pociągi, jeden taki wielki jakby zburzony dom, guzik który odpala jakiś dziwki dźwięk taka jakby syrena, ale nie o to tu chodzi.

Otóż pan brzydki, bądź xave był traitorem, druga strona o tym wiedziała i podążała za tą osobą było chyba tak, albo na odwrót.

Xave innocent, brzydki zdrajca coś takiego.

Brzydki przyznał się do bycia traitorem i Xave to zignorowała, chodzili sobie razem i nie zabijali się, a potem jak jakiś gość z teamu brzydkiego chciał zastrzelić Xave, brzydki zrdmował swojego kolegę zaprowadził Xave do następnego traitora i dopiero na końcu Xave dała się sama zabić Brzydkiemu, tutaj była współpraca ewidentna.

Wtedy na serwerze był też admin Szisz, który powinien to potwierdzić miał sprawdzić demko i zbanować osobników, może zbanował nie wiem.

Odgrywali jakieś narracje role play w "**" zostaje zdrajcą, przeciwnik zostaje zdrajcą, przeciwnik został sam.

Kolejna forma coopu, na lini traitor - inno Xave informuje Brzydkiego poprzez czat pisemny że został sam, więc zdradza tym samym traitorów którzy nie byli oznaczeni przez detektywa albo skosowani przez innocenta.

Kara ta powinna paść już dawno, bo nie był to pierwszy raz tylko to powtarzało się kilkukrotnie a te "Ksawię" pozwolę sobie dodać że rdmuje wiele razy i administracja przymyka na to oko, wysłałem na nią około 5 reportów, które miały sens i wszystkie zostały zamiecione pod dywan.

Liczę że ktoś przejrzy się jeszcze raz sytuacji gdzie admin, nie wiem jaki nie pamiętam już nicku faworyzował tą KSAWIE, czy jakoś tak.

Pozdrawiam i dodaje swoje 5 groszy, które powinno zamknąć sprawę że współpraca ta nie była stosowana pierwszy raz ; )

Te gwiazdki były raczej formą zabawy i nie miały na celu uprzykrzania rundy innym. I tak dawałem im się zabić.

W każdym razie widzę swoją winę i złamanie regulaminu oraz trochę źle napisałem to odwołanie.

Spróbuje za kilka miesięcy, prędzej czy później się uda ;)

Pozdrawiam i przepraszam jeśli byłem zbyt uporczywy.

Edited by ksawię

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this