Skocz do zawartości
Majami

[PLAC ZABAW] Henieq

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek: 16

2. Kontakt e-mail[email protected]

3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:0:156389393 https://steamcommunity.com/profiles/76561198273044514/

4. Link do profilu hlstatx: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1655

5. Coś o sobie: Cześć jestem Wiktor.Podanie napisałem ponieważ często na serwerze jest wiele osób które łamią regulamin/ freekille/bugowanimapy/obraza/, a adma brakuje.Jedynym aktywnym jest Brzęczyszczykiewicz ale wiadomo nie zawsze może wbić, ma swoje prywatne życie.Byłem Adminem na serwerze tylko surf ale po jakimś czasie ten serwer znudził mi się i przestałem na nim grać i tak straciłem admina.Plac Zabaw to coś innego wiele miłych ludzi miła atmosfera i chciałbym pilnować żeby tak już zostało.Wydaje mi się że z większością graczy mam dobre relacje.

Pozdrawiam Henieq  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK bardzo miły, ogarnięty oraz pomocny gracz mysle ze są radę zastąpić Ś.P Akise

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Majami napisał:

często na serwerze jest wiele osób które łamią regulamin/ freekille/bugowanimapy/obraza/

Tak to prawda, ty jesteś jedną z tych osób. Jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie to samo, co garzki, aktualnie jestem na nie. Nie raz dostawałem informacje na priv, żebym wbił bo namawiasz/respisz się (nie wbijałem bo nie miałem jak). Powinieneś jeszcze trochę popracować nad sobą. Jak to zrobisz, jestem jak najbardziej na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jestem na TAK. Ponieważ to miły gracz, pomaga w wielu kwestiach i ogólnie to zasługuje na to :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie.

W mojej opinii wydajesz się zbyt mało odpowiedzialny i średnio ogarnięty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi