Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: JoKeR.

2. Steam ID:  STEAM_0:0:58961434

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:58961434&advType=steamid
4. Opis sytuacji:

Nie dawno udało mi się odzyskać konto, które zostało skradzione ponad rok temu przez jakiegoś delikwenta poprzez wejście w zły link. Po napisaniu do supportu prosili o przykładowe dowody których nie mogłem znaleźć. Nie dawno przeglądając stare pudelka z grami, znalazłem jedną z kluczem do gry na steam. Odblokowali mi je po 2 dniach, ale jak chciałem pograć na waszych serwerach okazało się, że dostałem bana, którego powód jest w tym linku. Wasza serwerownia jest tak zbudowana, że na każdym serwerze mam bana, a nie sądzę, że delikwent na każdym z nich grał. Przede wszystkim przepraszam za swoją głupotę, że wszedłem ( co prawda przypadkiem, ale jednak w ten link) za jego zachowanie i wszystkie wyzwiska jakie wam wyrządził.
5. Coś od siebie: Naprawdę chciałbym dostać unbana, ponieważ mi zależy na graniu na waszych serwerach.

Poprawiłem, bo nie dało się tego czytać. ~Wachu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie to ciężko uwierzyć w te słowa bo to brzmi tak samo jak "dałem bratu pograć". Jeśli chcesz żeby pozytywnie rozpatrzono twoją sprawę to musisz dać jakieś dowody i zdjęcia np. od supportu Steam że tak właśnie było, a tak to nie masz raczej na co liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://imgur.com/a/DBBF27h

2 ssy są wzięte z około miesiąca, kiedy wraz z kolegą odzyskiwalismy konto.

Reszta została wzięta z rozmowy ze supportem.

Zmienili mi email i wtedy zacząłem odzyskiwać konto w sensie zmieniłem hasło dodałem steam guarda itp.

Najprawdopodobniej zostało sprzedane jakiemuś dzieciaczkowi, ponieważ było na nich dużo komentarzy, które szybko usunąłem.

Proszę o rozpatrzenie sprawy!

Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry.

Już miałem zdjąć  bana, baa, nawet to zrobiłem, ale rzuciło mi się w oczy coś ciekawego:

image.png

Podpowiem, że ten adresik zgadza się z tym, którego obecnie używasz na forum. Dla mnie jest to niepodważalny dowód na kłamstwo w pierwszym poście. Być może ukradli Ci konto, ale nie ma to związku z tym banem. 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wachu mam Internet osiedlowy, każdy kto z niego korzysta ma takie samo ip. Już raz nawet nie mogłem przez to wejść na serwery w Minecraft. Nie wiem ja na waszym serwie nigdy nie gralem, konto odzyskalem nie dawno około 10 lipca. Więc proszę o odpowiedź :)

- Jak graliśmy raz na znajomego serwie, kolega dostał bana i wszystkich wywaliło. Możliwe, że okradł mnie moj własny znajomy... Nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~ Do imagura dołączyłem ssy z dowodami, że nie tylko ja posiadam takie ip. Takich osób jest z tego co wiem około 50. Wyszło na to, że okradł mnie własny znajomy (...). Co to twojego stwierdzenia w pełni się zgadzam, że posiadam takie ip. Tylko problem jest taki, że właśnie to Ja jestem osobą poszkodowaną. W swoich postach, ssach itp nikogo nie okłamałem. Zresztą po co miałbym to robić? Konto odzyskalem, chciałbym pograć na rozbudowanym TTT, a tu takie problemy :/ . Przepraszam za zamieszanie, ale jestem już poirytowany, ciągle coś wychodzi na przekór mnie. Proszę o odpowiedź oraz zakończenie sprawy.

Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaryzykuję, niech będzie.

Ban zdjęty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.