Skocz do zawartości
Heroes

[Ban na forum Heroes]

Rekomendowane odpowiedzi

1.Nazwa łamiącego wiecznie regulamin użytkownika na którego została nałożona kara: Heroes

2.Przyczyna otrzymania bana: @Kare dostałem za zrobienie multikonta na forum, z którego wysłałem podanie fikcyjnej osoby.

3.Coś od siebie: Nie wiem nawet od czego zacząć, więc zacznę od najważniejszego czyli od tego, że przepraszam za zrobienie tego multikonta na forum. Nie pisze tego dlatego, że wole się zabezpieczyć przed głupimi postami typu "nie pokazał skruchy, więc nie powinien mieć UB", lecz robię to, bo jest mi serio przykro. Piszę to odwołanie, by powrócić przynajmniej na forum tej cudownej sieci, na której grałem już dobre kila lat. Zrobienie tego konta było głupotą, ale cały serwer tak się napracował wymyślając historie naszego Francuza, że postanowiłem je zrobić i wysłać te podanie. Teraz czas pokazał, że nie było to najlepszą decyzją tak samo jak rozmawianie o tym trollu otwarcie na serwerze :D. Wiem, że na forum też święty nie byłem, ale obiecuję poprawę. Nowa edycja M jak miłość nowy ja. Przyznam, że często sobie śmieszkowałem na forum, ale jednak prócz tego starałem się pomagać czasem graczom, czasami serwerowi. Świadczą o tym te wygrane w rankingu. Nie jest ich jakoś strasznie dużo, ale trochę ich się uzbierało. Prócz tego pomagałem również forum. Dawałem rożne propozycje, które w większości się nie przyjęły czy to z sposobami na odpracowanie warnów, albo z licznikiem czasu spędzonego na forum. Zgłaszałem też różne problemy po tym jak w całości wywaliło się forum. Nie piszę tego by teraz pokazywać jaki jestem wspaniały tylko po to, by pokazać też tą drugą stronę. Mimo tego, że tyle razy zawiodłem zaufanie Remza, który ostatecznie postanowił, że unbana na serwery nie dostanę to pragnę chociaż w jakimś małym stopniu powrócić tu na strefę. 

Tyle ode mnie pozdrowionka :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak, to bardzo znany gracz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK oby jeszcze dostał ub na placu bo go brakuje :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Tak Heroes to naprawdę spoko Morda Brakuje go na placu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamykam temat, bo jak widać, niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem. To jest odwołanie od PBana na forum, a nie na placu ;). Odpowiedz będzie w niedziele.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.