Skocz do zawartości
profeska

[Plac Zabaw] Pro(f)eska

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek: 20
2. Kontakt e-mail:

3. Steam ID oraz namiary: STEAM_1:1:43245841 http://steamcommunity.com/profiles/76561198046757411
4. Link do profilu hlstatx: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=3024
5. Coś o sobie: Hej mam na imię Damian i jestem z Podlasia a dokładnie mówiąc z Suwałk, tak tam gdzie polujemy na zwierzynę dzidami a na samolot mówimy łooo  lubię dobrą zabawę i miło spędzać czas grając w gry. Uwielbiam oglądać anime i słuchać muzyki przyśpieszonej czyli Nightcore jak również Nighstep. Kandyduje na to stanowisko ponieważ zauważyłem że ostatnio brakuje czasu dla naszej administracji a co za tym idzie bardzo często zdarza się że za ich plecami gracze popełniają różne przewinienia (ja również, ale nie w takim stopniu jak reszta społeczeństwa). Oczywiście zaznaczę od razu że nie jestem idealny, zdarza mi się że zapomnę linijki lub dwie regulaminu lecz staram się go przestrzegać i nie wchodzić w konflikty z innymi graczami, (w końcu człowiek uczy się całe swoje życie) przeważnie staram się aby wszyscy grali ze sobą w zgodzie niż kłócili się. Dodam również że lubię czasami trollować innych tak aby nikogo tym nie skrzywdzić ani upokorzyć, bardziej celuje aby wszyscy się dobrze bawili. Myślę że przyda się osoba w waszych szeregach która obarczy trochę obowiązków w swoje ręce. 
Pozdrawiam i życzę miłego dnia 🤗

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze parę miesięcy temu byłbym na nie ale zauważyłem dużą poprawę u gracza.

Zawsze można z nim spokojnie pogadać, raczej stara się załagodzić spory niż od razu spinać pośladki.

Myślę że można dać mu szanse aby dołączył do bagiet na serwerze. Jestem na TAK.

Pozdrawiam

Andżej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo miły fajny gracz, zawsze pomoże można z nim zawsze pogadać, Myślę że bardzo dobrze sprawi sie w roli administratora placu. JESTEM NA TAK!

Pozdrawiam ~Jakub ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gracz aktywny, pomocny i przede wszystkim zna regulamin. 
Można dać mu szansę. 
Oczywiście na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W pełni profesjonalna postawa, prawdziwy filar serwera. Na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stary, dobry gracz, nie jest nędznym trollem, pomaga nowym graczom, można z nim fajnie pogadać. Jestem na TAK

Edytowane przez Brzęczyszczykiewicz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak, gracz przyjazny, miły. Do kazdego podchodzi z szacunkiem. Nowym graczom pomaga chetnie, stara sie utrzymywac fajna atmosfere na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Why not? Zna regulamin, nie ma z nim problemów, przyda się w gronie administracji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.