Jump to content
Adlino

<M> Adlino

Recommended Posts

1. Wiek (preferowany >= 16). Niedawno skończone 17lat. 
2. Adres e-mail. [email protected] Kontakt Discord, Steam, bądź Forum.
3. Steam ID oraz namiary. STEAM_0:1:109897994, Profil Steam
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. Osoby grające na Murderze i nie tylko powinny wiedzieć, że byłem administratorem nawet na serwerze, na który właśnie składam podanie. Na tym stanowisku byłem przez 8miesięcy + 2miesiące okresu próbnego na randze operator. 

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. Może powinienem zacząć od tego dlaczego zrezygnowałem... ale tak  na serio. Otóż trochę przed jak i po rozpoczęciu roku szkolnego to trudny okres u mnie. Dużo obowiązków i spraw związanych ze szkołą i nie tylko. Myślałem że nie będę mieć czasu na grę i zastanawiałem się nad napisaniem rezygnacji. Zdecydowałem się dopiero po jednej prywatnej sprawie ale to nie sprawa na forum. Aktualnie wszystko jest już załatwione, a ja z chęcią wrócę na serwer, któremu poświeciłem tyle czasu.
Zaczął się rok szkolny, więc graczy jest dużo dużo mniej lecz w godzinach wieczornych nadal potrafi siedzieć kilka osób, a ja chce ich pilnować. Z rangą zaufany jest to dość utrudnione. Na stanowisku administracyjnym sprawowałem się, myślę że dobrze. Jakoś nie nadużywałem komend dla zabawy, banowałem chyba sprawiedliwie (wnioskuje po złożonych odwołaniach, od banów nadanych przeze mnie, w ilości =0). Z komendami oraz użyciem ich problemu nie będzie ze względu na doświadczenie. Sam egzekwowałem znajomość regulaminu, wiec znam go na pamięć.
Kontakt z graczami jak i administracją mam bardzo dobry i miło mi było słyszeć od znajomych poznanych na serwerze, że byłem dobrym administratorem.
Link do GT
Link do SB
6. Na Murder dodatkowo wymagana jest znajomość języka angielskiego. Znam język angielski na komunikatywnym poziomie.

Proszę o nie pisanie komentarzy w stylu plusów i minusów, ponieważ nie widzę sensu aby osoby nie potrafiące ułożyć sensownego zdania wypowiadały się.

Pozdrawiam~(P)Adlino

Link to post
Share on other sites

Here we go again. Gracz znany, lubiany, czesto na serwerze widywany, stulejka i dobry kolega. Jestem na tak 👍

Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że na Tak. Szczegółem jest to, że jak dołączasz na serwer to troszkę osób ucieka, ale da się z tym przeżyć.

Spoiler

Freeze me daddy

 

Link to post
Share on other sites

@Czeslawwieslaw??? 

Myślę że jestem lubiany wśród graczy jak i administracji, ponieważ z chęcią rozmawiam i jestem otwarty. Jakoś nie zaobserwowałem aby kiedykolwiek ktoś wyszedł akurat gdy dołączam na serwer (można to sprawdzić przez porównując liczbę graczy przed i po wejściu). Oczywiście nie liczę randomów, których nie znam bo mógłby być to zwyczajny przypadek. Jako administrator nie banowałem za głupoty czy nie straszyłem nikogo, więc gracze raczej chętniej zostawali wiedząc że bezsensownego bana nie dostaną. 

Link to post
Share on other sites

Znam Adlino od dłuższego czasu i raz było z nim dobrze, a raz nie na stanowisku Administratora. Największym moim zastrzeżeniem do tej osoby jest jednak to, czemu tak długo zwlekał z podaniem? Jednakże myślę, że można go znów "przygarnąć". Jestem na TAK.

Link to post
Share on other sites

Dawniej jak był administratorem i również częsciej byłem na murderze naprawdę ogarniał. W obecnym stanie jakiś administrator zawsze się przyda dzięki. Jest według mnie osobą ogarniętą i miła dla innych graczy. Więc można dać mu jak najbardziej możliwość powrotu. 
Pozdrawiam ~Alucard

Link to post
Share on other sites

Chłopak-pedofil, najgorszy (były) admin, oraz wiele więcej - właśnie takie przydomki kojarzą mi się z tą osobą, albowiem bardzo często było tak o nim mówione.

 

Admin którego znacie ze strony miłego człowieka, albowiem dlaczego miałby pokazywać co potrafi, skoro nie warto. 

Cóż, miałem okazję się przekonać co ta osoba potrafi. 

Drogi Adlino. Zacznijmy od twojego słynnego cytatu: "Mam wy**bane w prywatne wiadomości, ale te ciekawsze sobie poczytam, bo jest śmiesznie XD"

 

Ja rozumiem, że możliwość to czytania PW macie i miało to pomóc w niszczeniu ghostingu. (XDDDDDD)

To nie tak, że ktoś może sobie po prostu wejść na discorda, ts'a czy inne gówno i bezkarnie ghostować - no mniejsza

Czytanie prywatnych wiadomości ku swojej uciesze jest... No po prostu bezczelne + nie bałeś się przyznać i wyśmiewać, że można tam znaleźć "złoto"

 

Bardzo lubisz pokazywać swoją wyższość nad innymi graczami, tudzież - grając z gnatem, po zabiciu mordercy można często usłyszeć: "Leżeć", "To chyba jakieś dzieciaki grają" albo "Znaj swoje miejsce"

 

Uwielbia obgadywać graczy za plecami. Na pewno pamiętasz, Adlino, jak po mnie jechałeś jak wyszedłem z serwera w obecności Mordencjusza XDDD

(Jezu, jak on się dostanie to RIP ten murderek będzie)

 

Nie mogę powiedzieć, że to sama negatywna osoba, przecież ma też dobre cechy... prawda?

No dobra! Może ja nie miałem okazji ich zobaczyć, ale pewnie coś tam ma (chyba)

 

No i przecież nie można zapomnieć o twoim przydomku "największy stulejak". Podrywanie dziewczyn na serwerze - nie ważne ile lat będzie miała - dla Adlino to nie przeszkoda! 

On jest jak superman, co chce zbawić świat, ale w tym przypadku ratuje 13latki mówiąc im, że mają fajne tyłki i chwaląc się, że ma ich nudesy (Kozak jesteś <3)

 

Nie piszę tego wszystkiego po to, aby się odgryźć. Gdybym chciał z nim spokojnie pogadać, to już dawno bym to zrobił.

Piszę tutaj po prostu swoją opinię na temat tej osoby.

Ode mnie (wow zaskoczenie) stanowcze NIE 

Mam nadzieję, że zdanie osoby zbanowanej z SB się jeszcze liczy.

Miłego dnia! 

Link to post
Share on other sites

Zaczynając od pierwszej sprawy jaką wymieniłeś @An!maL, to tak zdarzyło mi się czytać prywatne wiadomości. Jak dobrze wiesz czytam wszystko co znajduje się na czacie i jeśli nie dotyczy to serwera to po prostu to olewam. Tylko w twoim przypadku coś o tym wspomniałem na głosowym czacie, ale oczywiście w sposób że tylko ty mogłeś o tym wiedzieć i chyba zapomniałeś dodać że cię wtedy przeprosiłem. Umiem wypowiedzieć to słowo bez problemu co rzadko się zdarza jak na te czasy. Nigdy nie odpowiedziałem że można znaleźć tam "złoto" przez co kłamiesz trochę (bardzo) w twojej wypowiedzi... ale to później.

 

Wyższość nad innymi??? Każda osoba znająca mnie w jakimś małym stopniu wie, że nie zachowuje się w taki sposób i słowa "leżeć", "to chyba jakieś dzieciaki grają" oraz "znaj swoje miejsce" nigdy nie wypłynęły z moich ust przez co nie mogłeś ich usłyszeć albo ktokolwiek inny. Czasem tylko zaznaczę "powinieneś częściej tu grywać" albo "Dawno nie grałeś to i forma zła" rzecz jasna do osób, z którymi gram często i mogę być pewny, że nie mają mi tego za złe. Wiec znów pojawia się kwestia naginania prawdy przez ciebie.

 

"Jechałem" eee można jaśniej? Być może coś wspomniałem, po czym po chwili skończył się ten temat... Halo!! An!mal? Wspominasz o sytuacji która tylko raz zaszła? Postarałbyś się trochę. Mogłeś trochę nawymyślać jak w poprzednich przypadkach, ponieważ każdy wie że jesteś do tego zdolny. 

Ahh temat obgadywania, raz powiesz coś i nagle każdy się czepia. Nie będę wspominał kto tu często obgaduje, no niestety to nie ten temat to zostawię to (ale chyba wiadomo o kogo chodzi). Ja się np nie przejmuje co o mnie mówią inni ponieważ nie mam co marnować czasu na osoby, które nie odważą się tego nigdy powiedzieć  w twarz, a dobrze wiesz że ja już z tobą o tym gadałem i myślałem że sprawa jest wyjaśniona. Miej do siebie trochę dystansu ok?

 

I została kwestia "największego stulejaka" hmm pierwsze słyszę abyście tak wysoko mnie stawiali. Pisałem/mówiłem to w formie smieszków, zaznaczając że jest to w formie przeszłej. Ja nie mogę trochę pożartować, a ty udawać głupka (niestety nie mogę użyć bardziej wulgarnego słowa, ale pasowało by idealnie) przez cały czas możesz? Śmieszne

Od ponad 2 miesięcy na serwerze niczego takiego nie pisałem i nie mówiłem. Gdybyś wchodził na serwer częściej byś to wiedział i nwm, jaki ma sens ocenianie mnie gdy prawie ze sobą nie gramy? A co najlepsze, że mnie oczerniasz pisząc w większości nie prawdę. 

 

Na szczęście osoba przyjmująca podania weryfikuje fakty i mogłem nawet tego nie pisać, ale się zdecydowałem aby wyjaśnić to wszystko.

 

 

Pozdrawiam~(P)Adlino 

Edited by Adlino
Link to post
Share on other sites

Miły,Przyjazny dużo osób go lubi zawsze komuś pomoże wyjaśni.Więc jestem na Tak

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...