Skocz do zawartości
Majami

[PLAC ZABAW] Henieq

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek: 16

2. Kontakt e-mail[email protected]

3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:0:156389393 https://steamcommunity.com/profiles/76561198273044514/

4. Link do profilu hlstatx: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1655

5. Coś o sobie: Cześć jestem Wiktor.Podanie napisałem ponieważ często na serwerze jest wiele osób które łamią regulamin/ freekille/bugowanimapy/obraza/, a adma brakuje.Jedynym aktywnym jest Brzęczyszczykiewicz ale wiadomo nie zawsze może wbić, ma swoje prywatne życie.Byłem Adminem na serwerze tylko surf ale po jakimś czasie ten serwer znudził mi się i przestałem na nim grać i tak straciłem admina.Plac Zabaw to coś innego wiele miłych ludzi miła atmosfera i chciałbym pilnować żeby tak już zostało.Wydaje mi się że z większością graczy mam dobre relacje.

Pozdrawiam Henieq  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK bardzo miły, ogarnięty oraz pomocny gracz mysle ze są radę zastąpić Ś.P Akise

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Majami napisał:

często na serwerze jest wiele osób które łamią regulamin/ freekille/bugowanimapy/obraza/

Tak to prawda, ty jesteś jedną z tych osób. Jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie to samo, co garzki, aktualnie jestem na nie. Nie raz dostawałem informacje na priv, żebym wbił bo namawiasz/respisz się (nie wbijałem bo nie miałem jak). Powinieneś jeszcze trochę popracować nad sobą. Jak to zrobisz, jestem jak najbardziej na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jestem na TAK. Ponieważ to miły gracz, pomaga w wielu kwestiach i ogólnie to zasługuje na to :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie.

W mojej opinii wydajesz się zbyt mało odpowiedzialny i średnio ogarnięty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie.

Henieq nie ma co gadać, jak dla mnie kompletnie nie dojrzałeś jeszcze na stanowisko zarządzające. Bardzo łatwo cię podjudzić i przytrollować. Do tego reagujesz czasami agresją dziesieciolatka na proste przekazy

Niezależnie bardzo fajnie że napisałeś podanie i mam nadzieję że za jakiś czas (gdy już będziesz dojrzalszy) napiszesz je ponownie

Tyle ode mnie, pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybacz ale jestem na NIE.

Wydaje mi się że nie dorosłeś jeszcze wystarczająco do roli administratora.

Jak zmienisz trochę swoje podejście, zaczniesz częściej rozmawiać i załagadzać spory niż od razu pisać skargi i mieć ból poślad to napisz ponownie podanie i będę na tak.

Jaka na razie to wydaje mi się że prędzej byś wszystkich zbanował z serwera niż załagodził spory a to nie o to tu chodzi.

Pozdrawiam

Andżej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podsumowując...
Henieq, według opinii graczy oraz administratorów, nie jesteś, niestety, jeszcze gotowy na sprawowanie roli Administratora.
Jesteś zdecydowanie zbyt małostkowy co najprawdopodobniej mocno odbiło by się na serwerze gdybyś trafił na jakąś trudną sytuację, brakuje ci pewności siebie oraz chęci wyjścia przed szereg aby takową ewentualnie ugodzić... dodatkowo za bardzo wszystko bierzesz do siebie (co również, wydaje nam się, mogłoby odbić się mocno za równo na twojej psychice jak i społeczności serwera).

Niezależnie, liczę że twój zapał do bycia Administratorem nie ustąpi i kiedyś udowodnisz nam oraz graczom na serwerze że jednak nadajesz się do tej roli.

Na chwile obecną, podanie odrzucam.

Edytowane przez Timon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.