Skocz do zawartości
Togzyk

[Ban] ooooo

Rekomendowane odpowiedzi

[b]1. Nick, na który została nałożona kara: [/b] oooooo
[b]2. Steam ID: [/b] STEAM_0:0:103600566
[b]3. Link do bana na Sourcebans: [/b] http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:103600566&advType=steamid&Submit
[b]4. Opis sytuacji: [/b] Najpierw miałem nick ʇoƃzʎʞ ale admini rzecz jasna się czepili, więc zmieniłem go na oooooo, gdy takowy miałem dalej się mnie czepiali, mimo, że o da się napisać na każdej klawiaturze i jest czytelne. W końcu jakiś typ zaczął mamrotać, że oooooo jest nieczytelne, na co ja "weź się odwal" (do gracza). Wtedy też jakiś admin dał mi bezpodstawnego bana z powodem "faszyzm". Inny parę razy mnie kickował (za nic), oraz zmutował mnie gdy domagałem się slaya dla osoby, która mnie rdmowała. 
[b]5. Coś od siebie: [/b] Faszyzm to wy faktycznie macie, ale to nie ja go powoduję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gracz po wielokrotnych upomnieniach dotyczących nieczytelnego nicku, oraz kilkukrotnym wykickowaniu z wiadomością "nieczytelny nick" (wraz z kolegą (1)ooooo) dołączał ponownie bez zmiany nicku, gdy do zmiany nicku doszło owi gracze oskarżali mnie oraz administrację serwera o popieranie ideologi faszystowskiej. Myślę że to był wystarczający powód do nadania kary w wysokości 12h dla obu graczy. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Czyli obraza administracji, dawanie dołączanie do gry z kolegą o takim samym upośledzonym do dawania kosów nicku ( już to widzę jak ktoś krzyczy KOS OOOOOOOO) i pisanie odwołania za 12h banicji? Serio? Czemu tego nia ma w kategorii "kawały". A tak na serio, odwołanie zupełnie niepotrzebne, napisane chyba tylko dla żartu. 

Edytowane przez Pr!d3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.