Skocz do zawartości
Enzo

<BR#2> Enzo

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek (preferowany >= 16): 19
2. Adres e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary. STEAM_0:0:63153086http://steamcommunity.com/profiles/76561198086571900/
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Byłem adminem  w Team Fortress 2. Mniej więcej jakieś doświadczenie mam.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty:Już jest po wakacjach nowi a także starzy Admini/moderatorzy są w szkole lub w pracy a na serwer wchodzą nowi użytkownicy których trzeba naprowadzić co gdzie i jak powiedzieć im czego nie mogą robić a co mogą . Jak ja jestem na serwerze to przeważnie jest miła atmosfera, potrafię rozśmieszyć cały serwer w tym drogich administratorów i moderatorów. A odpowiadając na pytanie dlaczego chce być administratorem to powiem tak czuje się odpowiedzialny i ludzie mi ufają. Niektórzy nawet mówią że jestem adminem i że mam rozwiązać jakiś problem a nic z nim nie mogę zrobić.Administracja i moderatorzy znają mnie i wiedzą jak jest - nie sprawiam problemów. I w zasadzie to na tyle.

6.https://www.gametracker.com/player/Enzo/193.110.121.82:2302/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Przedstawie to w plusach i minusach:

Plusy (+)

+Doświadczenie

+Wiek

+Stwarzanie miłej atmosfery

+Ranga ,,Zaufany''

+Pomaganie nowym graczom

Minusy (-)

-W ostatnim czasie średnia aktywność

Podsumowując jestem na TAK

Miłego dnia,

Natsuki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Wiek jest spoko więc lecimy dalej

4. Doświadczenie masz jako admin w TF2 więc to też spoko.

5. Enzo to naprawdę spoko gracz, fajnie z nim można pograć, pogadać. Stwarzasz miłą atmosferę na serwerze, masz range "zaufany" więc administracja ci ufa.

Podsumowując jestem na TAK

Pozdrawiam Zelazko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
6 godzin temu, Enzo napisał:

a na serwer wchodzą nowi użytkownicy których trzeba naprowadzić co gdzie i jak powiedzieć im czego nie mogą robić a co mogą

Od tego jest regulamin i zasady rozgrywki, które można przeczytać bez problemu, po dołączeniu na serwer pokazuje się do tego nawet specjalny panel.

Trudno zaprzeczyć temu, że Enzo jest znanym i lubianym graczem z całkiem dużym, jak na swój czas rozgrywki doświadczeniem i wątpię, że ktokolwiek miałby coś przeciwko temu, żeby Enzo został przyjęty do administracji. Jedyną rzeczą, do jakiej się mogę niestety przyczepić, jest brak większości przecinków, które powinny się znaleźć w pewnych miejscach na podaniu, ale przynajmniej nie popełnia żadnych podstawowych błędów w pisowni, jak to często bywa u osób, które w ostatnim czasie piszą podania. 

Oczywiście jestem na TAK i mam nadzieję, że podanie zostanie przyjęte, a Enzo będzie się świetnie bawił ze swoimi nowymi obowiązkami ;3 

Edytowane przez pocotoczytasz
Zgubił literkę i prosił o Edit~Akeno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może troche późno pisze, ale hej! nie zamknięto podania więc dlaczego nie?

Nah, mimo, że moja aktywność jest równa zeru w ostatnim czasie, świetnie pamiętam momenty w których grałem, a Enzo był obecny i nigdy nie były to złe chwile. Bycie razem z Enzo na serwerze naprawde jest świetne, a sam kandydujący jest odpowiedzialny i jak sam powiedział ludzie potrafią pójść z problemem do niego zamiast do jakiegoś moderatora. Również stwierdził, że jest odpowiedzialny, pod czym moge sie podpisać, przynajmniej jego wizerunek w moich oczach to dojrzały i odpowiedzialny człowiek godny zaufania.

Podsumowując, uważam, iż Enzo nadaje się idealnie na role administratora. Jestem na TAK 

Chyba wyszło z tego masło maślane, huh? Anywayyy, Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Pan Enzo jest obecnie zaufanym graczem na serwerze i nie spostrzegłem u niego żadnych nieprawidłowości związanych z pełnieniem owej funkcji, ponadto jest miłym i kulturalnym człowiekiem ,który pomaga innym graczom i jest ogólnie lubiany. Co do samego podania, jest ono dosyć ładnie napisane ale też nie powala na kolana, co do aktywności nie mam zastrzeżeń bo jest ona na bardzo wysokim poziomie. Podsumowując jestem za poparciem pańskiego podania.

Z poważaniem 

Łebski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemaneczko!

Zacznijmy od wieku, jest powyżej oczekiwań, bo, aż 19 lat, lecz nie ukrywam, że na taki wiek, zachowujesz się czasem dziecinnie (bez obrazy) no, ale każdy w końcu ma coś w sobie z dzieciaka ;D

Next, doświadczenie posiadasz jakieś z TF2 więc dobrze, tutaj nie mam nic do dodania, well lecimy dalej! ;3

W dniu 9.09.2018 o 18:07, Enzo napisał:

Już jest po wakacjach nowi a także starzy Admini/moderatorzy są w szkole lub w pracy a na serwer wchodzą nowi użytkownicy których trzeba naprowadzić co gdzie i jak powiedzieć im czego nie mogą robić a co mogą

Yup to prawda, chociaż bardziej jest czasem potrzebna pomoc w okresie wakacyjnym gdzie więcej nowych graczy przybywa, znacznie mniej ich przybywa w roku szkolnym, ale oki niech Ci będzie. Nie wiem czy ty nie masz szkoły/pracy, że możesz ogarniać serwer kiedy my nie mamy dostępu do komputera z powodu nauki/pracy, well nie wnikam :)

Jak ja jestem na serwerze to przeważnie jest miła atmosfera, potrafię rozśmieszyć cały serwer w tym drogich administratorów i moderatorów.

Taak wprowadzasz miłą i śmieszną atmosferę, można sobie z Tobą pożartować, nie jesteś jakiś sztywny, więc plusik ;3 Czasem zdarzy Ci się wybuchnąć jak coś Ci nie wyjdzie, ale to czasem ;3

Niektórzy nawet mówią że jestem adminem i że mam rozwiązać jakiś problem a nic z nim nie mogę zrobić.Administracja i moderatorzy znają mnie i wiedzą jak jest - nie sprawiam problemów. I w zasadzie to na tyle.

No nie słyszałem by gracze nazywali Cię adminem :/ ale okej...

Jesteś znany i lubiany (chyba) przez nas ( ja Cię lubię nie wiem jak inni administratorzy ) jak i przez grono graczy.

Nie stwarzasz problemów to się zgadza, well kończymy.

Do gametrackera zastrzeżeń nie ma

Jestem na TAK

Pozdrawiam

~NeCkeR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, więc lecimy :)

Plusy (+):

-Ranga zaufanego 

-Wykonywanie obowiązków jako Zaufany

-Aktywność

-Pomagasz nowym graczom