Skocz do zawartości
Verast

[Ban] Avatar

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: Avatar
2. Steam ID: STEAM_1:1:34340734 
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0%3A1%3A34340734&Submit=Search
4. Opis sytuacji: Moje pierwsze zetknięcie z trybem ttt jak i z gmodem. Wszedłem sobie na serwer i prawdopodobnie zrdmowałem jakieś 5 osób. Było to  7 lat temu :D
5. Coś od siebie: Od tego czasu byłem administratorem na największych serwerach gmoda w Polsce, takich jak Gameunion, czy SecretAbyss. Nabrałem wiele szacunku do tej gry i więcej takie sytuacje się nie powtórzą. Zresztą nie mam pojęcia, dlaczego dostałem bana pod tytułem "Aimbot" co do tej pory mnie śmieszny :D

Edytowane przez Adlino
Wstawienie linku do bana ~(P)Adlino

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Ogólnie byłbym za ściągnięciem bana, ponieważ nieczęsto się zdarza, że ktoś dostał bana na serwerze 2 lata wcześniej, niż takowy serwer powstał.  Sam go ściągnę, jak tylko autor wyjaśni, jak dostał bana za rzekomy mass rdm na nieistniejącym serwerze z powodem aimbot.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie jestem w stanie tego wytłumaczyć :D Data jest podana na sourceban. Prawdopodobnie chodziłem do podstawówki z twórcą strefy gier.

Pozdrawiam, NoOne

Edytowane przez Verast
Składnia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

53 minuty temu, Kare napisał:

Ogólnie byłbym za ściągnięciem bana, ponieważ nieczęsto się zdarza, że ktoś dostał bana na serwerze 2 lata wcześniej, niż takowy serwer powstał.

Uważam, że Verast był jednym z pierwszych beta testerów naszej kochanej serwerowni ;). A tak na serio bardzo ciężko to wytłumaczyć (no sh*t Sherlock).

Jestem zadania, że to jakiś błąd na sourcebanie. Uważam, że to najprawdopodobniejsza opcja :).

Pozdrawiam Maciuś Zaczkowsky.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Kare napisał:

Witam

Ogólnie byłbym za ściągnięciem bana, ponieważ nieczęsto się zdarza, że ktoś dostał bana na serwerze 2 lata wcześniej, niż takowy serwer powstał.  Sam go ściągnę, jak tylko autor wyjaśni, jak dostał bana za rzekomy mass rdm na nieistniejącym serwerze z powodem aimbot.

Pozdrawiam

Coś mi się zdaję, ze jego ban sięga czasów CS:Source, bo wtedy istniał serwer Plac Zabaw, który pamiętam wtedy istniał. Ktoś po prostu dał web bana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem więcej, na 99 procent to jest ban z czasów source'a i nie zdziwiłbym się gdyby faktycznie był za aimbota. 

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Troche czasu jednak posiedział na banicji nie ważne na jakim serwerze. Odwołanie od bana po 7 latach? To się nazywa cierpliwość xD
Realnie - jestem za unbanem niezależnie od tego jaka była kiedyś sytuacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak... gdybyś napisał normalnie odwołanie od PRAWDZIWEGO powodu Twojego bana to byłbym w stanie zgodzić się na tego unbana. Było to 7 lat temu, mogłeś się zmienić, spoko. Ale jak dla mnie to nie masz jaj, aby napisać dlaczego dostałeś tego bana. Dostałeś bana za oszustwo i znów to robisz. Szczerze? jestem na nie.

nvvM0KC.png

Edytowane przez Wizio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu Verast,

Odwołując się do Pana wyżej, jak i innych osób podważających moje słowa, nie, nie grałem na serwerze source z aimbotem(nie pamiętam nawet czy grałem na takowym serwerze). Jednym z najważniejszych punktów w moim kodeksie moralnym, jest kłamstwo. Nie toleruje jakiegokolwiek kłamstwa, czy oszustwa rzuconego we mnie, czy innych ludzi. Uważam, że ze wszystkiego można wybrnąć, tą cięższą drogą, jaka jest prawda. Jeżeli kłamstwem chcesz bronić innych, to również jest to akceptowalne.

Teraz trochę więcej o Wizio. Nie znam cię, nie będę cię oceniał, ale z twojej wypowiedzi wynika, że jesteś zwykłym impertynentem. Nigdy ze mną nie gadałeś, nigdy nawet nie widziałeś mnie na oczy. Pisanie publicznie o tym, że ktoś według ciebie "nie ma jaj", żeby przyznać się do oszustwa jest typową próbą do uzyskania atencji, bo z tego co widzę jesteś takim outsiderem, który nie podąża za opinią innych, czy trendami, lecz chce się wyróżnić na tle innych. Nie mam pojęcia co o tobie sądzić, gdyż moja próba nawiązania z tobą kontaktu prywatnie, skończyła się niepowodzeniem. Moim zdaniem potraktowałeś mnie bardzo nie fair, obarczając mnie piętnem zwykłego oszusta. Dalej sugeruję rozwiązanie tego prywatnie. Jeżeli myślisz, że tą wypowiedzią próbowałem cię obrazić, to przepraszam, ale nie takie były moje intencje.

Pozdrawiam, Kuba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czemu ale usprawiedliwienie pisane z multi nie Za bardzo przekonuje. Ba, łamiesz w ten sposób regulamin forum, za co możliwe że dostaniesz bana również tutaj. Co do samej sytuacji, 7 lat na banicji to chyba wystarczająco, żeby się czegoś nauczyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż, zrobienie multikonta, aby tutaj odpisać nie było wybitnie inteligentym pomysłem, ponieważ złamałeś regulamin forum:

Cytat

§ 2.8 Zabronione jest tworzenie multi-kont (czyt. więcej niż jedno konto). 

Ale jako iż jestem niesamowicie miłym człowiekiem, to postanowiłem spełnić Twoją wolę na tym serwerze i Tobie odpisać. Mam nadzieję, że będziesz z tego powodu uradowany. Nie przedłużajmy więc!

Zabawne jest to, ze skoro nie grałeś na serwerze source to prawdopodobnie musiałeś grać na serwerze, który nie istnieje (dla przykładu TTT w roku 2011 nie istniało). Nie widzę też powodu, dla którego administrator nadający karę miał wlepiać perma za kilka RDMów, a co dopiero z powodem "Aimbot". Co do samego mnie... oczywiście, że jestem impertynentem i nie będę temu przeczył. Nie jestem jednak hipokrytą, który wyzywa ludzi od atencjuszy, gdy wcześniej w odwołaniu samemu się chwali, na jakich to on WIELKICH serwerowniach nie był administratorem. Jest to niesamowicie zabawne z Twojej strony, że postanowiłeś wytknąć mi to, dlatego że postanowiłem się negatywnie wypowiedzieć w odwołaniu. Na 100% zrobiłem to specjalnie, aby zyskać atencję, ponieważ jestem niezwykle atencyjną kurtyzaną. Zapewne moja osobowość atencjusza oraz impertynenta kazała mi być negatynie nastawionym w stosunku do odwołania totalnie obcej mi osoby, abym mógł podbudować swoje ego, pokazać tego buntownika i hipstera wynikającego z odmiennego zdania oraz pokazać się jakim to ja niesamowitym atencjuszem jestem. Gdybym brał wszystko, co ludzie do mnie mówią lub piszą na serio, to już chyba dawno bym skończył pod ziemią lub sobie wyrzucił internet przez okno, bo to taki zły świat. Dowodziki mogą być w komentarzach pod moim profilem. Znajduje się tam też coś ciekawego odnośnie odwołującego się. 

Mam wielką nadzieję, że zaspokoiłem Twoją ciekawość.

Pozdrawiam

Imperytynent i atencjusz Wizio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu znowu Verast,

szczerze to, co napisałem do Wizia pod jego profilem było jak najbardziej adekwatne. Na tym forum nie jesteś w stanie odpowiedzieć ludziom na zarzuty, czy nawet komplement. Masz ograniczenie do 2 wiadomości dziennie, co jest jakąś błazenadą.

Tak jak myślałem,  twoja osobowość nie pozwoliła na to,  żeby wziąć moją wypowiedź jako uwagę co do twojej osoby,  tylko zmieniła wszystko na obrazę. Jeszcze bardziej zabawne jest to,  że mogłeś to samo napisać mi prywatnie,  co ograniczyłoby shittalk do 0. Nie mam pojęcia,  dlaczego przyczepiłeś się do najbardziej prawdopodobnej opcji,  czyli mnie grającego na serwerze source.  Jak już napisałem wyżej,  nie pamiętam czy grałem na takim serwerze i nie chcę już wracać do tego wątku.  Nigdy nie używałem cheatów do gry counter strike. 

Nazywasz mnie hipokrytą i atencjuszem,  gdyż napisałem,  że byłem administratorem na "największych serwerach gmoda w Polsce". Otóż nie,  w tej wypowiedzi chodziło mi o to,  żeby podkreślić zmianę mojego stosunku do tej gry.  Co jest dość niesamowite, znowu mnie obrażasz ;D. Piszesz, ze jestem hipokrytą, który wyzywa ludzi od atencjuszy. W moim poprzednim poście, który był wbrew regulaminowi (a i tak został dodany przez moderatora, za co dziękuję), pisałem celowo, że nie chcę cię obrazić. Nie zniżam się do takiego poziomu, aby obrażać nowo poznanych ludzi. 

Co do twojej hipokryzji. Moją wypowiedź, w której powiedziałem, że jesteś człowiekiem żądającym atencji, obróciłeś w żart. Jest to dobrze działający chwyt, bo jak widać wiele osób to łyknęło i nie , nie winię ich za to, gdyż dobrze to rozegrałeś. Sam fakt, że odpisałeś mi na forum a nie prywatnie, pokazuje jak jest naprawdę.

Cała twoja wypowiedź bazowana jest na rzekomym "hejcie" na twoją osobę,  którego nigdy nie było.  Odwrócę kota ogonem,  i powiem,  że to z twojej strony hejt zaistniał i od razu. W pierwszej wypowiedzi sugerujesz, że "nie mam jaj" aby się przyznać, w następnej za to, że jestem atencjuszem i hipokrytą, który obraża ludzi.

Co do tej wypowiedzi " Jest to niesamowicie zabawne z Twojej strony, że postanowiłeś wytknąć mi to, dlatego że postanowiłem się negatywnie wypowiedzieć w odwołaniu. ". Szczerze? Mam twoją negatywną wypowiedzieć gdzieś. Przyczepiłem się do faktu, że  obrażasz mnie i moją godność na forum publicznym. Czy dalej uważam, że zachowałeś się wtedy karygodnie ? Tak, nic ci nigdy nie zrobiłem, nie rozmawiałem z tobą, nie widziałem cię, nawet cię nie słyszałem. Ty i tak postanowiłeś nazwać mnie oszustem i człowiekiem bez honoru. Dlaczego? Dlatego, że jakiś program powiedział, że dostałem bana na jakimś serwerze? Nie mam pojęcia czy to jakiś błąd, czy niedopatrzenie ze strony administratorów, ale nigdy nie używałem Aimbota, jak i nie dostałem bana na serwerze source, tylko TTT.

Strasznie męczy mnie to już odpowiadanie i naprawdę ostatnią rzeczą jaką bym chciał, to mieć spinę z kimś kogo nie znam, na jakimś serwerze, na którym dopiero co złożyłem odwołanie od bana. Tak jak już mówiłem, przepraszam cię za to, że odebrałeś to jako obelgę, jak nigdy nie było to moim celem.

Pozdrawiam, Kuba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Fakty są takie:
1) Nie dostałeś bana na naszym serwerze TTT za żaden mass RDM 7 lat temu
2) Masz bana za aimbota nadanego jakieś 2 lata zanim w ogóle pojawił się pomysł utworzenia u nas jakiegokolwiek serwera Gmod

Jak łatwo zauważyć, to o czym piszesz mija się z rzeczywistością. Nie wiem, czy celowo przekłamujesz, czy też pomyliły ci się serwery. Dopóki tego nie wyjaśnisz, nie widzę osobiście szans na unbana. Dużo rzeczy można odpuścić, ale nie, jeśli pierwsze przeprosiny są zwyczajnie nieprawdziwe. Przykro mi, ale wolę wierzyć programowi obsługującymi bany na wszystkich serwerach naszej sieci od długich lat niż przypadkowej osobie z internetu.

Pozdrawiam

PS: @Wizio i @NoOne1, skończcie przepychać się dalej w tym temacie. Radzę też nie tworzyć nowych kont na potrzebę tego tematu - ograniczenia pisania postów po coś są. Proponuję się trzymać jednego konta, reszta prawdopodobnie poleci w najbliższym czasie do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minutes ago, Kare said:

Witam

Fakty są takie:
1) Nie dostałeś bana na naszym serwerze TTT za żaden mass RDM 7 lat temu
2) Masz bana za aimbota nadanego jakieś 2 lata zanim w ogóle pojawił się pomysł utworzenia u nas jakiegokolwiek serwera Gmod

Jak łatwo zauważyć, to o czym piszesz mija się z rzeczywistością. Nie wiem, czy celowo przekłamujesz, czy też pomyliły ci się serwery. Dopóki tego nie wyjaśnisz, nie widzę osobiście szans na unbana. Dużo rzeczy można odpuścić, ale nie, jeśli pierwsze przeprosiny są zwyczajnie nieprawdziwe. Przykro mi, ale wolę wierzyć programowi obsługującymi bany na wszystkich serwerach naszej sieci od długich lat niż przypadkowej osobie z internetu.

Pozdrawiam

PS: @Wizio i @NoOne1, skończcie przepychać się dalej w tym temacie. Radzę też nie tworzyć nowych kont na potrzebę tego tematu - ograniczenia pisania postów po coś są. Proponuję się trzymać jednego konta, reszta prawdopodobnie poleci w najbliższym czasie do kosza.

Na obronę @NoOne1 - to nie jest tak, że jak się daje bana z konsoli, to pierwszy powód z góry bana jest Aimbot (bo leci alfabetycznie)? Wołam @nonejm jeśli byłby uprzejmy sprawdzić jak to wygląda na CSGO (bo konsola niczym się nie rózni w CSach).

Stawiam, że ban był na CSS, ale nie za aimbota, tylko za coś innego. A za co, to już się nie dowiemy*

*mogę się mylić, dlatego nie traktujcie tego jako wyroczni.

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Ponieważ, nikt z was powyżej nawet nie posiadał konta na forum, a co dopiero administratora na którymś z naszych serwerów gier, nie możecie, a także nie macie możliwości rozstrzygnięcia sprawy w jakikolwiek sposób. Bana zdejmuję, minęło dość sporo czasu, VAC Bana użytkownik na koncie nie posiada, więc można uznać  powód za pomyłkę - aczkolwiek nie wiadomo czy tak było i już się tego nie dowiemy.

Przy okazji proszę nie tworzyć multikont w celu ominięcia blokady. Konta zostały połączone i głównym staje się @Verast. Swoją drogą zwiększyłem limit z 2 do 5 dla osób z gruby Świeżak, którzy tak czy siak muszą czekać na akceptację postów przed uzyskaniem pięciu wpisów na forum.

Pozdrawiam

Remzo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.