Skocz do zawartości
lewuz

[Perm Ban] lewuz

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Nick, na który została nałożona kara: lewuz

2. SteamID: STEAM_0:0:66567075

3. Link do bana na SourceBans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=lewuz&Submit=Search

4. Opis sytuacji: Całe zdarzenie miało początek wtedy, gdy dostałem bana na 2 tygodnie za bodajże propkilling

i niedługo po tym zacząłem omijać bana przy użyciu drugiego konta na steamie. Przez jakiś czas grywałem na alt koncie

na strefie i po stylu gry zacząłem budzić podejrzenia wśród administracji i stałych graczy, wskutek czego zainteresowano

się sytuacją. Zainteresował się nawet Arczi, który dał mi wkrótce permbana na oba konta po tym, jak zacząłem z nim

pisać na prywatnym czacie, gdzie woda sodowa trochę uderzyła mi do głowy. Wydaje mi się, że było to po części

spowodowane tym, że zagranie jako "noname" na strefie było czymś  intrygującym i pozwalało spojrzeć na serwer

i jego społeczność z innej strony.

5. Coś od siebie: Każdy może powiedzieć, że dałem plamę, bo mogłem to zrobić, nie omijając przy tym bana i każdy miałby rację.

Przepraszam administrację (głównie Arcziego) i społeczność serwera ttt. Sądzę, że moje zachowanie było nie fair wobec

reszty, bo złamałem regulamin i myślałem, że nie odbije się to znacząco na mojej sytuacji na strefie. Na końcu mogę tylko dodać,

że liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby o unbana i wyrozumiałość.

Edytowane przez lewuz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za odbanowaniem gracza, wraz z nim przychodziła świetna atmosfera na serwerze. Z chęcią zagrałbym ponownie z tym tutaj Łódzkim wielbicielem Krawczyka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.