Skocz do zawartości
Havor

[ban] Murloc

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: Murloc

2. Steam ID: STEAM_0:0:62001071

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:0:62001071

4. Opis sytuacji: Na mapie rooftops zepchnąłem Szysza beczką z dachu, kiedy on odpisywał na reporta. Nie zostałem przez niego za to ukarany, jednakże po zmianie mapy (około 30 minut później) i marnej próbie manipulacji słowami "każdy admin by ciebie dłużej ukarał" stwierdził, iż zasługuję na bana i mi go wlepił.

5. Coś od siebie: Na wstępie chciałbym zaznaczyć, iż sytuacja wydarzyła się w godzinach nocnych w niedzielę - nikt gry nie brał na poważnie, większość obecnych graczy następnego dnia wybierała się do pracy bądź szkoły; panowała luźna atmosfera. Miałem złe wyobrażenie, iż Szyszowi to nie przeszkadza, uzasadnione tą sytuacją (https://youtu.be/yzl9yA-HmI4?t=1m22s) , w której to zepchnąłem go z wysokości dwa razy a on potraktował to jako dobrą zabawę - śmiał się z tego i obiecał zemstę (nie otrzymałem żadnych reportów/kary za to). Nie rozumiem jego zachowania, zamiast poprosić mnie o zaprzestanie (jak każdy normalny człowiek (https://i.imgur.com/QGEF848.png) , ukarania mnie slayem, porozmawiania ze mną jak człowiek z człowiekiem, to po prostu mnie zbanował (co dziwne dopiero po 30 minutach i braku konwersacji). Wydaje mi się, że gdybym zepchnął zwykłego gracza to nie został bym ukarany oraz iż to był po prostu kolejny przykład power tripa tego administratora. Przypomina mi się sytuacja, w której to otrzymałem od niego slaya za trash report, "bo ja czasami takie sprawdzam". Irytuje mnie także fakt, iż on jawnie skłamał na mój temat w tym poście (https://i.imgur.com/0wAZktv.png), nigdy o żadnego bana nie prosiłem, ani nie mówiłem, że chcę odpocząć. Według mnie Szysz za bardzo traktuje swoją posadę administratora jak pracę w żandarmerii, dla niego musi zawsze być winny i kara. Pomimo tych wszystkich zastrzeżeń, uważam że spełnia o swoją rolę jako operator dobrze, najzwyklej brakuje mu doświadczenia; za bardzo kieruje się emocjami. Co do samego bana, nie mi to oceniać, czy na niego zasługuję, jedynie proszę o skrócenie kary. 

Edit: Chciałbym dodać, iż od dwóch lat nie otrzymałem żadnego bana, kara w postaci czterech tygodni wydaje mi się wyjątkowo surowa.

Edytowane przez Havor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem to krótko i zwięźle, gdyby ta sytuacja nie powtarzała sie tak czesto ze mogłeś zrobić paru minutowy filmik o tym jak rdmujesz, to by się to raczej skończyło na slayach. I o bana może nie prosiłeś dosłownie i bezposrednio, ale pogodziles sie z nim, z myślą, że może ci to pomoże (cytując, "Karę przyjmuję, jeżeli uważasz, iż zasługuję na bana to mi go wlep, może on mi da do przemyślenia."). Zresztą, tak narzekasz na tego bana i w ogóle...to czemu wtedy się nie sprzeciwiałeś? Nie rozmawiałeś ze mną o tym jakoś nadmiernie? Tylko poprostu się z tym pogodziłes, byłeś do tego pozytywnie nastawiony itd. CHYBA, że pomysłałeś, że to żart. Wtedy przepraszam, nie odczułem tego. Tak pozatym, moja decyzja nie była dokonana samodzielnie. Pytałem się Szejdiego, Arcziego, Gerarda i Szisza czy tobie powinienem dać bana. Większość się zgodziła, stety niestety.

Czy ci skrócę bana? Nie wiem, raczej nie. Przez ten filmik średnio mi się widzi wpuszczanie cie na serwer po tak krótkiej przerwie.

Miłego dnia/wieczoru zyczę. ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Film został utworzony z materiału zaczynającego się w 2016 roku, zdecydowana większość osób zabijanych na nim propami to moi znajomi. Paru minutowy filmik? Moje "rdmy" trwają niecałe 40 sekund, w większości przypadków miałem powód do zabicia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie oglądałem go całego, więc nie moge tego zaprzeczyć, ani potwierdzić. Ale nawet jeśli nie weźmiemy tego filmiku pod uwagę, to wielu ludzi mi mówiło, że robisz takie coś już od paru lat. Pare ludzi którzy akurat grali na serwerze, dośc...dziwnie się cieszyli z tego bana, jeden z nich nawet powiedział "w końcu, jezu". Ale to oczywiście dowód nie jest, bo ciebie wtedy nie bylo to mogłem sobie to zawsze wymyślić. Ale wiesz, częste dawanie ci slayow/impairów bo rdmowales i też usłyszenie opinii o tobie innego admina który mówił, że ty takie ciulstwo od paru lat robisz bardziej mnie przekonało do tego, by ci tego bana dać. Patrząc na to teraz, tak, może 28 dni to za dużo...ale bana ci nie zdejme, czego raczej jesteś świadomy. Btw jak coś, to możesz ze mną na steamie pisać o tym i się wykłócić, mi to nie przeszkadza, chyba że wolisz to na forum robić. ;P

Pozdrawiam cieplutko, czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta filmiki z 2016, ciul że zacząłem grać w 2018 a jestem na tym filmiku w 4 ujęciach.

Co do tego gdzie jestem to tak:

Pierwszy filmik voice chat, drugi filmik sprzed kilku dni, wypychasz mnie i jima przez okno, trzeci filmik puta gada o mnie, czwarty filmik wystarczy spojrzeć na czat.

Dodatkowo jak zawsze mnie zrdmowałeś, sprop killowałeś pisałeś w reportach takie rzeczy jak "chce slaye" co jechało jawnym trollingiem, dobrze że szysz cie zbanował, szkoda że za krótko ; D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym pewnie bana dał na dwa miesiące. Względem stałych graczy (a co dopiero stałych propkillerów) nie powinno się mieć litości do takich przewinień. Grasz na serwerze już prawie 4 lata, a dalej się nie nauczyłeś, że propkill nie jest zabawny. Jest żałosny i irytujący.

Edytowane przez Wizio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak widzę murloca z propem to albo uciekam albo strzelam do niego... ja wiem że paru graczy uważa, że zabawa propem jest lepsza niż ogólna rozgrywka... ale to tylko wasza perspektywa... macie gdzieś co się dzieje z graczem który dopiero co został spropkillowany... jeżeli odsiedzicie kare np 1-2 sleye, to wracacie do starych nawyków... i tak dalej.

EDIT/1

To że od dwóch lat nie dostałeś żadnego bana świadczy tylko o tym że był nam potrzebny szysz...

Edytowane przez edzio72

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ehh...musze trochę dodać od siebie. 

Przeczytałem dzisiaj twoje odwołanie/skarge/whatever od nowa, na spokojnie. I mam dość...wiele zażaleń do ciebie. Po pierwsze, nie odpisywalem na żadnego reporta na rooftopsach. Stałem sobie tylko i pisałem na discordzie jak się nie mylę, ale to jest mniej ważne. Te 30 minut odstępu nie było "tak o", tylko poprostu pytałem się administracji czy zgadzają się z tym, co chcę zrobić itd. Odnośnie tej manipulacji słowami...jaka manipulacja? Poprostu ci mówiłem, że bana dostaniesz tak czy siak, ale mowilem tobie, że jestem takim który daje ludziom krótsze bany i tyle, a nie żadna manipulacja. Nie zrozumiałem kompletnie o co ci chodzi. Moving on, rozmawiałem z toba o tym. Przecież wiele razy ci mówiłem na mapie frozen prizon, (i chyba nawet podczas ostatnich dwoch rund rooftopsow!!) ze dostaniesz tego bana i dałem ci chwile na pogranie. Pare rund przed ostatnia runda na frozenie mówiłem ci też, że w ostatniej rundzie dam ci bana. Ty mówiłeś, że spoko, itd, nie sprzeciwiałeś się w ogóle, żegnaleś się ze wszystkimi, goodbye guys etc. (Arczi wbił na chwilę, więc raczej potwierdzi, był przy tym.) Więc proszę cię, nie wpróbuj nikomu wmówić, że ja z toba o tym nie mówiłem i cie zbanowałem z beczki, bo miałem "power tripa". Nie ukarałem cię dlatego, bo mnie zepchnąłeś pare razy tego dnia, tylko dlatego, że dużej ilości osób w przeciągu tygodnia (i od dwóch lat, co potwierdziłeś ty swoimi wpisami jak i inni członkowie administracji) pokazałeś swoją pasję i fascynację do rdmów i propkilli, której nie popieram ja i większość graczy. Odnośnie tej pasji, po co to wszystko nagrywałeś? W jakim celu? Czy ty to robiłeś po to, by potem zrobić ś m i e s z n y filmik o tym w którem zabijasz losowo ludzi, żeby ludzie się pośmiali, a potem próbować robić z siebie ofiarę i użalać sie na forum? (swoją drogą, rdmy twoje może i trwały 40 sekund, ciul mnie to obchodzi, nie liczyłem tego ze stoperem. Ale dla ciebie specjalnie obejrzałem filmik i policzyłem ile miales sensownych killi, a ile rdmów. Rdmów było 36, a sensownych killi 15.[ogółem to sprytnie je rozmieściłeś, więcej sensownych killi na początku filmiku a rdmy gdzieś tak w środku i pod koniec, mądre, w załączniku rozłożone kille dla ciekawskich, chyba ominąłem dwa albo jeden ale to naprawde nic nie znaczy] To chyba o czymś świadczy, ale co ja tam wiem.) Szczerze to jakoś średnio mnie obchodzi, ale powiem ci tylko tyle Murloc.

NIE skrócę ci tego bana, przykro mi. Tobie się naprawde należy chwila przerwy i nie tylko ja to powiem. Raczej wątpie byś mnie w jakikolwiek sposób przekonał mnie, bądź kogokolwiek innego do zmniejszenia tobie tego okresu "odpoczynku" bo tobie sie najzwyczajniej w świecie to należy. Jeśli nadal masz jakieś zastrzeżenia, śmiało, pisz, nie obrażę się.

Miłego dnia/wieczora życzę. ^^

killsy murloca.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jeszcze jeżeli chodzi o film... to że filmie zrobił 36killi znaczy tylko jedno... zbyt krótką piosenke wybrałeś XD, 36 rdmów to zrobiłeś w zeszłym tygodniu a nie przez 2 lata...  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 hours ago, Szysz said:

Moving on, rozmawiałem z toba o tym. Przecież wiele razy ci mówiłem na mapie frozen prizon, (i chyba nawet podczas ostatnich dwoch rund rooftopsow!!) ze dostaniesz tego bana i dałem ci chwile na pogranie. Pare rund przed ostatnia runda na frozenie mówiłem ci też, że w ostatniej rundzie dam ci bana.

Jedyne co zrobiłeś to złożyłeś na mnie reporta, w którym to napisałeś "[...] chyba dam ci bana". Na mapie frozen prison (30 minut później) powiedziałeś, że dasz mi bana - pomyślałem fine, odpocznę i przemyślę swoje zachowanie. 

3 hours ago, Szysz said:

Pare rund przed ostatnia runda na frozenie mówiłem ci też, że w ostatniej rundzie dam ci bana. Ty mówiłeś, że spoko, itd, nie sprzeciwiałeś się w ogóle, żegnaleś się ze wszystkimi, goodbye guys etc. (Arczi wbił na chwilę, więc raczej potwierdzi, był przy tym.) Więc proszę cię, nie wpróbuj nikomu wmówić, że ja z toba o tym nie mówiłem i cie zbanowałem z beczki, bo miałem "power tripa".

Nie wiedziałem, że wrzucisz mnie do jednego worka z mass rdm'erami i dasz mi bana na 4 tygodnie z miejsca bez żadnych poprzedzających ostrzeżeń czy próśb o zaprzestanie (co ironiczne nawet napisałeś "ja zawszę daję ludziom drugą szansę"where's mine kek przed zbanowaniem mnie). Pomyślałem, że dasz mi, jak to kiedyś Tomislav mawiał, bana "kontrolnego" na maksymalnie dwa tygodnie.

3 hours ago, Szysz said:

Dla ciebie specjalnie obejrzałem filmik i policzyłem ile miales sensownych killi, a ile rdmów. Rdmów było 36, a sensownych killi 15.[ogółem to sprytnie je rozmieściłeś, więcej sensownych killi na początku filmiku a rdmy gdzieś tak w środku i pod koniec, mądre, w załączniku rozłożone kille dla ciekawskich, chyba ominąłem dwa albo jeden ale to naprawde nic nie znaczy] To chyba o czymś świadczy, ale co ja tam wiem.) Szczerze to jakoś średnio mnie obchodzi, ale powiem ci tylko tyle Murloc.

killsy murloca.png

Dla Ciebie specjalnie obejrzałem film ponownie, naliczyłem 16 rdmów (o 20 mniej, rzeczywiście dużo jak na dwa lata):
https://youtu.be/McGtCyPzq3U

Nie wiem jak ty to liczyłeś, szczególnie że wszystko jest wyrwane z kontekstu. Gdybyś mi nie wierzył to mam +- 5 minut dodatkowego materiału do większości z nich.

3 hours ago, Szysz said:

Nie ukarałem cię dlatego, bo mnie zepchnąłeś pare razy tego dnia, tylko dlatego, że dużej ilości osób w przeciągu tygodnia (i od dwóch lat, co potwierdziłeś ty swoimi wpisami jak i inni członkowie administracji) pokazałeś swoją pasję i fascynację do rdmów i propkilli, której nie popieram ja i większość graczy.

Jeśli tego nie popierasz, razem z większością graczy to dlaczego mnie o tym nie poinformowałeś? Po podwójnym zepchnięciu Ciebie na dolllsach potraktowałeś to jako dobrą zabawę, skąd miałem o tym wiedzieć? Według mnie banowanie graczy na miesiąc bez żadnych ostrzeżeń nie powinno mieć miejsca.

Ostatecznie, widząc że ponad połowa wypowiadających się tutaj nawet nie przeczytała mojego odwołania, chciałbym dodać iż moje odwołanie dotyczy skrócenia kary, a nie jej zdjęcia.

Edytowane przez Havor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ja serio musze nadal z tobą pisać? Nie mam ochoty, kompletnie.

Cytat

Nie wiem jak ty to liczyłeś, szczególnie, że wszystko jest wyrwane z kontekstu

Moja to wina? Jak widialem, ze jestes inno i zabijasz kogoś propem, spychasz go z dachu itd a runda sie nie konczyla ani nic, to skąd miałem wiedziec, że to nie jest rdm. 

47 minut temu, Havor napisał:

Nie wiedziałem, że wrzucisz mnie do jednego worka z mass rdm'erami i dasz mi bana na 4 tygodnie z miejsca bez żadnych poprzedzających ostrzeżeń czy próśb o zaprzestanie

Czy dawanie ci slayów runda po rundzie nie wystarczy? Czy ogólne napisanie ci o tym w reporcie nie wystarczy? Czy gadanie o tym w psayu nie starczy? Raczej powinno.

54 minuty temu, Havor napisał:

a mapie frozen prison (30 minut później) powiedziałeś, że dasz mi bana - pomyślałem fine, odpocznę i przemyślę swoje zachowanie. 

Nie było tak. Mówiłem ci wiele razy o tym, że go wyrwiesz, że ci go dam na krótszy okres itd. A ty jak to napisales teraz, nie sprzeciwiales sie. Smiałeś się z tego.

Nie mam ochoty już z tym sie bawic. 

Miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minutes ago, Szysz said:

Moja to wina? Jak widialem, ze jestes inno i zabijasz kogoś propem, spychasz go z dachu itd a runda sie nie konczyla ani nic, to skąd miałem wiedziec, że to nie jest rdm. 

A to moja wina, że przytoczyłeś go?

Czy dawanie ci slayów runda po rundzie nie wystarczy? Czy gadanie o tym w psayu nie starczy? Raczej powinno.

Ani razu na ten temat ze mną nie rozmawiałeś na psayu, w tym tkwi problem. Żadnych slayów runda po rundzie za propkille nigdy nie dostawałem.

Czy ogólne napisanie ci o tym w reporcie nie wystarczy?

Napisanie, że "chyba" dasz mi bana, nie dając mi szansy na poprawę według mnie nie wystarczy.

Nie było tak. Mówiłem ci wiele razy o tym, że go wyrwiesz, że ci go dam na krótszy okres itd. A ty jak to napisales teraz, nie sprzeciwiales sie. Smiałeś się z tego.

O banie wspomniałeś tylko pół godziny przed jego wydaniem.

Edytowane przez Havor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak - nie masz się czym chwalić, że grasz tutaj od x lat, bo tylko pogarszasz swoją sytuację. Admin zawsze traktuje stałego gracza w sposób bardziej ostry i powinieneś się tutaj cieszyć, że ban wleciał tylko na 4 tygodnie, a nie np. na losowy numer od 300000 do 75000000 (tak - takie bany daje/dawałem choćby ja). Propkill stałego gracza, jeszcze zamierzony był traktowany czasami gorzej niż Ghosting.
I tak drobna dygresja tutaj:

Godzinę temu, Havor napisał:

Według mnie banowanie graczy na miesiąc bez żadnych ostrzeżeń nie powinno mieć miejsca.

Właściwie to po co mamy Cię informować, że dostaniesz bana? Tak trudno jest grać "w miarę" zgodnie z zasadami? (dwa pytania retoryczne). Szczerze to przez całą moją "karierę" na serwerze nie widziałem/słyszałem żeby Admin informował/ostrzegał gracza, że może polecieć z banem 🤣 Zasady reguluje regulamin, a jeśli go nie przestrzegasz to papa.
Podsumowanie: 4 tygodnie to za całokształt twojego zachowania to i tak mało.
Dziękuje i dobranoc!
Zaspany Student

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Murloc zamiast się zmienić, przestać trollować, robisz z siebie kozła ofiarnego twierdzącego że życie się na ciebie uwzieło.  

Jak dla mnie ciągłe propkille to to samo co mass rdm, tylko to pierwsze jest bardziej bezpieczne bo nie traci się karmy... Gdybym to ja był na miejscu szysza to dał bym ci karę o 11 Miechów więcej, ale jeżeli tak ci dobrze idzie to dajej atakuj szysza pokazując mu że masz "rację"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak sam wspomniałeś grasz tu od kilku lat, więc chyba doskonale wiesz, że rdmowanie propami nie jest dozwolone. Twoje dwa poprzednie bany za propkilling chyba to potwierdzają. Administrator nie musi dawać "banów kontrolnych" czy ostrzeżeń- sam powinieneś wiedzieć jak się zachować i co jest zabronione. 

Temat zamykam, a ban zostaje bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.