Jump to content
Remzo

Wielki update - 11.08.2018

Recommended Posts

Witajcie

Po wielu tygodniach pracy mogę w końcu ogłosić, że prace nad długo oczekiwaną aktualizacją zostały zakończone, dlatego też serdecznie zapraszam was 11 sierpnia 2018 (sobota) godzina 20:00 na oficjalne testy. Serwer został zainstalowany zupełnie od nowa, wprowadzone zostały mniej lub bardziej ważniejsze poprawki od strony technicznej, ale przede wszystkim, co was graczy najbardziej interesuje:

 

Warzywniak

- W pełni autorski serwerowy sklepik z przedmiotami wizualnymi, którego walutą są... sami zobaczycie. Walutę możecie zdobywać za czas gry na serwerze, konkursy oraz przechodzenie map course na, których ustawiony jest Czasomierz. Warto zaznaczyć, że będąc w grupie Steam Plac'Zabaw i mając ustawiony tag tejże grupy, będziecie otrzymywać 2x więcej waluty za czas spędzony na serwerze niż normalnie, dlatego jeżeli jeszcze nie jesteś w grupie musisz koniecznie dołączyć: https://steamcommunity.com/groups/placykzabaw

Króciutki filmik prezentujący wybrane przedmioty w jakości waluty sklepikowej możecie zobaczyć na tym filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=jZ2Twen0U4M

 

Czasomierz

- Potocznie zwany Timer. Ustawiony na większości map course, pozwoli wam odnaleźć sens przechodzenia tego typu map. Dodatkowo za przejście mapy na czas zostaniecie wynagrodzeni walutą serwerową.

 

Antykampa

- Na mapach typu deathrun, surf, oraz ffa został wprowadzony dodatek, który gdy wykryje, że gracz zbyt długo znajduje się w pewnym obszarze zostanie o tym powiadomiony i zmotywowany kopnięciem w 4 litery.

 

Nolife

- Plugin doskonale znany zapewne graczom z Placu Zabaw w grze CS: S, który zlicza czas spędzony na serwerze w kategoriach ct/t/spec/total/real time, na którego podstawie wraz z dniem pierwszym każdego miesiąca rozdawana była waluta do wykorzystania w sklepiku. Tak będzie i tym razem!

 

Życzenie - Freeday

- W momencie, kiedy więzień z menu !lr wybierze Freeday, nad jego głową pojawi się napis informujący o tym, że jestem graczem z dniem wolnym. Dzięki takiemu zabiegowi, mam nadzieję, że znacznie zmniejszy się liczba freekilly popełnianych przez policjantów na graczach z freedayem.

 

Modele, skiny, noże

- Nowe modele postaci, noże, skiny broni, rękawice - wszystko co najnowsze w grze znajdzie się również na serwerze już w sobotę.

 

Inne

- Oprócz wyżej wymienionych głównych elementów aktualizacji dokonanych zostało szereg innych poprawek i usprawnień, które będziecie mogli zobaczyć na serwerze.

 

 

 

Jak widzicie lista wprowadzonych zmian jest pokaźna, aczkolwiek mniej doświadczonym graczom może się wydawać, że jak na ten czas oczekiwania to jest "nic". Nic bardziej mylnego. Czas spędzony na pisaniu sklepiku serwerowego można liczyć w setkach godzin. Od deski do deski jest pisany przeze mnie i nie znajdziecie NIGDZIE takiego pluginu, aniżeli na Placu Zabaw. Z tego miejsca chciałbym podziękować @Timon za niesamowitą pomocą w testowaniu do późnych godzin wieczornych, tak by nie wyganiać graczy z serwera, oraz za to, że stworzył tak zwane view modele do granatów. Zresztą efekt naszej współpracy będziecie mogli zobaczyć kupując ubranka dla granatów ;)

 

Do zobaczenia w sobotę!

Pozdrawiam

Remzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurde bardzo fajnie super aptejd mi sie podoba sprawdze 15.08 gdy wrócę z "wyjazdu" do kalwarii takiej obok Ukrainy. Remzo, Nonejm może by tak zrobić temat na forum Uwagi/Błędy odnośnie "Wielkiego Update"

Edited by Jakub Jakub ;)
Może by tak jutro wieczorem dodać update???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może jakiś konkurs tego dnia? DO wygrania skiny szlaczki czy co tam będzie. Z życiem panowie, z życiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...