Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek (preferowany >= 16) - 18
2. Adres e-mail - [email protected]
3. Steam ID oraz namiary - STEAM_0:1:43575840, https://steamcommunity.com/profiles/76561198047417409
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator - Byłem najlepszym na świecie operatorem na briczu pierwszym i pełniłem funkcje żółtka(admina) na naszym kochanym TTT

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty - Chce otrzymać moją odrzuconą funkcje tylko po to, żeby zbanować permanentnie osoby, których nie lubię i slapnąć Szisza.Nie no JK.

Chciałbym wrócić na stanowisko administracyjne,żeby zapełnić widoczną dość lukę, która zwykle objawia się w godzinach popołudniowych.Chociaż na serwerze jest już i tak w pytkę administracji to popołudniu rzadko można kogoś spotkać ;-),są wakacje, więc jest to raczej typical dla ludzi z życiem, chociaż czasem i tak brakuje tego zielonego ludzika, który by ogarnął cały ten burdel.Oczywiście nie mam na myśli całkowitego braku administracji, ponieważ są tacy ludzie jak dyżurny Szisz, który siedzi rankiem i nocny stróż Januszek, który i tak gorzej strzela ze scouta ode mnie.Na serwerze raczej każdy mnie zna i z tej dobrej strony i też z tej ciemnej,czasem coś pomogę jakimś kidom, czasem coś ustrzelę, czasem nawet pokrzyczę, lecz jeżeli trzeba potrafię być ogarnięty.Sądzę iż nadawałbym się na bycie zielonkiem po raz drugi 😉 

LET THE SHITSTORM BEGIN

Edytowane przez Tácõ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tako to jedna z osób dla których wchodziłem jeszcze na ttt, no niestety już nie będę mógł mu towarzyszyć... Ostatnio jako admin sprawował się dobrze, odszedł przez rezygnację, a nie został z niej wyrzucony! Jest to kolejnym plusem. Czasami bywa toksikiem, ale jego toksyczność jest raczej zwykłym żartem z którego pod koniec można się tylko pośmiać, bo kto bierze hejt w internecie na poważnie? (chyba jakieś bezbeki XDDDDD) Według mnie Tako jest człowiekiem godnym zaufania, jak i dobrą mordą, która się nie spina o byle gó*no. Jestem na Tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widać, że powyższy post był ostro opłacany ze strony kandydata. Ale szanuję takie zagrania. Tako jest jedną z bardzo nielicznego grona osób, które się na tą posadę nadają. Oczywiście cieszy się nienaganną opinią co dobrze świadczy o kandydatach ubiegających się o tą posadę. Był, sprawdził się, czemu by mu nie dać następnej szansy? Tylko tym razem nie odchodź tak szybko, bo następnej może nie być :Image00005:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 Bądź spokojny, kończą się wakację a w trakcie roku pełny serwer zdarza się jedynie pod wieczór.

2 No czusz... Miałem pecha... przez całe wakacje widziałem ciebie tylko raz... i to dzisiaj.

3 Przyznam że tako nie sprawia problemów, dobrze się z nim gra i sprowadza przyjazną atmosferę.

Jestem na tak. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem oburzony zachowaniem kandydata który dzisiaj na mapie rooftops v2 rzucił mi discombulator pod nogi który ODBIŁ MNIE TAK MOCNO

że zginąłem będąc traktorem bardzo mnie to zabolało jednakże Tako na admina to się jednak nie nadaje na operatora tej sieci, jednakże jestem na TAK bo Tako ma swoje poczucie humoru, tym bardziej jak znalazłem go na dachu w przebraniu ze śrutem jego reakcja była bardzo dobra

Podsumowując jestem na T A K

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oczywiście, że na TAK.

ma doświadczenie i potrafi rozruszać atmosferę żeby stypy nie było ;V

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszyscy wracają - będzie biba :P
A tak serio to jak najbardziej jestem za - Tako to człek znany, nawet i lubiany a doświadczenia mu nie brak - Tak

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Co prawda ostatnio dużo nie gram na ttt, jednakże mogę zapewnić, że ww. kandydat nadaje się na operatora. Jest w porządku i sadzi fajne buły ze scouta. Na tak.

Pozdrawiam

Yor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SiemkaPL

Najpierw kwestia ważniejsza od samego podania, odłóż snajperki i przejdź na shotguny, z góry dzięki.

Teraz to mniej ważne podanie. 

Pierwsze co można zauważyć, to fakt iż wyróżnia się od innych podanek na forum. Jest ciekawie napisane i po pierwszym rzucie okiem widać, że siedziałeś przy nim troszkę więcej niż minutę. Co do samego Tako, wellp nie muszę nic dodawać, bo wszystko co chciałbym o nim napisać zostało zapodane wyżej. 

Czy Taco ma jakieś minusy?

Osobiście preferuje Burrito.

Podsumowując, jestem na TAK.

Pozdrawiam i żegnam

Sir. Scrub Lore

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tako znam jest spoko da się dogadać z nim zawsze. Jest towarzyski i już wielokrotnie był administratorem. Na breachu się też sprawdzał chodź dawno. Jest wyrozumiały i jednocześnie nie rzuca banów byle jak. Według mnie nadaje się na administratora
Jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Może nie grałem nigdy z Tako, ale myślę skoro jest jakiś super fajny administrator na TTT to nawet mógłbym wejść na TTT żeby pograć z Tako. Każdy który pisał wyżej mówią że dobrze się sprawował jako administrator. Tako jest ogarniętą osobą, można pożartować i w ogóle (Despacito z Putą hehe)

Podanie jest dobrze napisane.

Jestem na TAK

Pozdrawiam Natsuki :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tako jest zdecydowanie idealnym kandydatem. Tak jak napisali już wyżej, jest ogarniety i ma spore doświadczenie. Gdybym miał dla kogoś grać na TTT to dla niego <3

Zdecydowanie na tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tako jest dobrym kandydatem na stanowisko administratora, ma doświadczenie  jako administrator i wie co robi na swoim stanowisku. Przy okazji umie rozruszać serwer (i świetnie śpiewa despasito z putą)  i można z nim się fajnie pobawić na serwerze.

Jestem na Tak z własnej nieprzymuszonej woli.

Pozdrowionka~Akeno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tako jest wspaniałą osobą na te stanowisko,jest towarzyski,ogarnięty i ma spore doświadczenie. Na pewno będzie wspaniały na te stanowisko.

Jestem na Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tako jest dobrym kandydatem na to stanowiska posiada duże doświadczenie. Jest przyjazny i ogarnięty. Jestem pewien, że sprawdzi się idealnie.
Jestem na Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie znam odpowiedniejszej Osoby na to stanowisko niż Tako, który z pewnością poradzi sobie w tej roli na serwerze TTT.
Jestem na  TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tako jest ogarnięty  i ma duże doświadczenie.Jest idealny kandydatem na to stanowisko i widać,że  jest bardzo lubiany przez graczy.

Jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety jestem na Nie ponieważ Tako nie lubi shatterów. Zawszę kiedy zagłosuję na tą mapę zostaję zwyzywany 😥

Spoiler

Żartowałem. Oczywiście że na Tak, wyżej pojawiło się już sporo argumentów od innych graczy więc nie ma co dodawać, a sam Tako by się przydał w administracji 🙄

Edytowane przez Gerard aka Max Payne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na TAK. Problemów z Takosem nie było, a toksyczność potrafi kontrolować (jak chce). 

Ale tym Despacito to sobie nagrabiłeś burrito

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Co tu dużo pisać, świetny gracz z ttt i za pewnie będzie również świetnym administratorem.

Jestem na tak.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grałem jakiś czas na ttt, tako pamiętam bardzo dobrze. Jestem na tak.

Edytowane przez Brzęczyszczykiewicz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak, pozytywny gracz, wprowadzający na serwer zabawną atmosferę (przynajmniej w moim odczuciu), był już u nas adminem więc wie co i jak.
-AiMbOt CzK cZk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.