Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

See you in 28 days boys

#FREEMURLOC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wnoszę o degrada dla tego furrasa bo to już przechodzi ludzkie pojęcie, żeby do reasonów dawać te homoseksualne emotikonki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko nie dawajcie mu za ten filmik dłuższego bana ;c
+niech osoba, która dawała tego bana wytłumaczy mi co to znaczy uwu pliska 

Edytowane przez PutaMadre

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj Tako, uspokoj się. W adminowaniu przedewszystkim (według mnie)  chodzi o to by sie z tym dobrze czuć, mieć z tego frajde itd, nie miec takiego złego ultra poważnego nastawienia bo cię będą ludzie obrazac prywatnie za twoimi pleckami. Oczywiście to jest obowiazek i nie należy sobie tego lekceważyć, ale można wplatac w to jakies zarty i whatnot, prawda? Wole by osoba po banie (która sama go chciała bo wiedziala, ze źle robi i poprosila o bana "zeby odpocząć i przemyśleć swoje czyny") nawet gdy zobaczy wiadomość z reasonem bana może by sie uśmiechnęła. Z Murlociem często sobie jaja na psayu robilem z furrasow, gadaliśmy o absurdalnych rzeczach które furrasy wyczyniaja i po prostu MUSIALEM ta emotke tam dać. Jeśli cie to rani, miej to gdzieś, nie robie tego na poważnie bo aż takim degeneratem nie jestem, w tych emotikonkach itd cały jest sens taki, że to dla żartu. Chociaż w sumie po co ja te wywody całe pisze, lol. 

Miłego dnia/wieczoru życzę. ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi