Skocz do zawartości
Akise

skarga snajper24

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick osoby oskarżonej: snajper24

2. Przybliżona data zajścia: -
3. Nazwa mapy: -
4. Opis sytuacji: serwusik. 

[email protected] Murdera snajper24 postanowił olać jakikolwiek taryfikator umieszczony w jakimkolwiek zakamarku jego głowy oraz napluć na samego siebie dając TRZY niezasłużone permbany (tak, ENCIK nie zasłużył na pbana a mateuko to multikonto). Co zrobiłby normalny człowiek, kiedy widzi, że 4 ludzi się obraża na serwerze w grze komputerowej? Daje im mute'a/gaga. Co za to zrobił snajper? CHOOI KU ŁA PERMY. Raczej wszyscy się zgodzą, że zrobił to nie dlatego, że sobie na to zasłużyliśmy, a dlatego, żeby mieć już święty spokój. Nie oszukujmy się, ale na murderze nie ma administracji. Ostatni zasłużony ban na murderze jaki pamiętam to ten który ja sam dałem. Jest pewna sytuacja na murderze - typ biega i cheatuje, każdy to widzi, co robi Aliami? UPOMINA GO 500 RAZY ZANIM JAKIŚ INNY ADMIN NIE DA MU BANA. Co robi Andermen? Jak jest na serwerze jakiś problem to albo wychodzi albo udaje, że nic się nie stało, albo rdmuje jak słusznie napisał @ENCIK w odwołaniu mateuko, jednak snajper postanowił olać argument, że jego operator rdmuje jak zły, bo przecież go nie zdegraduje, bo wtedy już murder upadnie XD. Jak można być [email protected] nie umiejąc dobierać porządnie administracji? Jakim cudem można być dobrym [email protected] praktycznie nie grając na serwerze tylko grając w lola? XD

image.png.c9ea7816914fb56463944a4838d34c30.png Oto GT naszego kochanego [email protected] :)))

prawda jest taka, że każde z nas powinno dostać po pgagu a nie permbanie. A dodam, że to mój i ENCIKA pierwszy ban na strefie. 

Jestem zdania, że jak ktoś się do czegoś nie nadaje to się za to nie bierze ;). Weź mnie od razu na technika, gdzie ja prostego skryptu nie umiem napisać, to będziemy równi jeśli chodzi o kompetencje. (@azusplwróćpls)

Podsumowując: Ktoś kto nie potrafi dobrać porządnej administracji, dać gaga, grać regularnie lub robić coś aby serwer żył nie nadaje się nawet na admina a co dopiero na [email protected]

5. Coś od siebie: Piszę tę skargę nie ze względu na to, że mnie dupa piecze po permie, a dlatego, że dała mi go osoba tak niekompetentna, że to aż żart. 

Poprzedzając to co myślę, że snajper napisze:

Tak, obrażałem snajpera czy Adlina na PRYWATNYM serwerze discorda. Wszyscy raczej znali moje zdanie co do nich, a co do Adlina to na 100%. To, że napisałem Ci coś niemiłego na steam albo na tym Twoim discordzie nie jest powodem do dania perma. Jak krzyknę przez okno to co o Tobie myślę, to mnie zbanujesz? A jeśli jedynym powodem dla którego dostaliśmy te permy była ta sytuacja z filmiku to powiem Ci tylko tyle - Gratuluje wyplenienia wszystkich szarych komórek ze swojego organizmu.

ZAPOMNIALEM DODAĆ, ŻE PUTA DOSTAŁ BANA TYLKO ZA POWIEDZENIE "ZAMKNIJ RYJ cośtamcośtam nie pamiętam" XDD

Za pozwoleniem @Tácõ przytoczę tu pewien przykład:

Taco pewnego razu konkretnie zwyzywał pewnego typa i był dużo bardziej toksyczny niż ja, a dostał bana na dwa tygodnie który potem został skrócony do tygodnia.

P.S

ban zaraz po tym jak zrezygnowałem z Admina na Placu? XDDD Nie mogłeś mi dać wcześniej? Czy po prostu się bałeś? XD

P.S 2

Proszę moderację o nieukrywanie tego tematu.

LET THE SHITSTORM BEGIN

Edytowane przez Akise

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, na murderze nie gram, ale jak sobie czytam, co tam sie dzieje to znaczynam sie smiac. Permy? Za wyzywanie sie? I to dla osob, ktore nie mialy zadnego bana? Troche przesada

Wtracam sie, bo to jest dla mnie absurdalne, a w sytuacji +/- sie orientuje.

PS. Mute sa od tego, zeby karac  wlasnie za takie rzeczy  :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pora się wypowiedzieć, bo widzę, że robi się coraz większy syf, a znowu cicho nie zamierzam siedzieć.

Osobiście odszedłem od Gmoda, a przynajmniej na jakiś czas. Nie zaglądam często na serwery, więc nie mam zielonego pojęcia, co tam się dzieje.

Mimo wszystko jak dla mnie snajper dobrze poprowadził Murdera, wszystko na serwerze wygląda stabilnie i jest dopracowane. Ostatnio coraz więcej osób prosi, abym wrócił na Murdera, ale od Siebie napiszę tylko tyle, że nie mam już czasu na takie zabawy, może kiedyś, jeśli gmod jeszcze nie upadnie.

Cóż, murdera zapamiętałem dobrze, pomimo rakowiska, które potrafiło tam panować mimo wszystko.. Ludzie dobrze spędzali tam czas, bawili się i to było coś, na czym mi zależało. Dlatego właśnie wtedy było tyle dodatków, eventów, aby utrzymać ludzi, zadbać, aby każdy dobrze się bawił. I, mimo że leciał na mnie ogromny hejt, cieszyłem się, że ktoś się dobrze tam bawił.
Tym właśnie kończę swoją wypowiedź dotyczącą próśb o powrót.

Wracając do tematu:

Jak dla mnie spory poza serwerem/forum nie powinny psuć później atmosfery panującej na serwerze, a tym bardziej wpływać na jego Graczy. Takie sprawy załatwia się prywatnie.
Tutaj także obronię snajpera, nie musi siedzieć 24/7 na serwerze, sam pamiętam dobrze, że w późniejszym czasie nie siedziałem często, tym bardziej że miałem na głowie jeszcze kilka serwerów. Więc tutaj snajper nie ma przymusu siedzenia na serwerze, a pliki może konfigurować/robić w zaciszu zwanym singleplayer, więc tutaj nie widzę żadnego problemu o jego aktywności na serwerze. Jest administracja, a snajper jedynie może wbić i sprawdzić co tam się dzieje na serwerze, a jego aktywność nie jest taka tragiczna, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka. To, że nie siedzi na serwerze ciągle, nie świadczy źle, nie musi na nim siedzieć, wystarczy, że co jakiś czas doda poprawki, jakieś odświeżenie i sprawdzi co tam u Administracji i Graczy.

Co do permów, faktycznie mogły być przesadą, bo za takie występki leciały gagi/kicki z prośbą, aby ogarnąć dupę i w takim momencie ludzie często zaczynali współpracować.
Administrację Murdera wystarczy upomnieć co mają robić, gdy coś się dzieje, dać im kilka wskazówek to także nie jest problem od tego były zebrania, rozmowy.
Murder nie upadnie, tyle razy miał już upaść, często słyszałem te śpiewki i, mimo że bywały gorsze czasy to Murder znów stawał na nogi.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minutes ago, azuspl said:

Co do permów, faktycznie mogły być przesadą, bo za takie występki leciały gagi/kicki z prośbą, aby ogarnąć dupę i w takim momencie ludzie często zaczynali współpracować.
Administrację Murdera wystarczy upomnieć co mają robić, gdy coś się dzieje, dać im kilka wskazówek to także nie jest problem od tego były zebrania, rozmowy.

dla niektórych permy są najprostszą metodą uciszania ludzi, którzy im nie pasują. UBecką metodą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Akise Twój perm akurat jest słuszny. Nigdy nie potrafiłeś się konkretnie ogarnąć nawet jak sytuacja tego wymagała. Aczkolwiek jeśli taka sytuacja była mogliście to poruszyć przed toksycznym zachowaniem i poprawić sytuacje wcześniej. Co do banów @Brzeczyszczykiew Sytuacja wygląda tak że jest strasznie dużo permów za toxic gdzie ludzie przykładowo jednorazowo się wyzywali i mam na myśli wszystkie serwery gmoda. Na breachu ja zakazałem tego typu banów na TTT realnie zależy kto banuje z tego co wiem a na murdzerze nie wiem. Kwestia druga to jego aktywność. Przypominam Akise albo Macfiq (przyzwyczaiłem się do tego - wolałbym tak pisać xD) to dobrze wiesz że on jeszcze na breachu siedział i zwyczajnie miał prawo się lekko znudzić. Sam też byłem długo nieaktywny. (chociaż dostęp do snajpera każdy ma jak potrzeba coś. i na discord oraz na steam więc co za problem było mu to powiedzieć). Poza tym mówienie z Twojej strony o niekompetencji w momencie gdy jak to cytuje Ciebie z kiedyś (przyznaje dawno ale cóż) "Jak mi się będzie chciało to zbanuje go, nie będzie mi pluł w twarz" o gościu który miał od Ciebie perma. Za praktycznie to samo co Ty teraz zrobiłeś więc nie rozumiem o co masz ból 4 liter.
Według mnie wszystko co trzeba zrobić w tej sytuacji to tylko ogarnąć trochę administracje oraz nie dopuszczać do takiej syutacji kolejny raz.
Pozdrawiam ~Alucard

//Edit: Akise nie mówie że mają być - ja nie daje permów za toksyczność chyba że to realnie na niego zasługuje. :)
I mówiłeś to jak dostałeś Admina jakoś tydzień po tym na deathrun. Trochę dawno jak mówiłem. A i jeszcze jedno. Proponuje szybkie wyjaśnienie a jeśli powstanie shitstorm celowy to zamknięcie.

Edytowane przez Alucardd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, Alucardd napisał:

"Jak mi się będzie chciało to zbanuje go, nie będzie mi pluł w twarz"

jakoś tego nie pamiętam ; v

A skoro mają już być permy za toksyczność to niech będą dla wszystkich te same :) 

https://imgur.com/a/q5s4Ad9

oraz mój ulubiony - https://imgur.com/a/V4bIQzz XDDD

@Alucardd a no widzisz, jakoś sobie nie przypominam żebym tak mówił, bo na DR nie miałem z nikim spiny ;) 

Alucard: Cięzko mieć jak po prostu dawałeś im bany... PS skończ z hipokryzją https://imgur.com/nUkJTyC

@Alucardd takie bany akurat dawałem tylko jak to był jakiś troll który i tak nie napisałby odwołania i przyszedł niszczyć innym grę, zresztą jak widać mialem rację ; >

Edytowane przez Akise
Mały dodatek. Tyle z mojej strony :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hello its me TOXICO.

Chciałbym tylko powiedzieć, że te permbany to kpina, nie raz odwalałem gorzej, czy to na murderze, czy gdzie indziej i jakoś wystarczył zwykły gag, no i o banie 2 tyg nie wspominając.

Co do wypowiedzi @azuspl, widać na pierwszy rzut oka, że nie ma żadnego sensu i jest pisana tylko dlatego,żeby druga strona miała jeden głos więcej 

35 minut temu, azuspl napisał:

Nie zaglądam często na serwery, więc nie mam zielonego pojęcia, co tam się dzieje.

36 minut temu, azuspl napisał:

Mimo wszystko jak dla mnie snajper dobrze poprowadził Murdera, wszystko na serwerze wygląda stabilnie i jest dopracowane

Bez kitu.

Co do kwestii administracji, prawdą jest, że nic nie robią.Oczywiście nikt nie jest święty i oczytany we wszystkim ale z tak długim stażem, widząc, że ktoś używa hacków,rdmuje,itp. Upominać go 100000000000000 razy, a ten wciąż ma cię w poważaniu i ty dalej idziesz w zaparte. Not bad, but ain't good either.

Essa wariaty  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Akise napisał:

jakoś tego nie pamiętam ; v

A skoro mają już być permy za toksyczność to niech będą dla wszystkich te same :) 

https://imgur.com/a/q5s4Ad9

oraz mój ulubiony - https://imgur.com/a/V4bIQzz XDDD

Te ss są bardzo dobrym przykładem. To jest jakiś żart. Ja wiem, że dostałem kolejną już szansę, żeby się odwołać za miesiąc, jednak kiedy widzę przepaść czasową między "zamknij pi*dę frajerze"(xD), a obrażaniem biednych narodowców, to muszę coś napisać. Wydaje mi się to po prostu nieuczciwe, niby tamten perm miał być moim ostatnim, że następny WIĘKSZY wyczyn miał być nie do odwołania. Jednak za takie coś pban to już na czczo, gag/ban o określonym czasie/kick, no w ostateczności pgag. Znam zasady, że każdy administrator ma własną "tabelkę" długości banów, ale ta różnica to nie ukrywajmy jest kpina. Może przydałaby się taka właśnie tabelka dla administratorów, żeby gracze nie czuli się jak przy ruletce, czytaj "oby mi się losnął ban od aliami, bo przynajmnie z niego wyjdę". No i przepraszam moderację za mój poprzedni post, przypadkowo został wysłany. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Snajper przeważnie rzetelnie wypełnia swoje obowiązki. Jak tak bardzo troszczysz się o losy Murdera powinieneś cieszyć się że w ogóle na niego wchodzi. W większości sprawach, jakie pisałem do snajpera, były robione w krótszym czy dłuższym czasie. Pisząc do niego, gdy jeszcze byłem administratorem, byłem pewny że odpisze jak tylko będzie mógł, a sprawa zostanie załatwiona. Aktualnie również mnie nie olewa pomimo że mógłby. 

Aliami faktycznie jest dość bardzo "miękka" i ona woli gracza zawsze upomnieć niż nagrodzić takim banikiem na przykład, a co do Andera, nie można się go czepiać chłopak jest dopiero na okresie próbnym i pomyłki czy błędy są zrozumiałe. Poprzednio na serwerze PH, gdzie był operatorem, za dużo do roboty nie miał, a teraz on się uczy jak to jest mieć uprawnienia. Jestem z niego nawet miło zaskoczony, ponieważ nie boi się dopytać co i jak i nie raz do mnie pisze abym mu podpowiedział :) 

Według mojej opinii, którą Akise prawdopodobnie zignoruje, ban jest nadany słusznie. Nie rozchodzi się tylko i wyłącznie o ten filmik. Podobne sytuacje były za każdym razem gdy na serwerze był Akis jak i Mateuko. Upomnienia przeważnie działały ale następnego dnia czy takiego spotkania było to samo. 

Bany są takie długie może z tego powodu że sytuacja dzieje się pod nieobecność administracji. 

Skarga jest niesłuszna, a aktywność snajpera o niczym nie świadczy. Jestem ciekawy jak ty poprowadziłbyś serwer albo możesz teraz pochwalić się swoją aktywnością. 

Pst Adlino się nie odmienia

Pozdrawiam~ (P)Adlino 

Edytowane przez Adlino

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, Adlino napisał:

Snajper przeważnie rzetelnie wypełnia swoje obowiązki. Jak tak bardzo troszczysz się o losy Murdera powinieneś cieszyć się że w ogóle na niego wchodzi.

XD

Podobne sytuacje były za każdym razem gdy na serwerze był Akis jak i Mateuko

Ta a zaraz po tej sytuacji wsiadłeś w pociąg, przyjechałeś do mnie do miasta, wsiadłeś do autobusu linii 17, podszedłeś pod moją klatkę i jak wyszedłem z psami to kopnąłeś mojego psa. Mam kolegę do potwierdzenia!! Poza tą sytuacją nikogo tak nie obraziłem na serwerze publicznie ;)

Bany są takie długie może z tego powodu że sytuacja dzieje się pod nieobecność administracji. 

to jak ktoś szkaluje papieża i jest administracja to dostaje bana na 28 minut ale jakby administracji już nie było to dostanie perma? XD

Skarga jest niesłuszna, a aktywność snajpera o niczym nie świadczy. Jestem ciekawy jak ty poprowadziłbyś serwer albo możesz teraz pochwalić się swoją aktywnością. 

nie prowadzę serwera, bo się na tym nie znam. Szkoda, że snajper nie bierze ze mnie przykładu.

Edytowane przez Akise

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Tácõ Tutaj się mylisz. Siedziałem ostatnio na Murderze i od strony technicznej serwer działa prawidłowo, nie mam pojęcia CO DZIEJE SIĘ NA SERWERZE wybacz muszę Ci to podkreślić bo najwyraźniej nie zrozumiałeś. Nic nie pisałem o tym, że na serwerze jest idealnie, jeśli chodzi o atmosferę i relacje między Graczami, a Administracją. Napisałem odnosząc się do kwestii technicznej :))

Nie bronię żadnej ze stron bo tutaj po obu widzę popełnione błędy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Większość rzeczy wymienionych w pierwszym poście jest tak idiotyczna, że wypowiem się tylko o paru punktach, które są moim zdaniem warte poruszenia.

1. Osoby zbanowane
Nie wiem, jakim trzeba być hipokrytą, aby coś takiego odwalać jak to, co tutaj czytam. Widzę z postów wyżej jakieś problemy z pamięcią, więc zarzucam wycinkę ze strefowego discorda dla odświeżenia https://imgur.com/a/1Egg1z2. Jednego dnia bardzo dobrze, że osoba dostała bana, kolejnego już trzeba uwalić kogoś, to zmieniasz zdanie? Nie jest to ban za jedną sytuację u NIKOGO z was, jedynym wyjątkiem jest @PutaMadre - tutaj rzeczywiście snajper przesadził, więc ban zostanie zdjęty. Chociaż nie widzę żadnego problemu w permbanie osoby, która miała wcześniej ostrzeżenie, że kolejny wybryk tak się skończy - każdy powinien się liczyć z ostrzeżeniami administracji, a nie sprawdzać, ile może zrobić zanim nie dostanie bana. Wszystkie osoby, które mówią o gagu/mutcie - fajnie, ale po cholerę osoba, która jest w ten sposób toksyczna ma być na serwerze? Dodaje coś pozytywnego do tego serwera swoją osobą? Czy wręcz przeciwnie, ale powinno się jej dawać po drugą, trzecią, dziesiątą szansę, ponieważ... cośtam? Jak dla mnie to raczej bliżej pierwszego niż drugiego tutaj -  stwierdzam tak po opisie sytuacji paru osób oraz paru screenach, z których nie wszystkie są tutaj wrzucone, gdyż nie są potrzebne do rozwiązania tej skargi. 

2. Administracja Murder
Tutaj jest jedna z niewielu rzeczy, która nie jest całkowitą bzdurą - administracja murdera jest niespójna jeśli chodzi o bany. Zgodzę się z tym, chociaż przyklasnę wyciągania screenshota bana Aliami ZANIM SNAJPER BYŁ W OGÓLE ADMINISTRACJI jako przykład jego niekompetencji. Nie wiem, czy głupota czy celowe przekłamanie Akise - nie mi oceniać. W każdym razie, w najbliższym czasie ta niespójność powinna się poprawić i wszystkie kary powinny być bardziej zbliżone do siebie, aby na przyszłość nikt nie czuł się ukarany za surowo w stosunku do kogoś innego za takie samo zachowanie. Postaramy się także, by na serwerze było więcej osób ogarniających tego typu wybryki, żeby nie było takiego narzekania jak to administracji nigdy nie ma i nic nie robi.

3. Snajper jako [email protected]
Większość twojej wypowiedzi to raczej obrażanie/naśmiewanie się z niego, niż sensowna krytyka, więc niestety nie widzę tutaj nic więcej do dodania - smutne, że były administrator nie potrafi zrobić tak prostej rzeczy jak napisanie rzeczowej skargi na kogoś. Nie wydaje mi się, abyś pisał skargę po to, aby serwer się jakoś polepszył, ale raczej tylko po to, aby uwalić kogoś, kogo nie lubisz. Jak potrzebujesz się wyżyć na nim, to może lepiej napisać list albo email? W każdym razie osobiście nie mam większych zarzutów do snajpera jako [email protected], nawet jeśli nie podjąłbym jednakowych decyzji jak on zajmując się tym serwerem - każdy ma swój styl prowadzenia serwera/społeczności na nim, patrząc po ilości skarg na niego, a następnie na ilość osób, która uważa go za dobrego [email protected], to większości chyba odpowiada to co robi obecnie. 

Wydaje mi się, że wszystko zostało podsumowane, więc zamykam. 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.