Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek: 16
2. [email protected]
3. STEAM_0:0:92927661 oraz https://steamcommunity.com/id/gohkfhgkjf
4. Byłem moderatorem na serwerze mleczna kraina, operatorem i toperatorem na dwóch innych jeszcze przed mleczną krainą

5. Chciałbym zostać administratorem ponieważ jak widzę że naukowcy albo klasa D mają sojusz z SCP i to rano albo w nocy gdy nie ma żadnego admina to myślą że mogą robić wszystko i należy im się kara za to że nie stosują się do regulaminu Breacha. Po prostu chciałbym pomagać nowym graczom wytłumaczyć im co i jak i być pomocny dla innych graczy. Regulamin serwera Breach znam dokładnie więc z treścią nie będzie problemu. Znam większość komend więc nie będzie problemu z nimi. Dziękuje za przeczytanie mojego podania Pozdrawiam.
6. https://www.gametracker.com/player/ZelazkoGaming12/193.110.121.82:2302/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witam.

Wiek się zgadza, także idziemy dalej.

Doświadczenie, no masz i to moim zdaniem dość duże więc tutaj nie widzę żadnych minusów.

W dniu 5.08.2018 o 16:33, ZelazkoGaming12 napisał:

Chciałbym zostać administratorem ponieważ jak widzę że naukowcy albo klasa D mają sojusz z SCP i to rano albo w nocy gdy nie ma żadnego admina to myślą że mogą robić wszystko i należy im się kara za to że nie stosują się do regulaminu Breacha. Po prostu chciałbym pomagać nowym graczom wytłumaczyć im co i jak i być pomocny dla innych graczy. Regulamin serwera Breach znam dokładnie więc z treścią nie będzie problemu. Znam większość komend więc nie będzie problemu z nimi. Dziękuje za przeczytanie mojego podania Pozdrawiam.

To chyba będzie w każdym podaniu, że nie ma nas rano albo wieczorem, choć nie czepiam się tego bo jak wiesz staramy się wchodzić wtedy kiedy damy radę i na to nic nie poradzisz. Pomagać nowym graczom czyli np. tłumaczyć regulamin, jak działa tryb, możesz jako zwykły gracz więc ten argument jakoś mnie nie urzekł. Jak napisałeś regulamin i komendy znasz więc dobrze, ostatnio też prosiłeś bym Ci wytłumaczył niektóre, co zrobiłem z wielką chęcią.

Nooo...aktywność masz całkiem dobrą, widuje Cię na serwerze gdy sam gram i nie miałem z Tobą jakiś większych nieprzyjemności.

Posiadasz jednego albo, jednego bana.

Jestem na razie Neutralny co do Twojego podania, zobaczymy jak reszta się wypowie i jakie będzie Twoje zachowanie na serwerze, wtedy dam Ci moją pewną odpowiedź 😉

//Edit: Zmieniam swój głos z "Neutralny" na "Tak"

//Alucard: Na prośbe @NeCkeR został dodany powyższy Edit. Pozdrawiam

Pozdrawiam

~NeCkeR

Edytowane przez Alucardd
Zmiana zdania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Wiek jest Idealny

Doświadczenie masz duże bo mój przyjaciel (Właściciel Mlecznej Krainy) Powiedział że byłeś dobrym moderatorem,

W dniu 5.08.2018 o 16:33, ZelazkoGaming12 napisał:

Chciałbym zostać administratorem ponieważ jak widzę że naukowcy albo klasa D mają sojusz z SCP i to rano albo w nocy gdy nie ma żadnego admina to myślą że mogą robić wszystko i należy im się kara za to że nie stosują się do regulaminu Breacha. Po prostu chciałbym pomagać nowym graczom wytłumaczyć im co i jak i być pomocny dla innych graczy. Regulamin serwera Breach znam dokładnie więc z treścią nie będzie problemu. Znam większość komend więc nie będzie problemu z nimi. Dziękuje za przeczytanie mojego podania Pozdrawiam.

Też często widze że z rano piszą ej sojusz? kiedy jesteśmy we 2. Żelazko często mi pomagał pytałem się a to mg robić? czy to łamie regulamin? kiedy kogoś reportuje on się pyta za co? i ja mówie mu i często by ten report nie miał sensu bo to nie łamie regulamin.

Podsumowując jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żelazko jest osobą aktywną i wedle mojego zdania - bardzo kompetentną. Jego wiek jest idealny więc jestem pewny, że będzie konsekwentnie rozpodządzać reportami. Żelazko potrafi wyciągać kosekwencje. Co do wad? Aktualnie nie jestem w stanie znaleźć żadnej kluczowej którą u niego zauważyłem. Jest osobą przyjazną, dlatego też nie widzę powodu aby go nie przyjąć. Jestem na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żelazko to bardzo miły i fajny gracz, który idealnie nadaje się na admina więc jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Żelazko jest bardzo miłym, fajnym i pomocnym graczem, co sprawia, że idealnie nadaje się w grono administracji BR.

Jestem na TAK

Edytowane przez CriS3k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejne podanie na te stanowisko,dobra to przejdźmy do konkretów.

Plusy:

-Czas gry

-znajomość komend

-straż jako administrator

-mała liczba banów

-gracze go znają

Minusy:

-nie wyróżnia się zbytnio z tłumu graczy

Ostatecznie nie mam nic przeciwko temu byś dostał szansę bycia członkiem administracji.

Jestem na Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sveiki,

Zelazko jest dość aktywnym i nawet miłym graczem który posiada rangę "Stały Gracz" i można z nim normalnie porozmawiać na serwerze bądź pograć. Nie widziałem by kogokolwiek obrażał bądź zachowywał się toksycznie wobec innych graczy  na serwerze. Sądzę że można mu dać szansę na roli KidOp, bo narazie nie widzę przeciwwskazań.

Jestem na Tak.

Pozdrawiam~AkeBo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żelazko gra aktywnie na serverze, nie przeszkadza w rozgrywce i często rozmawia z innymi w normalny sposób. Jak dla mnie jak najbardziej można mu dać szansę na kidopie.

Jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witam.

Zaczynając jesteś aktywnym graczem którego często widuje na serwerze. Nie widziałem abyś był toksyczny wobec innych graczy. Na swoim koncie masz jednego bana ale nie widziałem osobiście abyś łamał regulamin. Wydajesz się być miłym i pomocnym graczem. Nie widze żadnych większych przeciwwskazań abyś nie dostał szansy.
Kończąc jestem na Tak~Gaspcio

Edytowane przez Gaspcio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Podanie przyjęte. Skontaktuj sie ze mną na steam w celu uzyskania rangi oraz informacji. :)

Edytowane przez Alucardd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.