Skocz do zawartości
52pppppp52

[ban] 52pppppp52 (Znowu...)

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: 52pppppp52
2. Steam ID: STEAM_0:0:90400079
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:90400079&advType=steamid

4. Opis sytuacji: Byłem SCP-Destroyer uciekałem z innymi kolegami gate'em B kiedy wchodziłem do windy była już 11:10 (wtedy gdy się NTF pojawiają) po odczekaniu 15 sekund zacząłem ich zabijać kiedy już ich nie było uciekłem wyjściem a po zakończeniu rundy poszedłem na dwójkę bo tam poszedł mój kolega
5. Coś od siebie:  Według mnie ban nie został nadany słusznie. Link do Sourcebansów prowadzi do wszystkich moich banów ten od którego się odwołuję jest na samej górze. Stało się to na serwerze 1

Ciekawe czemu MTF tak twierdziły może dlatego że się obraziły bo chciały pograć? HMMMMMMM Ciekawe... Niech następnym razem dają dowody a nie... myślę że lepiej wiem kiedy mineło 15 sekund.......

Innymi słowami
BAN POWINIEN ZOSTAĆ USUNIĘTY

Albo chociaż skrócony a nie 7 dni...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry,

Nie rozumiesz ,,BAN ZOSTAJE''?

Maxus podjął taką decyzje a nie inną.

Pisanie kolejnego odwołania po zamknięciu nic ci nie pomożę.

Pozdrawiam Natsuki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie jakby mnie to obchodziło ban został nadany nie słusznie więc czekam na jego odwołanie albo skrócenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, 52pppppp52 napisał:

Ciekawe czemu MTF tak twierdziły może dlatego że się obraziły bo chciały pograć? HMMMMMMM Ciekawe... Niech następnym razem dają dowody a nie... myślę że lepiej wiem kiedy mineło 15 sekund.......

Ciekawe czemu inne SCP twierdziły, że był spawnkill? HMMMMMMM Ciekawe... A no tak. Bo był.

Ban zostaje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.