Jump to content
Sign in to follow this  
Togzyk

[Ban] ooooo

Recommended Posts

[b]1. Nick, na który została nałożona kara: [/b] oooooo
[b]2. Steam ID: [/b] STEAM_0:0:103600566
[b]3. Link do bana na Sourcebans: [/b] http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:103600566&advType=steamid&Submit
[b]4. Opis sytuacji: [/b] Najpierw miałem nick ʇoƃzʎʞ ale admini rzecz jasna się czepili, więc zmieniłem go na oooooo, gdy takowy miałem dalej się mnie czepiali, mimo, że o da się napisać na każdej klawiaturze i jest czytelne. W końcu jakiś typ zaczął mamrotać, że oooooo jest nieczytelne, na co ja "weź się odwal" (do gracza). Wtedy też jakiś admin dał mi bezpodstawnego bana z powodem "faszyzm". Inny parę razy mnie kickował (za nic), oraz zmutował mnie gdy domagałem się slaya dla osoby, która mnie rdmowała. 
[b]5. Coś od siebie: [/b] Faszyzm to wy faktycznie macie, ale to nie ja go powoduję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gracz po wielokrotnych upomnieniach dotyczących nieczytelnego nicku, oraz kilkukrotnym wykickowaniu z wiadomością "nieczytelny nick" (wraz z kolegą (1)ooooo) dołączał ponownie bez zmiany nicku, gdy do zmiany nicku doszło owi gracze oskarżali mnie oraz administrację serwera o popieranie ideologi faszystowskiej. Myślę że to był wystarczający powód do nadania kary w wysokości 12h dla obu graczy. Pozdrawiam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli obraza administracji, dawanie dołączanie do gry z kolegą o takim samym upośledzonym do dawania kosów nicku ( już to widzę jak ktoś krzyczy KOS OOOOOOOO) i pisanie odwołania za 12h banicji? Serio? Czemu tego nia ma w kategorii "kawały". A tak na serio, odwołanie zupełnie niepotrzebne, napisane chyba tylko dla żartu. 

 

Edited by Pr!d3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×