Skocz do zawartości
ksawię

[PermBan] - Xave

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: Xave
2. Steam ID: STEAM_0:0:101398455
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=xave&Submit=Search
4. Opis sytuacji: Wszystko zaczęło się od tego, że zachciało mi się z lekka ,, odmiennej rozgrywki ". Mapa ttt_town_b1, gdzie w raz z Brzydkim pograliśmy 2-3 rundy. W następnej, wszedłem na dach, gdzie był Brzydki, wtedy do mnie napisał:

Brzydkionjest: KSawie

Xave: Co Brzydki?

Brzydkionjest: Czeba go zabic

Brzydkionjest: Na 3

Xave: tego tryharda?

Brzydkionjest: Dobra poszedl sobie (Chodziło oczywiście o Dankena, którego cieplutko pozdrawiam)

Xave: wyciagaj njutona

Brzydkionjest: Okej

Brzydki zaczął strzelać do niewinnych, i dostał kosa (w raz ze mną). Zeszedłem z dachu, zabiłem zdrajcę lecz feralnie dostałem z pompy w plecy, po czym padłem. Po rundzie Gerard wszystko sobie zobaczył, i zostaliśmy odstrzeleni.
5. Coś od siebie: Na wstępie chciałbym zacząć od przeproszenia Gerarda, którego mogłem urazić poprzednim odwołaniem. Przepraszam Cię także, za to, że złamałem regulamin, choć byłem pewny tego, że zostanę nagrodzony banicją, tylko dorobiłem Ci i tak trudnej oraz monotonnej roboty. Złamałem regulamin, lecz chciałbym dostać drugą szanse ze względu na to, że brakuje mi tego z czym się związałem wcześniej na stale.

Sporo grywałem na konkurencyjnych serwerach, w których kompletnie nie widzę głębi. Nie daje mi granie na nich takiego funu jaki dawała Strefa. PointShop, Skiny, obcy ludzie, to nie to samo co spotkało mnie tutaj. Kompletnie nie potrafiłem zrozumieć, co tak kręci ludzi w trailach, skinach i innych trashowych rzeczach. Tylko Strefa jest inna. Zrobiłem głupotę, a chciałbym zasłużyć na drugą szansę. Te dwa miesiące nauczyły mnie, że trzeba być fair też wobec innych. Jeszcze raz przepraszam wszystkich za mój egoizm, na który się odważyłem.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie odwołania i zrozumiałość w mojej sytuacji.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru.

Edytowane przez ksawię

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serce mi się kraje, kiedy widzę, że xave musi grać na serwerach Gu****y, żeby nie tracić skilla w ttt. Jak najbardziej jestem za ub.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę powiedzieć tylko że z ksawię super mi się grało, razem sobie żartowaliśmy i naprawdę miło się z nim spędzało czas. Szkoda że go skusiło i po prostu popełnił jeden wielki błąd którego nie mógł już wtedy naprawić. Dajmy mu drugą szansę aby mógł się zrekompensować i by mógł pokazać że żałuję tego co zrobił.

Jestem za UB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio byłem na Nie, lecz kolega swoje odsiedział, więc UB się należy.

Jednak to Gerard dał bana, więc fajnie by było jakby się wypowiedział i może w ciągu tygodnia już będziesz grać ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Xave już nieco czasu przegrał na serwerze Strefy Gier i z pewnością jest trochę znany wśród jej społeczności, aczkolwiek z pewnością go nie usprawiedliwiało to przed łamaniem regulaminu na poziomie bana permanentnego. Nie zmienia to jednak faktu, że trochę już on przeczekał. Wizja grania na serwerach z pointshopem mnie absolutnie przeraża i zapewne już dawno bym z tego powodu zrezygnował z TTT.  Osobiście dałbym mu szansę. Jednakże każde większe wtedy przewinienie powinno się równać z powrotem do permbana. Z ostatecznym jednak werdyktem trzeba poczekać na administratora, który nałożył karę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.