Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek (preferowany 16). 13

2. Adres e-mail. [email protected]

3. Steam iD oraz namiary. ID: STEAM_0:0:216451871 Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198393169470/

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator.  Nie miałem żadnego doświadczenia administracyjnego na serwerach w gmodzie

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty:   Chciałbym bardzo pomoc administracji na breachu, ponieważ jestem bardzo czesto swiadkiem lamania regulaminu przez graczy na serwerze. Staram się pomagać innym graczom którzy, nie wiedza wszystkiego na temat regulaminu i działania trybu. Na koniec chcę wspomnieć o tym, że ztaram sie być jak najcześciej aktywny.

6.https://www.gametracker.com/player/skate036/193.110.121.75:29900/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez zbędnego przedłużania. 
Skate faktycznie pomaga graczom, gdy pytają się o coś związanego z regulaminem, działaniem SCP lub jakąkolwiek inną rzeczą związaną z Breachem, więc tu zdecydowanie plusik.
Może i nie widać tego na GT, lecz skate gra praktycznie codziennie (poprostu zmienia nick często), więc aktywność jest kolejnym plusikiem.
Niestety wiek jest dość niski, ale to naprawdę malutki minus.
No i nie ma się co oszukiwać. Breach #1 potrzebuje administracji, a skate jest wręcz idealnym kandydatem (gdyby nie wiek :v)
Podsumowując, z radością oddaję swój głos za przyjęciem kandydata. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyzwyczaiłam się do plusów i minusów... więc zaczynajmy

Plusy (+)

-Pomagasz graczom

-Masz doświadczenie

-Nie łamiesz regulaminu

-Jesteś codziennie/prawie codziennie aktywny (GT ci psikusy zrobił i raczej nie zapisało kilku przegranych dni na 2 nick'ach chyba)

-Jesteś znany wśród Graczy/Administracji

Minusy (-)

-Jedynym minusem jest wiek (Bardzo mały minus)

Moje ostateczne zdanie dla tego podania pozostaje POZYTYWNE 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

A więc 

3 godziny temu, skate036 napisał:

Chciałbym bardzo pomoc administracji na breachu, ponieważ jestem bardzo czesto swiadkiem lamania regulaminu przez graczy na serwerze.

W takim razie możesz skorzystać z pewnej komendy zwanej !report, w celu zgłoszenia takowego "łamania regulaminu" 

3 godziny temu, skate036 napisał:

Staram się pomagać innym graczom którzy, nie wiedza wszystkiego na temat regulaminu i działania trybu

To żaden powód, żeby dołączyć do administracji. Równie dobrze możesz to robić jako normalny gracz.

Osobiście nie zgadzam się ze stwierdzeniem moich kolegów wyżej, którzy uważają, że twój wiek jest "małym minusem", ponieważ nieraz zdarzało mi się widywać lekko mówiąc "dziecinne zachowania" z twojej strony ( bardzo rzadko swoją drogą ), co nie napawa mnie optymizmem, kiedy mam świadomość, że zgraja dzieci ( nie oszukujmy się, że duża część graczy na Breachu jest raczej w młodym wieku ) będzie pilnowana przez inną zgraję dzieci, którzy różnić będą się jedynie tym, że będą miały dostęp do komend w przeciwieństwie do tych drugich.
Uważam, że na takie stanowiska powinny zgłaszać się osoby bardziej dojrzałe i odpowiedzialne, a z osobami w twoim wieku różnie bywa.

Niestety, ale jestem na NIE z powodu twojego wieku i ubogo napisanego podania z kilkoma błędami ortograficznymi. 

Edytowane przez Hinafu
Zmiana zdania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heya

Bardzo często widzę Skate'a na serwerze i nigdy nie widziałem u niego złego zachowania.Odpowiada na pytania zadawane przez graczy na temat regulaminu,a także różnych rzeczy związanych z trybem.

Jedyne do czego mogę się przyczepić to wiek (choć sam starszy nie jestem) i długość podania,a także ilość popełnionych w nim błędów ortograficznych.

Jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam 

No to zaczynając Skate często widzę na serwerze i jest on graczem spokojnym "ogarniętym" więc co do jego zachowania nie mam żdanych przeciwwskazań i mogę powiedzieć od siebie że nie raz było tak że dochodziło do wykroczeń (łamania regulaminu) i tylko on na to reagował poprzez informowanie administracji.

Kończąc  jestem zdecydowanie na tak 

pozdrawiam Pan Czarny

PS: @Hinafu tak na marginesie jeżeli twoim wiek to powód dla którego podanie powinno być odrzucone to proszę wejdź sobie w podania przyjęte i przeczytaj parę bo nie każde "dziecko" jest takie samo i niektóre są bardziej rozciągnięte od owiele od nich starszych i nie wolno traktować wszystkich poprzez pryzmat stereotypów bo każdy jest inny

TERAZ NAPRAWDĘ KONIEC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Doberek.

W dniu ‎08‎.‎09‎.‎2018 o 11:12, Hinafu napisał:

Tylko zauważ, że większość osób w jego wieku, choć trochę bardziej się wysiliła i napisała podanie trochę bardziej rozbudowane i ze sensowniejszymi argumentami, a te widoczne na podaniu u samej góry, są raczej zaprzychaczami, nie mówiąc już o licznych błędach w pisowni.

+1.

W dniu ‎06‎.‎09‎.‎2018 o 23:48, Hinafu napisał:

ponieważ nieraz zdarzało mi się widywać lekko mówiąc "dziecinne zachowania" z twojej strony ( bardzo rzadko swoją drogą)

>Nieraz zdarzało mi się widywać lekko mówiąc dziecinne zachowania z twojej strony

>Bardzo rzadko swoją drogą
?? to się przypadkiem nie wyklucza?

I jak możesz mówić że widziałeś "nieraz" dziecinne zachowania z jego strony skoro twój gametracker pokazuje że byłeś tylko 3 razy na breachu #1 w około 30 dniach?

(Scr z Gt: https://imgur.com/a/i7MRMHr )

W dniu ‎06‎.‎09‎.‎2018 o 23:48, Hinafu napisał:

Uważam, że na takie stanowiska powinny zgłaszać się osoby bardziej dojrzałe i odpowiedzialne, a z osobami w twoim wieku różnie bywa.

wiek ≠ dojrzałość jak dla mnie. Można mieć z 13 lat i być ogarniętym, jest nawet kilka (bądź było :v) którzy mieli rangę administratora mając np. 12 bądź 13 lat. Oczywiście, nie chodzi mi by oceniać każdego 13 latka jako dojrzałego i dobrego administratora, bo jeżeli się nie mylę było też kilka administratorów którzy nadużywali właśnie komendy administratorskie. 

W dniu ‎08‎.‎09‎.‎2018 o 11:12, Hinafu napisał:

żeby osoba, która nie potrafi napisać jednego zdania poprawnie, miała możliwość mówić innym, co mają robić, bo to tylko zmniejszyłoby i tak słabą reputację administracji Breach #1.

2 sprawy:

1:

W dniu ‎06‎.‎09‎.‎2018 o 20:22, skate036 napisał:

Staram się pomagać innym graczom którzy, nie wiedza wszystkiego na temat regulaminu i działania trybu

Proszę, jedno zdanie które @skate036 dobrze napisał. 

2:
I tak słaba reputacja administracji breach #1? Czemu niby ma słabą reputację? Czym sobie zawinili administratorzy którzy siedzą po kilka h i są na tym serwerze aktywni by mieli słabą reputacje? I w takim razie jak wygląda sprawa z administracją na 2? Mamy jakiś sąd najwyższy graczy który ocenia reputacje administracji z breachów? 
Offtop niżej

Spoiler

https://imgur.com/a/F1IRovD 

Mógłbyś się wytłumaczyć, czy to po prostu jakiś śmieszny prank? xDD 

Jeśli chodzi o podanie to racja, jest strasznie ubogo napisane i z paroma błędami  co łamie 3 pkt w zasadach dotyczący podań 
3. Kandydat musi być dojrzały i posługiwać się poprawną polszczyzną. "

Ale jak mam być szczery trochę pograłem z skatem na br 1 (z 2 miechy temu, nie pamiętam dokładnie) i naprawdę fajnie się grało czy gadało. Czasami zdarzało się że zachowywał się że tak powiem "głupio" (wgl nie rozumiem twojej watchilisty o nazwie "bawił się w pizzerie xDD) 

Ale jak mam  szczery przez większość czasu gracz zachowywał się dobrze.

Po głębszym namyśle jestem za daniem ci szansy, mimo dość słabej ortografii zawartej w podaniu.

Jestem na Tak.

Pozdrawiam~AkeBo

Edytowane przez pocotoczytasz
Maxus mnie zagadał i kliknąłem dwa razy enter xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Grałem trochę z Skate więc się wypowiem:

Plusy

+Aktywność

+Stwarzanie miłej atmosfery

+Mała ilość administracji na #1

+Ok. 400h (WOW)

Minusy

-Wiek (Mały minus)

-Parę błędów w podaniu

Kończąc jestem na TAK

Pozdrawiam Natuski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 16.09.2018 o 13:08, pocotoczytasz napisał:

I jak możesz mówić że widziałeś "nieraz" dziecinne zachowania z jego strony skoro twój gametracker pokazuje że byłeś tylko 3 razy na breachu #1 w około 30 dniach?

Nie zaprzeczę, że w ostatnich miesiącach rzadko bywałem na Breach #1, więc swoją wiedzę opierałem raczej na jego zachowaniu sprzed 3-4 miesięcy. Przyznaję, że niezbyt dobrze zrobiłem, ponieważ wiele się w tym czasie mogło zmienić.

W dniu 6.09.2018 o 20:22, skate036 napisał:

Proszę, jedno zdanie które @skate036 dobrze napisał.

No nie do końca, bo przecinek powinno się stawiać przed "którzy", a nie po 

I tak słaba reputacja administracji breach #1? Czemu niby ma słabą reputację? Czym sobie zawinili administratorzy którzy siedzą po kilka h i są na tym serwerze aktywni by mieli słabą reputacje?

To była taka mała zaczepką w kierunku administracji Breach #1, ale widzę, że niektórzy za bardzo wzięli sobie to zdanie do serca -,- 

Ukryj zawartość

https://imgur.com/a/F1IRovD 

Mógłbyś się wytłumaczyć, czy to po prostu jakiś śmieszny prank? xDD

Po krótkich namysłach postanowiłem zmienić moje zdanie z Tak na Nie i nie miałem pomysłu, co wpisać jako powód edycji, więc pomyślałem, że uosobię część siebie, która zadecydowała o zmianie zdania i nadam jej nazwę "Darczyńca", a argumenty przemawiające za tą decyzją nazwę "Zapłatą" ( Nie mam pojęcia, co napisałem -_ - ) 

Nigdzie się nie ruszam ze swoim zdaniem >. < 
Jestem na NIE  ( To jest Dyniowy jakby co :v ) 

Alucard: Wszystko wszystkim ale raz swoje zdanie dałeś. Nie spam bez potrzeby - dziękuję :)

Edytowane przez Alucardd
Adnotacja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podanie odrzucone.
Popraw aktywność

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.