Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: Polski Kartofel

2. Steam ID:  STEAM_0:1:80616396

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Polski+Kartofel&Submit=Search

4. Opis sytuacji:

No to tak...

Grałem na Murderze, zachciało mi sie bhoppować, no to zbindowałem jump na scrolla.

Skacze se i skacze...

i nie wiem co mi odjebało, bo powiedziałem "patrz jakie fajne skrypty mam".

no to skakałem dalej i mówiłem ze skrypt na bhoppa.

Aliami mówiła żebym przestał to przestałem.

Następna mapa...

No to robiłem bhoppa z nudów.

Aliami znowu powiedziała żebym przestał.

No to przestałem.

Następna mapa...

Z nudów robiłem bhoppy bo zapomniałem że Aliami powiedziałą że mam nie używać tego.

I zauważyłem że dzięki bhoppowi jestem szybszy od mordercy na sprincie.

Jak tylko to zauważyłem to pomyślałem sobie "o chuj, trochę oszustwo, przestane bo trochę takie chamskie"

Następna mapa...

Nie miałem jej pobranej no to poszedłem do sklepu z myślą że powinno się już pobrać jak wrócę.

Wracam...

Chodzę troche po mapie. (ok.2 rundy na AFK stałem bo załadowało się szybciej niż myślałem)

I nagle freezuje mi gre.

I na ekran wyskakuje okienko:

"Zostałeś zbanowany (Cheaty/Hacki,Skrypty)"

5. Coś od siebie: Po raz 4 przepraszam wszystkich i proszę o skrócenie bana. Od bana minął już dobry rok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie... typie x'D dobra zależy ci aby dostać unbana... przynajmniej nie kłam ;>
Śmiało każdy może sprawdzić twoje poprzednie odwołania, wiec kłamstwo nie pomoże. To były skrypty ewidentnie...
Byłeś spoko kolegą, ogarnięty... ale co tu wyprawiasz to po prostu myślę, że chyba cie nie znałem. No szkoda, przynajmniej się fajnie grało. 
Nie wiem... może nie rozumiesz, że pomimo tych skryptów/cheatów masz możliwość wrócić na serwer, ale tak jest.
Oczywiście za kłamstwo jestem za Pozostawieniem Bana. Kłamstwem sprawy nie załatwisz i przyjmij cios na klatę.

Pozdrawiam~ (P)Adlino

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś może nauczysz się...a teraz zamykam,bo to już kolejne odwołanie w którym piszesz to samo i nic nie wyniosłeś z poprzednich(plus nawet nie wspomniałeś o multikoncie,które zostało zbanowane przy ostatnim odwołaniu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.