Jump to content
Belzebub

<BR#1>Belzebub

Recommended Posts

1. Wiek 17

2. Adres email  [email protected]

3. Namiary   STEAM_0:0:212203286 https://steamcommunity.com/profiles/76561198384672300/

4. Doświadczenie - Adminem jeszcze nigdy nie byłem ale nauczenie się komend nie powinno być dla mnie byt wielkim problemem. Zawsze będę mógł sobie gdzieś je zapisać.

5. Czemu chcesz zostać administratorem sieci SG dlaczego powinieneś zostać przyjęty - Chciałbym zostać administratorem ponieważ: jestem osobą która lubi pomagać innym jak i pilnować aby nikt nie łamał regulaminu. Regulamin serwera znam dokładnie i z wielką chęcią będę go tłumaczył nowym graczom. 

6. https://www.gametracker.com/player/Belzebub/193.110.121.75:29900/ jeśli chodzi o moją aktywność to mam zamiar przebywać na serwerze prawie codziennie.

Dziękuje za przeczytanie podania. Pozdrawiam

Witam

Dzisiaj trochę się poczepiam ;D

5 minut temu, Belzebub napisał:

Adminem jeszcze nigdy nie byłem ale nauczenie się komend nie powinno być dla mnie byt wielkim problemem. Zawsze będę mógł sobie gdzieś je zapisać.

Rola administratora nie polega tylko na nauczeniu się komend takich jak !xban lub !slay, przede wszystkim admin to osoba godna zaufania, która jest wzorem do naśladowania dla innych graczy.

8 minut temu, Belzebub napisał:

Chciałbym zostać administratorem ponieważ: jestem osobą która lubi pomagać innym jak i pilnować aby nikt nie łamał regulaminu.

Bez obrazy ale wcale nie musisz mieć funkcji administracyjnej by tłumaczyć zasady i upominać graczy do przestrzegania regulaminu, od tego są zaufani gracze by upominać zbłądzone duszyczki gdy nie ma administracji.

11 minut temu, Belzebub napisał:

Regulamin serwera znam dokładnie i z wielką chęcią będę go tłumaczył nowym graczom. 

Regulamin każdy gracz powyżej 30 godzin powinien znać dokładnie a w razie potrzeby młodszych graczy powiedzieć co i jak

12 minut temu, Belzebub napisał:

https://www.gametracker.com/player/Belzebub/193.110.121.75:29900/ jeśli chodzi o moją aktywność to mam zamiar przebywać na serwerze prawie codziennie.

Jak to się czasami mówi "obiecanki cacanki" ja mogę powiedzieć że mam zamiar zostać królem Szwecji, ponadto "2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora." a w twoim przypadku jest to jakieś 9 dni w ciągu ostatniego miesiąca.

Co do samego podania szczerze mówiąc nie rzuca ono na kolana, wręcz mam wrażenie że zajęło ci ono 3 minuty.

Podsumowując, na chwilę obecną jestem na nie, może gdy poprawisz swoją aktywność i napiszesz lepsze podanie będę skłonny się zgodzić z twoją kandydaturą.

Z poważaniem

Łebski

Witam nie będę się dużo rozpisywał ale zaczynając nie grasz za często, po drugie granie na jednym kącie z młodszym bratem(kolegą i coś w tym rodzaju) to chyba nie zbyt dobry pomysł bo kto wie co będzie wstanie zrobić jak będzie miał uprawnienia a co do twojego pomaganie to nie kojarzę takich sytuacji ale to być może kwestia tego że ostatnio mało jesteś aktywny i tak z moich obserwacji to raczej jesteś graczem nie wyróżniającym się. I tak jeszcze dodam że mogłeś te podanie trochę lepiej napisać.

Moim zdaniem to poczekaj jeszcze z tym podaniem do lutego/marca i pokaż że jesteś i że faktycznie chcesz się przyczynić do poprawy/pomocy innym.

Niestety w tej chwili jestem na NIE

Edited by pocotoczytasz
A dodałem czerwony bo chciał~Akenoo

Witam.

Zasady to zasady,więc na mocy punktu numer 2:

Cytat

2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora.

Podanie zostaje odrzucone i zamknięte,spróbuj następnym razem jak będziesz miał chociaż te 20+ parę dni aktywne......Oraz pamiętaj,że po odrzuceniu musisz odczekać miesiąc by znowu kandydować na operatora ;).

Pozdrawiam Snajper.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...