Jump to content
Sign in to follow this  
SCP-Natsuki

<BR#2> SCP-NATSUKI

Recommended Posts

1. Wiek (preferowany >= 16). 14

2. Adres e-mail. [email protected]

3. Steam ID oraz namiary. ID: STEAM_0:1:213431420 Steam: https://steamcommunity.com/id/PatPatPL 

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator.    Miałem SuperAdmina na Drzewkarni TTT oraz, mam Zaufanego na waszym serverze

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty : Ponieważ chciałbym pomóc Administracji, często wysyłam ss do NeCkeRa jak ktoś łamie regulamin, pisze mu co się, dzieję na serverze kiedy nie ma adminów, również czasami pisze do Gaspcia jak i również, do Jesusa żeby, jakąś sprawe przekazał dalej ogólnie pomagam Administracji kiedy jej np nie ma. Często też tlumacze regulamin nowym osobą. Chciałbym dodać ze rzadko będę grać w nocy, rano ponieważ , mam też , życie prywatne, Znam dużo komend, znam cały regulamin, nie przeklinam, czasami się, zdarzało że nadużywałem chatu i, myślę że , jestem lubiany na serverze chciałbym dodać że, mam tylko 1 bana który był w lutym tego roku.

Chciałby również dodać że, liczę na szczere odpowiedzi. Przyjmę każdą krytykę, jeżeli podanie będzie odrzucone  z powodu wieku zrozumiem.

https://www.gametracker.com/player/SCP-NATSUKI/193.110.121.82:2302/

Edited by Alucardd
poprawa steamid

Witam. 

Godzinę temu, SCP-Natsuki napisał:

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator.    Miałem SuperAdmina na Drzewkarni TTT oraz, mam Zaufanego na waszym serverze

Oke, miałeś [email protected], ale co ma zaufany do stażu jako admin??

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty : Ponieważ chciałbym pomóc Administracji, często wysyłam ss do NeCkeRa jak ktoś łamie regulamin, pisze mu co się, dzieję na serverze kiedy nie ma adminów

Pomagać możesz jako zaufany...więc powód jest by był.

również czasami pisze do Gaspcia jak i również, do Jesusa żeby, jakąś sprawe przekazał dalej 

Jesusów proszę zostawić w spokoju, już wystarczy, że zbawiają świat według Biblii ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Często też tlumacze regulamin nowym osobą.

Pst... Wkradł ci się błąd jeżeli chodzi o kontekst wypowiedzi.

Chciałbym dodać ze rzadko będę grać w nocy, rano ponieważ , mam też , życie prywatne

Well... Tak właściwie nikogo to nie obchodzi, bo jest to oczywiste... No chyba że jesteś maszyną 🤔

Znam dużo komend, znam cały regulamin

A ja znam dużo japońskich słówek, więc mogę złożyć podanie na urzędnika w Japonii, tak? Znanie komend ≠ Wiedza jak je prawidłowo wykorzystać w danej sytuacji. Regulamin to podstawa u każdego gracza, więc zbędny powód. 

Nie licząc błędów w składni zdań(większość przez interpunkcje), to podanie nawet argumentami niezbyt zachęca czytelnika by poparł twoją kandydaturę :v

Jestem na NIE. 

Pozdrawiam Snajper. 

1.Wiek no nawet może być, ale preferowany to 16.

4. Doświadczenie masz nawet dość dość spore no i masz range zaufany to +. 😀

5. Pomagasz często administracji, nowym graczom, tłumaczysz regulamin to możesz robić jako zaufany też. Znasz komendy to mogę zrozumieć bo masz doświadczenie bo byłeś [email protected]

Masz też 1 bana to znaczy że nie łamiesz regulamin za bardzo.

Jestem na TAK.

Pozdrawiam ~ Zelazko

Witam.

Tradycyjnie jak w każdym podaniu wiek, no u Ciebie pozostawia jednak sporo do życzenia bo to jest tylko 14 lat, lecz taki @pocotoczytasz napisał podanie gdy miał 13 lat i został przyjęty do administracji Breacha. Moim zdaniem jak na swój młody wiek jesteś dość ogarnięty ;)

Well, well, well doświadczenie. Widzę, że masz i to nie małe bo w końcu SuperAdmin, no i troszkę niepotrzebnie napisałeś o tym zaufanym, ale jednak chyba z jakiegoś powodu go masz na Br#2. Tutaj taki dodatek: w sumie Makklowicz też wpisał zaufanego z jakiegoś serwera w swoje podanie, a czy go miał to nie wiemy, tutaj mamy chociaż pewność, że go masz.

Here we go :)

4 godziny temu, SCP-Natsuki napisał:

Ponieważ chciałbym pomóc Administracji, często wysyłam ss do NeCkeRa jak ktoś łamie regulamin, pisze mu co się, dzieję na serverze kiedy nie ma adminów, również czasami pisze do Gaspcia jak i również, do Jesusa żeby, jakąś sprawe przekazał dalej ogólnie pomagam Administracji kiedy jej np nie ma.

Yuup, to prawda wysyłasz ss i jak napisałeś nie tylko mi bo Gaspciowi też ;P  I z tym pomaganiem to potwierdzam, w koncu zaufany od czegoś jest.

Często też tlumacze regulamin nowym osobą

No w sumie, ten argument mnie nie urzekł nie oszukujmy się, bo jest on praktycznie w każdym podaniu iii tłumaczyć możesz również jako gracz.

Chciałbym dodać ze rzadko będę grać w nocy, rano ponieważ , mam też , życie prywatne,

Hmm no tak jak napisał wyżej @snajper24, że "nikogo to nie obchodzi" no i w sumie trochę prawdy w tym jest. Nie dasz rady chyba być 24/7 no chyba, że jesteś już kompletnie jakims no-lifem bez przyjaciół i bez rodziny (bez obrazy). Lecz przynajmniej miałeś inny pomysł na argument niż większość, że "w nocy łamią regulamin" lub "rano wchodzą i też łamią regulamin jak nie ma administracji" więc no troszkę plusik jest.

Znam dużo komend, znam cały regulamin, nie przeklinam, czasami się, zdarzało że nadużywałem chatu i, myślę że , jestem lubiany na serverze chciałbym dodać że, mam tylko 1 bana który był w lutym tego roku.

No komendy chyba musisz znać bo to logiczne jeśli byłeś SuperAdminem, regulamin też powinieneś znać bo w końcu startujesz na odpowiedzialne stanowisko więc za te argumenty mały plusik. Nadużywanie chatu, chyba każdy nadużywał choć raz w życiu iii tak jesteś lubiany, stwarzasz miłą atmosferę gdy jesteś na serwerze, można z Tobą pożartować i w ogóle.

Masz jednego bana więc tu się nie przyczepiam, aktywnośc jest dobra, kilka dni ostatnio Cię nie było bo wiem, że miałeś jakiś wyjazd i, że w następnym czasie zbliża się kolejny

Co do estetyki to u Ciebie interpunkcja kuleje, popracuj nad nią

Ja myślę, że jestem skłonny dać Ci szansę więc jestem na TAK

Pozdrawiam

~NeCkeR

Sveiki,

Jak mam być szczery podanie zbytnio nie różni się od podania Makklowicza- Niezbyt ciekawe ani piękne stylistycznie (Te przecinki bolą :c)

W dniu 22.08.2018 o 17:35, SCP-Natsuki napisał:

Ponieważ chciałbym pomóc Administracji, często wysyłam ss do NeCkeRa jak ktoś łamie regulamin, pisze mu co się, dzieję na serverze kiedy nie ma adminów

Takim naprzykład wysyłaniem ss do Neckera pomagasz administracji. I w sumie jako zaufany też pomagasz administracji, nie potrzebujesz do tego komend.

również czasami pisze do Gaspcia jak i również, do Jesusa żeby

Daj mi numer do Jesusa, muszę z nim pogadać o moim miejscu w niebie (a raczej brak tego miejsca :3).

przekazał dalej ogólnie pomagam Administracji kiedy jej np nie ma

Czekaj czyli pisałeś że chcesz pomóc administracji, a teraz piszesz że administracji pomagasz, ale kiedy ich nie ma. O.o

Często też tlumacze regulamin nowym osobą

Tak samo robi prawie każdy na serwerze  od 6lvlu+.

Chciałbym dodać ze rzadko będę grać w nocy, rano ponieważ , mam też , życie prywatne,

Wystarczy że będziesz grać choć 1h dziennie, nikt ci nie będzie kazał grać na serwerze po kilkanaście godzin dziennie.

Znam dużo komend, znam cały regulamin

To fajnie ale i tak komend administratorskich będziesz się uczył.

Noo i byłoby jeszcze trochę do opisywania w tym podaniu, ale mi się poprostu niechce xD.

Nawet chwilę na serwerze z tobą pograłem i wydajesz się spoko, ale  potrafisz się wplątać w głupie kłótnie (khe khe podforum breacha).

//Edit: Po dłuższej obserwacji natsuki zmieniam mój głos na Neutral

Pozdrawiam i życzę miłego gotowania babeczek~AleBo

Edited by pocotoczytasz
Maxus znowu Edytuje mi posty

Znam natsukiego z serwera i uważam że mimo swojego wieku jest dojrzały i ogarnięty. Często pomaga graczom i robi co może żeby pokazać że nadaje się by pełnić funkcję operatora. Jestem na TAK

Edited by Makklowicz ♥

natsuki to ogarnięty i dobry gracz,pomaga  nowym graczom   i  wyjaśnia im zasadę gry,natsuki jest lubiany  wśród graczy

Jestem na TAK.

Podanie napisane średnio, z tym samym argumentem co wszędzie i lekką(?) dawką błędów w pisowni.

Lecz mimo podania, uważam, że natsuki jest dobrym, aktywnym graczem, któremu z pewnością można dać szansę na pokazanie, jak się sprawdzi.

Jestem na tak.

Nie będę się za bardzo rozpisywał bo nie ma o czym. Moimi zdaniem liczy się zachowanie, bardziej niż wiek i uważam że twoje zachowanie jest dobre. W każdym razie nie widziałem złych zachowań kiedy ostatnio (parę miesięcy temu) z tobą grałem. Więc jestem na Tak

Edited by Salker©
Była 05:00 w nocy

Z kandydatem nigdy nie grałem, lecz z zachowania na discordzie, gdzie gracz jest bardzo aktywny, można wywnioskować że jest on ogarnięty. Zdarzają mu się pomyłki w ortografii ale po upomnieniu zaczyna bardziej skupiać na niej uwagę co skutkuje nie powtarzaniem tego samego błędu w przyszłości. Nie wprowadza zamieszania czy nie zaczyna kłótni, a nawet lepiej... stara się ich unikać nawet jak ktoś próbuje go sprowokować.  Wiek... no cóż troszeczkę brakuje do preferowanego ale czy to w czymś przeszkadza? świadczy o tym że kandydat będzie więcej popełniał pomyłek czy błędów podczas pełnienia obowiązków administratora? Moim zdaniem nie, a SCP-NATSUKI nadaje się na administratora. 

Jestem na Tak, z czystym sumieniem mogę poprzeć kandydaturę tego pana. Powodzonka Natsuki ;>

Pozdrawiam~ (P)Adlino 

Słówka ode mnie, 

Natsuki nie jest typowym dzieckiem który zgubił się w internecie (może w interpunkcji, jednak na to można przymknąć oko) i mimo wieku jest ogarnięty.

Był superadminem, co utwierdza mnie w przekonaniu, iż zna komendy i będzie uczciwie wypełniał swoje obowiązki. (Nie dopuszczam do siebie myśli, że range dostał "po znajomości", bo to było by pozbawione sensu, prawda?) Jak sam wspomniał jest kulturalny i nie nadużywa, o ile w ogóle używa wulgaryzmów, przynajmniej nigdy nie byłem tego świadkiem.

Co do informowania administracji, jak najbardziej pochwalam wysyłanie dowodów zbrodni.

Rozpatrując swoje przemyślenia, utwierdziłem się w przekonaniu, iż Natsuki nadaje się na to stanowisko, więc jestem na TAK 

Kolejne podanie na administratora,ostatnio coś wiele osób pcha się na to miejsce. No cóż dodatkowa para rąk się przyda,więc przejdźmy do konkretów.

Plusy:

-często gra na serwerze

-jest lubiany i znany wśród graczy

-posiada doświadczenie jako administrator

-pomaga graczą i administracji

Minusy:

-wiek(ale jak na swój wiek jest ogarnięty)

Kończąc jestem na Tak 

Parę razy zdarzyło mi się zagrać z SCP-Natsuki (heh Natuski ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i byłem pozytywnie zaskoczony. 

Gdy ktoś łamał regulamin, Natsuki praktycznie od razu zgłaszał to mi, co bardzo mi pomogło ogarnąć serwer (Dzięki <3), a gdy ktoś pytał się o coś względem regulaminu Natsuki zazwyczaj dawał mu odpowiedź, na te jakże nurtujące pytanie.

Największym minusem jest to, że spadła ci ostatnio aktywność, ale myślę, że ją poprawisz.
Podsumowując, jestem na TAK.

Heya

Może nie za długo grałem z SCP-NATSUKI,ale postanowiłem się wypowiedzieć w jego podaniu

Kilka razy widziałem jak tłumaczył on nowym graczom coś na temat regulaminu,a także zgłasza tych łamiących go.

Jedynym minusem jest ostatnio zmniejszona aktywność.

Jestem na TAK

Sciągałem z maxusa.Ćwicze na lekcje w szkole ; D

Edited by Matrix1773
maxus x AkeBo

Witam
Często widzę cie na serwerze i nigdy nie zauważyłem abyś łamał regulamin bądź wyzywał innych graczy. Nie raz widziałem jak tłumaczysz inny regulamin. A także nie raz pisałeś do mnie w sprawie graczy łamiących regulamin. Doświadczenie masz masz wiec to także jest plus. Jedynymi minusami jest twój wiek ale to nie duży problem a także mniejsza aktywność w ostatnim czasie.
Podsumowując jestem na Tak~Gaspcio

Pomimo negatywnego zdania snajpera większość opini jest pozytywna. Sam nie mam wielkich uwag aczkolwiek proszę jeszcze o prywatny kontakt przed nadaniem rangi. Najlepiej steam/discord.
Podanie przyjęte.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this