Jump to content
mateuko

[BAN] mateuko

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: Mateuko

2. Steam ID: STEAM_0:1:193195336

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:193195336&advType=steamid&Submit

4. Opis sytuacji: Dostałem bana za rdmy, troche ich było z beczek troche z broni, strzelałem tez do beczek.   Napisane na sourcebanie mam ,że też za toksycznosc, ale akurat toksyczny nie bylem i w sumie nie wiem skad to sie wzielo. (na tym filmiku to nie mówiłem ja tylko encik, wiec nie wiem o co chodzi)

5. Coś od siebie:  Żałuje tych rdm-ow, w sumie głupio wyszło.  Proszę o skrocenie bana do/za same rdmy, nie za toksycznosc. Chciałbym jeszcze zagrac bo serwer jest fajny.
Nie miałem na serwerze "wrogów" ani nic takiego, tez nie wiem dlaczego akise tak sie odpalil.
Pozdrawiam, matłeko :)

Witam,

Może nie byłem przy całej sytuacji, ale pisanie odwołania po ok.3 godzinach od dostania bana?

Według mnie powinieneś poczekać troche dłużej.

Nic już nie mam do dodania.

Pozdrawiam Natsuki :P

Ten tutaj pan to przykład człowieka myślącego, żeby wkopać akise i mnie, wkopał także siebie i swojego kumpla... Odpowiedź dlaczego @Akise się "odpalił" jest już na początku tego jakże wymyślnie nagranego filmiku. Napisałeś na niego reporta za rdm, a następnie go zrdmowałeś(riwendż er de em). Akise powiedział co o tobie myśli(troszkę wulgarnie), po jego wypowiedzi coś tam się prułeś, napisałeś reporta i twój kumpel (którego tak ładnie wkopałeś) stanął w twojej obronie plując w nas jadem, też dołożyłem tutaj swoją cegiełkę, dołączyłem do akise słowami "zamknij pi*de frajerze", już po akcji w filmiku zwyzywałeś nas od pedałów etc., więc jeśli ja dostałem za takie słowa bana, to tobie za homofobię/toksyczne odzywki też się ten ban należy. Już gdzieś kiedyś napisałem, zaczynasz jakąś akcję, to przyjmij ją na "klatę", a nie, że lecisz potem do administratora, bo ktoś cię zwyzywał odpowiadając na twoje durne zaczepki (tutaj były to rdmy). Zastanów się czy internet jest miejscem dla ciebie. 
W filmiku słychać nawet głosy twojego innego kumpla (nie chodzi tu o voice chat), więc jest to jeszcze prawdopodobny ghosting.
Edit. Dla osób posiadających dostęp do filmiku jest to 1:05. Dziwnym sposobem, ktoś napisał reporta i chwilę potem "dziwnym" trafem na twoim tsie słychać głos mówiący "Na kogo wysyłasz Dawid?", naprawdę?

Edited by PutaMadre
Edit.

Osobiście przy tej sytuacji nie byłem, jednakże na podstawie dowodów (nagranie od twojego kolegi ENCIK, który również został zbanowany w tej sytuacji/ świadka tej sytuacji- ferbez1/ zapisu logów), jakie prześledziłem, myślę, że ta sytuacja jest dla mnie bardzo dobrze nakreślona, tak bym mógł się o niej wypowiedzieć. Pomimo iż odwołanie nie jest napisane estetycznie.

Jeśli chodzi o massRDM to on wystąpił, co jest wyraźnie widoczne w logach. Co do toksyczności, a konkretnie o bluzgi to może i wystąpiły, lecz nie były tak barwnie rozbudowane, jak bluzgi Akise oraz innych ludzi z toksycznym zachowaniem, więc myślę, że w ostateczności mogę na to przymknąć oko. Jednakże wysyłając nagranie do administracji, zatailiście fakt, iż Akise obrażał was z powodu tego massRDM.

Chciałbym jeszcze się odnieść do odpowiedzi PutaMadre. Mimo iż Akise obrażał ich z powodu tego massRDM nie toleruję upominania jakiegokolwiek łamania regulaminu w tak wulgarny sposób. Jeżeli chodzi o ghosting to nie można ich o to posądzać tylko dlatego, że siedzą na wspólnym kanale TeamSpeak (o czym wiedziałem), równie dobrze można ciebie oraz Akise o to posądzić  w momęcie, gdy gracie jednocześniee rozmawiając na kanale Discord.

Podsumowując, jestem za skróceniem bana do około 6 miesięcy, jako iż jest to pierwsze większe przewinięcie tego gracza i zasługuję na drugą szansę.

Edited by Andermen
36 minut temu, PutaMadre napisał:

Ten tutaj pan to przykład człowieka myślącego, żeby wkopać akise i mnie, wkopał także siebie i swojego kumpla... Odpowiedź dlaczego @Akise się "odpalił" jest już na początku tego jakże wymyślnie nagranego filmiku. Napisałeś na niego reporta za rdm, a następnie go zrdmowałeś(riwendż er de em). Akise powiedział co o tobie myśli(troszkę wulgarnie), po jego wypowiedzi coś tam się prułeś, napisałeś reporta i twój kumpel (którego tak ładnie wkopałeś) stanął w twojej obronie plując w nas jadem, też dołożyłem tutaj swoją cegiełkę, dołączyłem do akise słowami "zamknij pi*de frajerze", już po akcji w filmiku zwyzywałeś nas od pedałów etc., więc jeśli ja dostałem za takie słowa bana, to tobie za homofobię/toksyczne odzywki też się ten ban należy. Już gdzieś kiedyś napisałem, zaczynasz jakąś akcję, to przyjmij ją na "klatę", a nie, że lecisz potem do administratora, bo ktoś cię zwyzywał odpowiadając na twoje durne zaczepki (tutaj były to rdmy). Zastanów się czy internet jest miejscem dla ciebie. 
W filmiku słychać nawet głosy twojego innego kumpla (nie chodzi tu o voice chat), więc jest to jeszcze prawdopodobny ghosting.

Siedzenie na ts z osoba ktora nawet nie gra w garysa jest ghostem? oj szefie..
akisowi dalem reporta ale go nie wyzywalem, tylko czekalem na jakas reakcje administratora :P Jedyna byla reakcja adlino ktory jeszcze mial admina. Wszedl i powiedzial "reportuja cie za rdm lol, co my z tym zrobimy haha" 
Tak jak pisalem, popelnilem blad rdm-ujac ale nie bylem toksyczny. Pozdrawiam

26 minut temu, mateuko napisał:

"reportuja cie za rdm lol, co my z tym zrobimy haha" 

Nwm czy możesz to w taki sposób zacytować jak połowa zdania jest zmyślona. Reportowanie za pojedynczego RDM jest bezsensowne, ponieważ administracja nie zwraca uwagi na takiego delikwenta, który automatycznie otrzymuje Slaya na początku następnej rundy. 

Nie jest to sprawa dotycząca tego tematu, więc nie odbiegajmy od głównej kwestii.

Snajper zobaczył film po czym dał tobie i 3 innym osobom permy. Akis za każdym razem gdy jest na serwerze i widzi twoja osobę zaczyna się denerwować... bardzo... widać że za tobą nie przepada i to już nie pierwszy raz gdy się w taki sposób zachowuje. Grając z tobą nie zauważyłem żadnych negatywnych sytuacji podczas rozgrywki. Lubisz grać na serwerze, a kłótni nie zaczynasz. Myślę że bana można Skrócić, tak do kilku miesięcy... coś koło 5/6 miesięcy będzie odpowiednio.

Pozdrawiam~ (P)Adlino

XD oj gdyby ten filmik trwał troszkę dłużej.

Ilość Twoich rdmów wykonanych na mnie w ciągu kilku dni ciężko zliczyć na wszystkich palcach, tych u stóp również. Nie żałuję tego co zrobiłem i nie liczę na UB ale nie zgrywaj niewiniątka, bo z całokształtu zachowania na murderze Ty i ten Twój kolega zrobiliście dużo więcej złego niż ja czy Puta. Po prostu masz nagrane to jak się "odpaliłem" no i trudno. (btw pierwszy ban na strefie i od razu perm? XD @snajper24 good job, za gorsze przewinienia permów nie było, ale cóż).

Weź typie przyjmij na klate tego perma bo na niego zasługujesz XD.

P.S

na koncie na który został zuploadowany filmik BYŁ filmik z csa na którym masz nick metyouu, niestety teraz WSZYSTKIE Twoje filmiki zostały usunięte. HMMMMM.

7 minut temu, Adlino napisał:

Akis za każdym razem gdy jest na serwerze i widzi twoja osobę zaczyna się denerwować... bardzo...

jak ktoś za każdym razem gdy ma broń Cie zabija a potem szyderczo mówi/pisze "ojej a myślałem, że sprintował" to też byś się zdenerwował :).

Nie płacz i nie zgrywaj niewiniątka bo to bardziej niż śmieszne ;)

Edited by Akise
Cytat

(btw pierwszy ban na strefie i od razu perm? XD @snajper24 good job, za gorsze przewinienia permów nie było, ale cóż).

Musze z bólem przyznać ale @Akise w tej sprawie ma racje. Ja od upomnień tez przestałem toksyczyć, jedynie na filmiku to powiedziałem żeby "zamknał morde". Dziwi mnie też, że Ander jako admin nie ma banów za rdm, tłumaczy się że robi je z beczek, ale zrobienie +/- 25 rdm w jeden dzień? Trochę cieżko + beczki nie zawsze dają rdm. Moje rdmy, też nie były tylko z broni ale również jak u Mateuka, beczki, czasami fake info graczy ale no coż.

Pozdrawiam cieplutko.

Dobry,ban zostaje bez zmian.

A tutaj logi z 28 sierpnia czyli wtedy kiedy dostałem filmik:

Cytat

08/28/2018 - 16:23:39: [ULX] mateuko to ♛ Kimekkkk ♛: nie kamp kurwa

(Console) dodał/a slaya graczowi mateuko
ServerLog: [ULX] (Console) dodał/a slaya graczowi mateuko
L 08/28/2018 - 14:22:58: [ULX] (Console) dodał/a slaya graczowi mateuko
ferbez1 to mateuko: co ty odwalasz?
ServerLog: [ULX] ferbez1 to mateuko: co ty odwalasz?
L 08/28/2018 - 14:23:17: [ULX] ferbez1 to mateuko: co ty odwalasz?
ServerLog: ENCIK: !statystyki
L 08/28/2018 - 14:23:20: ENCIK: !statystyki
L 08/28/2018 - 14:23:31: "Gruby<60><STEAM_0:1:181407869><>" disconnected (reason "Disconnect by user.")
Dropped Gruby from server (Disconnect by user.)
L 08/28/2018 - 14:23:41: [ULX] (Console) dodał/a slaya graczowi mateuko
Bad SetLocalOrigin(-7058.302246,18381.369141,0.000000) on gmod_hands
L 08/28/2018 - 14:23:44: "Anderu_PL<71><STEAM_0:1:438141932><>" disconnected (reason "Disconnect by user.")
Dropped Anderu_PL from server (Disconnect by user.)
ferbez1 to mateuko: głupi?
ServerLog: [ULX] ferbez1 to mateuko: głupi?
L 08/28/2018 - 14:23:53: [ULX] ferbez1 to mateuko: głupi?
Bad SetLocalOrigin(-4957.323242,16597.765625,132.428406) on gmod_hands
L 08/28/2018 - 14:24:18: [ULX] (Console) dodał/a slaya graczowi mateuko

ServerLog: mateuko: !statystyki
L 08/28/2018 - 14:25:31: mateuko: !statystyki -- wpisywane co autoslay

L 08/28/2018 - 14:53:22: [ULX] (Console) dodał/a slaya graczowi mateuko
L 08/28/2018 - 14:53:32: Lua Error: 

ServerLog: RichExpo: !report
L 08/28/2018 - 14:54:02: RichExpo: !report
L 08/28/2018 - 14:54:08: [ULX] (Console) dodał/a slaya graczowi mateuko

RDM'y idealnie co cooldown od wyrzucenia broni

A tutaj ładnie pokazane jak oboje robicie mass RDM:

Cytat

(Console) dodał/a slaya graczowi ENCIK
ServerLog: [ULX] (Console) dodał/a slaya graczowi ENCIK
L 08/28/2018 - 14:59:02: [ULX] (Console) dodał/a slaya graczowi ENCIK
ServerLog: Sound_Extreme: !report
L 08/28/2018 - 14:59:25: Sound_Extreme: !report
L 08/28/2018 - 14:59:32: [ULX] (Console) dodał/a slaya graczowi ENCIK
L 08/28/2018 - 15:00:00: [ULX] (Console) dodał/a slaya graczowi mateuko
L 08/28/2018 - 15:00:02: "Emi<79><STEAM_0:1:114985314><>" connected, address "87.207.193.114:27005"
Client "Emi" connected (87.207.193.114:27005).
L 08/28/2018 - 15:00:03: "Emi<79><STEAM_0:1:114985314><>" STEAM USERID validated
ServerLog: RichExpo: !report
L 08/28/2018 - 15:00:04: RichExpo: !report
ServerLog: (PL) ZenyattaCat: Japierdole
L 08/28/2018 - 15:00:06: (PL) ZenyattaCat: Japierdole
L 08/28/2018 - 15:00:06: [ULX] (Console) dodał/a slaya graczowi ENCIK
ServerLog: (PL) ZenyattaCat: jaki debil
L 08/28/2018 - 15:00:11: (PL) ZenyattaCat: jaki debil
ServerLog: (PL) ZenyattaCat: !report
L 08/28/2018 - 15:00:20: (PL) ZenyattaCat: !report
ServerLog: Sound_Extreme: Zastrzelił zanim sie zrespiłem
L 08/28/2018 - 15:00:34: Sound_Extreme: Zastrzelił zanim sie zrespiłem
ServerLog: Sound_Extreme: Pogratulować inteligencji
L 08/28/2018 - 15:00:41: Sound_Extreme: Pogratulować inteligencji
ferbez1 to ENCIK: masz reporta za mass RDM
ServerLog: [ULX] ferbez1 to ENCIK: masz reporta za mass RDM
L 08/28/2018 - 15:00:44: [ULX] ferbez1 to ENCIK: masz reporta za mass RDM
ServerLog: Sound_Extreme: A bardziej jej braku
L 08/28/2018 - 15:00:46: Sound_Extreme: A bardziej jej braku
L 08/28/2018 - 15:00:48: [ULX] (Console) dodał/a slaya graczowi mateuko
L 08/28/2018 - 15:00:55: [ULX] (Console) dodał/a slaya graczowi ENCIK
ServerLog: (PL) ZenyattaCat: pojebani
L 08/28/2018 - 15:01:06: (PL) ZenyattaCat: pojebani
ServerLog: mateuko: te murzyny to jakies
L 08/28/2018 - 15:01:15: mateuko: te murzyny to jakies
ServerLog: ferbez1: !staystyki
L 08/28/2018 - 15:01:16: ferbez1: !staystyki
ServerLog: mateuko: pojebane
L 08/28/2018 - 15:01:17: mateuko: pojebane
ServerLog: mateuko: !statystyki
L 08/28/2018 - 15:01:19: mateuko: !statystyki

Dodatkowo dla ciekawskich o jaki film chodzi:

Spoiler

Korzystając z okazji: śmieszna sprawa,bo na oryginalnym kanale gdzie znajdował się ten film były też filmy z cs'a podpisane twoim nickiem: "klaczeuko mateuko" a jak się włączyło to grałeś pod nickiem "metyouu" oraz pojawiłeś się magicznie po jego permie i odwołaniu które zostało tak samo odrzucone....tym bardziej,że posiada dynamiczne IP ;)

Reasumując ban zostaje dla ciebie oraz dla encika i akise, @PutaMadre jako iż najmniej się tam udzielał może się odwołać po miesiącu/dwóch,bo tak właściwie dostał bana dla przykładu i za to,że postanowił się wtrącić w złym momencie.

Pozdrawiam Snajper.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...