Jump to content
Sign in to follow this  
kacper2003321

[ban] Janusz Nowak

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: Janusz Nowak 

2. Steam ID:STEAM_0:1:448244712

3. Link do bana na Sourcebanshttp://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:448244712&advType=steamid&Submit

4. Opis sytuacji: Wszedłem na serwer powiedziałem "cześć" a wszyscy żebym się nie odzywał bo niemam mutacji. Więc ja zacząłem wyzywać jakiegoś gościa a to był admin i mnie 2 razy kicknął i ostatni raz to ban. 

5. Coś od siebie: Bardzo przepraszam za zwyzywanie. Nie będe nikogo wyzywał na serwerze. Proszę o odbanowanie mnie. Z góry dziękuje !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie. Byłeś toksyczny, bardzo. Nie obrażałeś tylko mnie, ale też innych graczy. Może za jakiś czas, ale teraz nie ma opcji. I taka rada życiowa, jeśli chcesz komuś pojechać, obrazić kogoś, sprowokować czy kij wie co chciałbyś zrobić i po co, to nie jedź po rodzinie, bo zachowujesz się jakbyś miał iq równe rozmiarowi buta (tak jak ci powiedziałem). Jeśli ci zależy, żeby pograć to poczekaj trochę, a może ci się uda.

 

 

Spoiler

Jedna sprawa, nie dałem ci kicków lecz bany, które coś nie działały, tak samo jak mute, którego po prostu nie mogłem ci dać. Nie wiem dlaczego.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×