Skocz do zawartości
Karomoz

{Ban] Karomoz

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Karomoz

2. STEAM_0:0:39625638

3. http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:39625638&advType=steamid&Submit

4. Co tu dużo pisać gramy wraz z kumplem (bez komunikatora) na serwerze mija pare map +/- dwie godziny a tu nagle oboje dostaje bana za ghost bez żadnego powiadomienia słowa i cokolwiek. Nikt z nas nie ghostował, oboje zabijaliśmy tylko osoby na które był kos lub zabiła kogoś na naszych oczach ale nigdy nikt nikomu nie powiedział jak był traitorem lub kto z jego "współpracowników" nim jest.

5. Na serwerze dostałem wcześniej ze 3 karma bana ze względu na prowokacje do zabijania przez młodsze osoby (krzyki wyzwiska strzelanie bez powodu etc.), zawsze gram z jakimś znajomym (Np ostatnio z dakatem przez kilka dni graliśmy codziennie przez kilka godzin i ani razu nie było skargi że jest ghost czy cokolwiek). Uważam że oboje zostaliśmy zbanowani bezpodstawnie gdyż z naszej strony nie było żadnego strzelania bez najmniejszego powodu do innych traitorów.

Co tu dużo dodać prosze o unbana mam zamiar spędzić jeszcze pare miłych chwil na serwie i pograć i następnym razem jak będzie jakiekolwiek podejrzenie to prosze powiedzieć i na pewno się wszystko wyjaśni bo zbanowanie bez jakiegokolwiek słowa jest troche słabe. Czekam na pozytywne rozpatrzenie.

Edytowane przez Radke
Poprawa formy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wypowiem się, ponieważ byłem jedną z osób, która była na waszym "tropie". Wystarczyło powiedzieć do ciebie na t chatcie, że twój kumpel (michuls) jest moim celem na podłożenie detonatora (plant nie został nawet kupiony). Przeszedłem obok twojego kolegi z vectorem, a on zaczął do mnie strzelać. Dałem się zabić, a na mojego reporta dostałem odpowiedź: "No bo widziałem, że trzymasz detonator czy inną pakę...". Jest to raczej mało prawdopodobne, że twój kolego zrobił zwykłego rdma i to jeszcze po takim szczegółowym info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Puta tak naprawdę podsumował wszystko. Taki RDM bez użycia jakiegoś komunikatora by się nie wydarzył, a ta sytuacja była właśnie powodem nadania bana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na naszym tropie ? zazwyczaj na serwerze gram z innym użytkownikiem o nicku "Dakat" ani razu nikt nas nie posądził o ghost bo nie psujemy sobie zabawy jak i innym nie raz zostałem zabity na początku rundy jak i on, a użytkownik michuls to tylko znajomy ze steam nie używamy żadnych komunikatorów, sam nie wiem ile on godzin spędził na waszym serwerze. Jeśli on ma bana mi to po prostu wisi może go sobie mieć ale ja wolałbym zostać odbanowany od kilku dni regularnie spędzam na serwerze po kilka godzin i nie było na mnie skarg bądź zażaleń (Nawet reporty są na mnie mało kiedy pisane zazwyczaj z jakiejś pomyłki)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opcja A - kolega czyta w myślach przez internet, powinien przestać grać w gry komputerowe i robić karierę w Vegas.

Opcja B - ghosting, czyli w sumie nic ciekawego, ale psuje grę innym.

Najwidoczniej Dnciak nie wierzy w moce nadprzyrodzone, więc poleciał ban. Ja chyba też bym bardziej stawiał na łamanie regulaminu niż internetową telepatię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem nie mam pojęcia ja nie ghostowałem po za tym typek chyba nie miał nawet mikrofonu bo nic sie nie odzywał przez kilka map jedyne co to pisał na chacie, aktualnie jest to jedyny serwer TTT na którym gram wiec po co mam sie narażać na bana sam nie lubie ghostingu czy RDM a spotyka się go coraz wcześniej w porannych godzinach ze względu na dużą ilość młodocianych graczy. Co do samego detonatora coraz bardziej powszechne nawet bez posiadania go wystarczy przez kilka sekund biegać bez broni a już można sie pomylić (sam byłem w podobnej sytuacji) tym bardziej niedoświadczony gracz. Co do samego bana nie moja sprawa że michuls go ma wisi mi to ale chce po prostu usunięcie mojego bądź skrócenie do końca tygodnia jeśli uważacie że jest dobry powód, nie mam nic przeciwko przeczekam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta a potem przyleciał smok i na nim odleciałeś... Zamiast się przyznać, wyrazić skruchę, to jeszcze plujesz na swojego kolegę... Ja bym bana zostawił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nikogo nie pluje, jest to mój znajomy nie kolega z którym kiedyś grywałem więcej a wczoraj po prostu dołączył do mnie do gry przez steam troche po grze pisaliśmy i to tyle, a jednak nie chce sie przyznawać do ghosta gdyż tego nie robiłem, nie lubie jak ktoś mi psuje gra i sam nie psuje nikomu wspomagaczami itp. Samo udowodnienie że się nie ghostowało jest ciężkie bo nie da się mieć twardych dowodów że się tego nie robiło zwłaszcza jak sie ma kogoś w znajomych, dlatego liczę na zdjęcie bana lub skrócenie go do tygodnia a co do znajomego jeśli będzie chciał się raczej sam odwoła od bana albo to oleje nie mam pojęcia co z tym zrobi średnio mnie to interesuje jak pisałem ostatnio gram więcej z dobrym kumplem "Dakatem" i nie było żadnych skarg mimio że razem więcej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ban zostaje, chyba nie muszę mówić nawet dlaczego. Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.