Jump to content
Makklowicz ♥

<BR#2> Makklowicz ♥

Recommended Posts

1. Wiek (preferowany >= 16).       16

2. Adres e-mail.      [email protected]

3. Steam ID oraz namiary.      Steam  STEAM_0:0:79547691

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator.      Admin na Breachu (serwer już nie istnieje :v) i kiedyś zaufany na TTT innej sieci

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty Chce dostać uprawnienia ponieważ często spotykam się z sytuacjami kiedy gracze jak nie ma administratora wpadają na głupie pomysły takie jak np. włączenie mikrofonów w tym samym momencie albo najzwyczajniej nawiązują niedozwolone sojusze i nie przejmują się ani tym ze psuja rozgrywkę ani tym ze mogą mieć z tego powodu problemy. Często brakuje osoby która by nad wszystkimi zapanowała w tak głupich godzinach jak pierwsza w nocy. Poza tym wydaje mi się ze jestem lubiany wśród graczy.

6.      Gametracker

~Limbo

Proszę nie robić niczego co jest poza wzorem. Żadnych kolorków w podaniu.

 

Edited by Limbo
Edytowanie tekstu do standardowego

Share this post


Link to post
Share on other sites

Makklowicz to  dobry gracz.gra bardzo dużo ,praktycznie wszyscy go lubią , jest praktycznie  codziennie , więc jestem za :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

Wiem jest Idealnym przyjdźmy dalej.

Makklowicz jest bardzo miłym człowiekiem.

Często mi pomaga kiedy ostatnio mnie nie było (teraz jak nie ma adminów na servie to patrzę czy ktoś łamie regulamin i wysyłam ss do Adminów np. NeCkeR ponieważ też w przyszłości będę składał podanie o Operatora) poprosiłem Makklowicza czy popatrzy na server i się zgodził i napisał mi coś się działo. Makklowicz nie spami na chatcie nie nadużywa mikrofonu (bo go nie używa).

Podsumowując jestem na TAK

 

Edited by SCP-Natsuki
Błąd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Wiek jest, doświadczenie widzę, że również jest więc myślę, że nie masz problemu z komendami itp.

 

Iii sedno podania ;3

W dniu 21.08.2018 o 12:41, Makklowicz ♥ napisał:

Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty Chce dostać uprawnienia ponieważ często spotykam się z sytuacjami kiedy gracze jak nie ma administratora wpadają na głupie pomysły takie jak np. włączenie mikrofonów w tym samym momencie albo najzwyczajniej nawiązują niedozwolone sojusze i nie przejmują się ani tym ze psuja rozgrywkę ani tym ze mogą mieć z tego powodu problemy. Często brakuje osoby która by nad wszystkimi zapanowała w tak głupich godzinach jak pierwsza w nocy. Poza tym wydaje mi się ze jestem lubiany wśród graczy.

Hmmm nie rozumiem tego fragmentu "włączenie mikrofonów w tym samym momencie...", hmm włączenie mikrofonu to nie jest chyba jakieś łamanie regulaminu 🙄

Myślę, że chciałeś przekazać, że gracze nieraz puszczają muzykę na czacie głosowym lub wydzierają się na nim. Więc jeśli chciałbyś te uprawnienia dostać tylko po to, to zawsze możesz napisać podanie o zaufanego  ¯\_(ツ)_/¯

Ale na szczęście podałeś inne powody np. te niedozwolone sojusze, czy to, że czasem inni gracze łamiąc regulamin psują innym rozgrywkę więc ok.

 

Nooo wiesz nie każdy z administratorów potrafi siedzieć do pierwszej w nocy, bo ktoś może mieć na rano do pracy lub po prostu nocną zmianę  ¯\_(ツ)_/¯

 

Posiadasz tylko jednego bana, którego dostałeś ode mnie, aktywność na serwerze jest dobra.

 

Podsumowując, noooo....masz ten wiek i to doświadczenie, ogarnięty dość jesteś, ale na serio nie urzekłeś mnie za bardzo tym podaniem 😕

 

Na razie jestem na NIE zobaczymy jak będzie z Twoim zachowaniem na serwerze, czy też pomocą dla administracji 😉

 

Pozdrawiam

~NeCkeR

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam. 

 

Po pierwsze to proszę podaj nazwy serwerów na których byłeś w administracji tutaj lub w prywatnej wiadomości na forum. 

 

Większość rzeczy, które chciałbym napisać już zostały przytoczone przez neckera, więc nie będę powtarzał tego samego. 

 

Podanie dość ubogie jeżeli chodzi o powody dla których mielibyśmy cię przyjąć oraz sama stylistka nie powala na kolana, jestem na NIE. 

 

Pozdrawiam Snajper. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podanie napisane ubogo, opierające się na argumencie "bo nie ma adminów". Nic nie napisałeś o sobie, na co powinieneś przeznaczyć punkt 5. podania.

Mimo że na serverze jesteś "typowym stałym graczem", to nie jesteś szczególnie aktywny jeżeli chodzi o udzielanie się na serverze czy pomoc nowym graczom. Przynajmniej ja takich sytuacji nie widziałem.

Jestem na n i e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sveiki,

 

Z tego co sam Makklowicz mówił jego podanie "wyglądało lepiej" ale @Limbo je zedytował i wygląda tak jak teraz (ciekawi mnie czemu zostało zedytowane xD)

No cóż przejdźmy do podania

 

W dniu 21.08.2018 o 12:41, Makklowicz ♥ napisał:

i kiedyś zaufany na TTT innej sieci

Zaufany to nie administrator i się do tego nie podlicza, ale zawsze jakiś + bo ktoś mógł ci "zaufać" czy coś :v

 

W dniu 21.08.2018 o 12:41, Makklowicz ♥ napisał:

Chce dostać uprawnienia ponieważ często spotykam się z sytuacjami kiedy gracze jak nie ma administratora wpadają na głupie pomysły takie jak np. włączenie mikrofonów w tym samym momencie

No jeśli chodziło ci oto że ktoś gada w tym samym momencie to na do zbytnio nie ma co poradzić bo normalnie tak gracze rozmawiają (możesz im zwrócić uwagę by gadali po kolei nie potrzeba do tego rangi). Jeśli chodziło ci oto co pisał NeCker (czytaj: puszczanie muzyki wydzieranie się etc) to wystarczy zrobić podanie o zaufanego by móc takie osoby gagować  (albo zgłosić to administratorowi)  ;)

 

W dniu 21.08.2018 o 12:41, Makklowicz ♥ napisał:

najzwyczajniej nawiązują niedozwolone sojusze i nie przejmują się ani tym ze psuja rozgrywkę ani tym ze mogą mieć z tego powodu problemy

Bo uwaga nie czytali nie regulaminu i  nie wiedzą że tak nie można. Wtedy wystarczy zrobić scr i wysłać administratorowi z Steam ID (albo na discordzie SG w breachu i w kanale report :P) i te osoby dostaną karę za robienie niedozwolonych sojuszy.

 

W dniu 21.08.2018 o 12:41, Makklowicz ♥ napisał:

Często brakuje osoby która by nad wszystkimi zapanowała w tak głupich godzinach jak pierwsza w nocy.

Ostatnio jak patrzyłem (wczoraj 1/2 w nocy?) to na serwerze były 3 osoby, łącznie z tobą. No ja nie sądze byś do trzech osób potrzebował rangi administratorskiej :v

 

W dniu 21.08.2018 o 12:41, Makklowicz ♥ napisał:

Poza tym wydaje mi się ze jestem lubiany wśród graczy.

Zgodzę się z tym.

 

Nie wiem co o twoim podaniu sądzić. Niby mówiłeś mi na pw że twoje podanie wyglądało lepiej ale Limbo je zedytował i dlatego jest takie "pogmatwane".

Zostanę Neutralny.

Pozdrawiam~AkeBo

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Wiek pasuje, więc lecimy dalej

 

4.No jakieś tam masz te doświadczenie więc nawet nawet.

 

5. No wiesz przecież nikt nie będzie siedział po 5-10 godzin na serwie więc tym argumentem mnie nie przekonujesz.

 

Podsumowując jestem na razie Neutralny

Pozdrawiam ~ Zelazko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam
Zaczynając posiadasz doświadczenie co jest jak najbardziej na plus. Często można cię spotkać na serwerze i nie zauważyłem abyś łamał regulamin bądź wyzywał innych graczy. Natomiast podanie wygląda ubogo i nie posiada jakiegoś solidnego argumentu przemawiającego za przyjęciem ciebie. Nie chce powtarzać tego samego co inni więc podsumowując 
jestem na Nie~Gaspcio 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dopóki nie sprawdziłem Gametrackera, nawet nie wiedziałem, że grałem razem z tobą na Breach #2.

Jedyne co mi pasuje w tym podaniu to wiek, doświadczenie i aktywność. Argument za przyjęciem cię do administracji nie przemawia zarówno do innych jak widać wyżej, jak i do mnie. Jestem naprawdę zdziwiony, że byliśmy w tym samym momencie na serwerze. Mam wrażenie, że nic nie piszesz ani mówisz, zarówno jako obserwator jak i podczas gry. Tym bardziej nie  widziałem, żebyś komuś tłumaczył regulamin albo upominał, że ma za głośno mikrofon lub się z kimś przekrzykuje, co podałeś jako powód przyjęcia. 
Naprawdę, jeśli ktoś gra dziennie po około 6 godzin i nie wyróżnia się na tle innych graczy, nie świadczy raczej o takiej osobie pozytywnie, zwłaszcza gdy ubiega się o rangę administratora.

Mimo, że nie bywam za często na Breach #2 to u ciebie mogę jasno stwierdzić, że jestem na nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Większość głosów jest neutralna badź negatywna. Według mnie masz szansę ale musisz bardziej się wykazać + poprawić lekko zachowanie. Tymczasem zamykam podanie odrzucone.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×