Skocz do zawartości
❤ ✘ KΞMPøL ❤ ✘

<TTT> ❤ ✘ KΞMPøL ❤ ✘

Rekomendowane odpowiedzi

wiek (preferowany >= 16) 15 po mutacji głosowej

adres email: [email protected]

Steam ID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198824467771/ 

Nigdy nie byłem administratorem na żadnym serwerze,byłem kiedyś na serwerze murdera (Stałym graczem) no ale ta ranga została mi zdjęta z powodu długiej  przerwy w grze.

Jestem osobą bardzo komunikatywną i nie mam problemów z zapamiętywaniem.Na serwerze w Szczególności Strefy Gier zawsze  chciałem dołączyć do grona administracji. Jest to dla mnie  ważne bo przesiaduje na tym serwerze naprawdę sporo czasu.Administracja na pewno potrzebuje trochę pomocy i się zgłaszam na ochotnika.Bardzo lubię pomagać a z tego mojego nolifienia na tym serwerze może sporo wyniknąć.Mój wiek zaprzecza dołączeniu do administracji ale mój głos nie jest piskliwy.Z góry dziękuje za odczytanie tego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wait co? 

Kempol... nie wiesz co to steam id... jako zaufany na murderku dużo nie robiłeś z czego pamiętam to bezsensowne voty, fakt lubisz rozmawiać z innymi ale to nie wszystko aby być adminem. Może się zmieniłeś bo ostatnio w ogóle nie graliśmy razem. 

Jestem Neutralny.

Pozdrawiam~ (P)Adlino

Edytowane przez Adlino

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patrząc na to ile dostałeś slayów za prop-kill/push, niezbyt cię widzę na miejscu admina... Po prostu lubisz trollować i to nie tylko raz do czasu a zawsze jak cię widzę. Szacunku randomom nie okazujesz(starym zbytnio też) Jestem na Nie

Dodajmy do tego wiek i nieznajomość terminu steam:id

Edytowane przez edzio72
Ps: STEAM_1:1:27186173

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy czerwca już był, skończmy te żarty kempol.

Jesteś osobą toksyczną (ja również), jesteś trollem i często dostajesz KB i slaye za prop kille, rdmy.

Bardzo często ponosi cię i wyzywasz ludzi nawet o to, bo przegrałeś pojedynek jak dla mnie twój wiek jest za niski na jakąkolwiek posadę a twoja opinia jest słaba, jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie.
Kiedy coś nie pójdzie po Twojej myśli stajesz się bardzo toksyczny. Żałuję że nie zapisałem wtedy Twojej kłótni z Mateło na dollsach za niby fałszywego kosa.
Często widuję cię z propem w magnetosticku jak popychasz/trollujesz kogoś np na skyscrapperze, chociaż to zdarza ci się nie tylko na tej mapie.

Jedynymi plusami są tu chyba znajomość trybu i aktywność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry

Decyzją administracji podanie zostało odrzucone.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.