Skocz do zawartości
Makklowicz ♥

<BR#2> Makklowicz ♥

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek (preferowany >= 16): 16

2. Adres e-mail: [email protected]

3. Steam ID oraz namiary: Steam  STEAM_0:0:79547691

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Admin na Breachu (serwer już nie istnieje :v) i kiedyś zaufany (tam zaufany mógł sprawdzać  reporty) na TTT innej sieci

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: Uważam że powinienem zostać przyjęty z wielu powodów. Jednym z nich jest chęć do pomocy, nie tylko graczom ale też administracji jednak to nie jest argument który przekona wiele osób... Kolejną sprawą jest to że dalej brakuje administratorów (mimo że jest ich sporo) i bardzo często spotykam się z sytuacjami kiedy gracze wpisują !report ale niestety nie ma nikogo kto by mógł się tym zająć. Regulamin znam prawie idealnie i potrafię sobie radzić w sytuacjach losowych, często upominam graczy łamiących regulamin jednak zdarzają się sytuacje kiedy osoba upominana ignoruje mnie i w tej sytuacji z moją rangą "zaufany" nie mogę zrobić zbyt wiele. Nie wiem czy to że mam 3 miejsce w czasie spędzonym na serwerze ma jakieś znaczenie ale to tu napiszę (bo wsm czemu nie). Nie jestem toksyczny (chyba że ktoś mnie bardzo zdenerwuje ale to się rzadko zdarza).

Kończąc dodam że byłoby mi bardzo miło gdybym dostał się w szeregi tej zacnej administracji ^^

6. GameTracker: https://www.gametracker.com/player/Makklowicz ♥/193.110.121.82:2302/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem Makklowicz to dobry materiał na operatora. 

Po pierwsze wiek się zgadza.

Po drugie był administratorem na innym serwerze Breach.

Po trzecie zgadzam się z tym że często nikogo z administracji nie ma obecnego na serwerze i nie ma kto zrobić reportów.

Po czwarte nie zachowuję się chamsko wobec innych graczy jest miły i uprzejmy. 

Dlatego moim zdaniem Makklowicz powinien dostać rangę o którą zabiega.

Jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Makklowicz to bardzo dobry gracz jest praktycznie zawsze

zna bardzo dobrze regulamin,często byłem przy tym kiedy makklowicz upominał  graczy którzy łamali regulamin i to nie pomagało

więc dobrze było by gdyby został administratorem ,gram z nim często po nocach a  wtedy gracze często łamią regulamin

więc makklowicz to idealny   administrator ^^

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Zacznijmy od początku,

1.Wiek jest dobry.

4. Doświadczenie jakieś masz więc jakiś plus jest.

5.

W dniu 14.10.2018 o 15:07, Makklowicz ♥ napisał:

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: Uważam że powinienem zostać przyjęty z wielu powodów. Jednym z nich jest chęć do pomocy, nie tylko graczom ale też administracji jednak to nie jest argument który przekona wiele osób

Tak jak napisałeś ,,Jednak to nie jest argument który przekona wiele osób'' każdy kto stara się o stanowisko operatora ma chęci do pomagania.

Kolejną sprawą jest to że dalej brakuje administratorów (mimo że jest ich sporo) i bardzo często spotykam się z sytuacjami kiedy gracze wpisują !report ale niestety nie ma nikogo kto by mógł się tym zająć.

Czyli twoje jedyny powód to, że brakuje administratorów?

Regulamin znam prawie idealnie i potrafię sobie radzić w sytuacjach losowych

Każdy musi znać regulamin. ,,Potrafię sobie radzić w sytuacjach losowych'' sytuacje losowe czyli?

1. często upominam graczy łamiących regulamin jednak zdarzają się sytuacje kiedy osoba upominana ignoruje mnie i w tej sytuacji z moją rangą "zaufany" nie mogę zrobić zbyt wiele.

Możesz zrobić ss i wysłać na discorda Strefy na kanale Reporty.

Nie jestem toksyczny (chyba że ktoś mnie bardzo zdenerwuje ale to się rzadko zdarza).

Tak to prawda nigdy nie widziałem żebyś kogoś wyzywał.

Kończąc jestem na Nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Dobra, wiek, no jest idealny więc nic dodać, nic ująć

Next, doświadczenie. No też nie małe, tylko nadal z tym zaufanym, co z tego, że mógł sprawdzać reporty? Bo nie rozumiem.

I najlepsza część podania yay!

Uważam że powinienem zostać przyjęty z wielu powodów. Jednym z nich jest chęć do pomocy, nie tylko graczom ale też administracji jednak to nie jest argument który przekona wiele osób...

Argument wprawdzie niepowalający na kolana, bo każdy przyczynia się do pomocy, zgłaszając dowody na łamanie regulaminu. No, ale nie każdy bohater nosi pelerynę.

Kolejną sprawą jest to że dalej brakuje administratorów (mimo że jest ich sporo) i bardzo często spotykam się z sytuacjami kiedy gracze wpisują !report ale niestety nie ma nikogo kto by mógł się tym zająć.

Emmm...no niekoniecznie brakuje, teraz dość administratorów przybyło i staramy się osadzić serwer w danych godzinach by był on pilnowany iii prawdzie mówiąc udaje nam się to, robimy tylko co możemy by być na serwerze i by popilnować was z godzinkę lub nawet więcej.

Regulamin znam prawie idealnie i potrafię sobie radzić w sytuacjach losowych, często upominam graczy łamiących regulamin jednak zdarzają się sytuacje kiedy osoba upominana ignoruje mnie i w tej sytuacji z moją rangą "zaufany" nie mogę zrobić zbyt wiele.

I znów z tym regulaminem....why ? Nie wiem po co dajecie, że znacie regulamin, jak praktycznie każdy go zna, a obowiązkiem jest znanie regulaminu, gdy idzie się pisać podanie na administratora. Iii sytuacje losowe, to co to takiego ?

Nie wiem czy to że mam 3 miejsce w czasie spędzonym na serwerze ma jakieś znaczenie ale to tu napiszę (bo wsm czemu nie). Nie jestem toksyczny (chyba że ktoś mnie bardzo zdenerwuje ale to się rzadko zdarza).

Owszem, że ma pokazuje to tylko, że jesteś aktywny. Toksyczny nie jesteś, bo praktycznie nie używasz mikrofonu, nie wiem czy ze względu na to, że go nie masz czy to, że nie chce Ci się go używać, ale już nie wnikam.

W dniu 15.10.2018 o 19:47, SCP-Natsuki napisał:

Każdy musi znać regulamin. ,,Potrafię sobie radzić w sytuacjach losowych'' sytuacje losowe czyli?

Lecz @Makklowicz ♥ stanę tutaj w Twojej obronie. Bo przecież @SCP-Natsuki też się tego czepia, a sam napisał w swoim podaniu:

W dniu 22.08.2018 o 17:35, SCP-Natsuki napisał:

Znam dużo komend, znam cały regulamin, nie przeklinam, czasami się, zdarzało że nadużywałem chatu i, myślę że , jestem lubiany na serverze chciałbym dodać że, mam tylko 1 bana który był w lutym tego roku.

Well...nie wiem czemu @SCP-Natsuki przyczepił się o ten regulamin, jak sam tak napisał w podaniu no idk.

Natsuki jeślibyś przeczytał podanie dokładnie to byś zauważył, że ten argument o treści "brakuje administratorów" to nie jest jeden argument na całe podanie.

Argumenty jakie napisał to: chęć pomocy innym graczom, nie ma dalej wystarczającej ilości administratorów, ten nieszczęsny regulamin który jest w każdym podaniu oraz to, że jest trzeci na gametrackerze więc uznajmy, że można to podciągnąć pod aktywność. 

No licząc argumenty możemy powiedzieć, że jest ich 4, a nie jeden :) 

Aaa wracając do podania, to aktywność super. Bana posiadasz jednego (akurat ode mnie heh), ale to już jakieś 3 miesiące temu, teraz widać, że po tym jednym błędzie wyciągnąłeś wnioski i aktualnie posiadasz status zaufanego na naszym serwerze.

Okej, na razie jestem Neutralny tylko z jednego powodu. Wszystko u Ciebie gra, tylko to podanie. Argumenty...i by było bardziej bogate...zobaczę jak inni się wypowiedzą i podam ostateczną decyzję.

#EDIT: Dobra zmieniam swój głoś na TAK ponieważ, chyba za długo już siedzi ten neutral, ale chcę Ci dać jakieś szansę

Foch na Navy'ego

Pozdrawiam

~NeCkeR

Edytowane przez NeCkeR
Zmiana zdania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj :D

Spoiler

Czas zacząć to za co wiele osób mnie krytykuje na SG ;) 

Tak więc bez zbędnych ceregieli:

Uważam że powinienem zostać przyjęty z wielu powodów.

Uważam że te "wiele powodów" to aż całe 2 :/ 

Jednym z nich jest chęć do pomocy, nie tylko graczom ale też administracji jednak to nie jest argument który przekona wiele osób...

1 z 2 który "nie przekonuje wiele osób ?? zapowiada się ciekawa lektura xD 

2 z 2 który mówi "jest wiele Administratorów lecz nie ma ich na serwerze gdy gracze piszą reporty" ... czekaj .... wydaje mi się że większość z nich jest robiona tylko nie zawsze każdy będzie reagować gdy w reporcie znajduje się jedyna informacja o treści "zabiłeś mnie" (swoją drogą zadziwiająco często były takie reporty :/ ) 

Cieszy mnie fakt że ktoś zna ten regulamin ale co masz na myśli pisząc "sytuacjach losowych" ?? Że jak ktoś zacznie zachoruje podczas rozgrywki to odwiedzisz go i wyleczysz ?? 

często upominam graczy łamiących regulamin jednak zdarzają się sytuacje kiedy osoba upominana ignoruje mnie i w tej sytuacji z moją rangą "zaufany" nie mogę zrobić zbyt wiele.

Wybacz za moje lenistwo ale odpowiem również cytatem

Możesz zrobić ss i wysłać na discorda Strefy na kanale Reporty.

bo trafia idealnie w to co chcę napisać :P 

Nie wiem czy to że mam 3 miejsce w czasie spędzonym na serwerze ma jakieś znaczenie ale to tu napiszę (bo wsm czemu nie).

Wybacz ale po drugim resecie GT może to być trochę nie aktualne :/ Poza tym nie sądzę by czas spędzony na serwerze pomógł Ci skoro nie licząc Administracji to wypowiedziało się tylko 2 twoich kolegów :/ 

Nie jestem toksyczny (chyba że ktoś mnie bardzo zdenerwuje ale to się rzadko zdarza).

Wybacz ale osobie na stanowisku Administracyjnym nie wypada być toksycznym (chyba że w gronie prywatnym jako Ty a nie Admin)

Kończąc dodam że byłoby mi bardzo miło gdybym dostał się w szeregi tej zacnej administracji ^^

Nie wiem komu chcesz "włazić w poślady" ale daruj sobie - tu to nie działa xD

Podsumowując: 
Twierdzisz że masz doświadczenie jako Administrator zdobyte na nieistniejącym już serwerze choć nie napisałeś jak długie ono jest (wiesz - 3 minuty na prywatnym serwerze się nie liczy xD ) .... Składasz drugie podanie choć pierwsze nie przeszło .... Prosisz kolegów by się za tobą wstawili (nie masz co ukrywać że 2 pierwsze komentarze są od twoich znajomych gdyż jeden ma jedyny post tutaj a drugi z 3 postów napisał 2 w twoich podaniach "na tak" ) .... Znasz regulamin .... Osoba z uprawnieniami administracyjnymi powiedziała że jest na "Nie" chociaż nie napisała dlaczego co też przykuło moją uwagę ( @SCP-Natsuki ) .... Druga osoba z uprawnieniami (jestem leniwy - nie chce mi się sprawdzać gdzie dokładnie się znajdują w hierarchii xD ) wypowiada się dość pozytywnie .... 
Niestety ale biorąc to wszystko pod uwagę to muszę z smutkiem powiedzieć że jestem na TAK gdyż widzę twoje chęci zostania Administratorem (gdyby nie to nie napisał byś 2 podań) a do tego poza banem nikt nie powiedział czegoś co mogło by przekreślić twoje szansę na to :) chociaż dalej musisz popracować nad "wieloma powodami" xD

A teraz to co cześć kocha najmocniej :D

Spoiler

Wybaczcie ale dwa pierwsze posty po prostu ominę .... gdybym miał je komentować to znaków by mi zabrakło bo musiał bym cytować zdanie za zadaniem po 2-3 razy :(xD 

1.Wiek jest dobry.

oraz

W dniu 16.10.2018 o 15:35, NeCkeR napisał:

Dobra, wiek, no jest idealny więc nic dodać, nic ująć

Czego chcecie od Wieku ?? on jest "preferowany" a nie "wymagany" ... było już kilka osób które miały mniej a sprawowały się dobrze na stanowiskach :D (przemilczę jaki był dramat gdy się dostawali bo w końcu "nie mają 16 lat" ;_; 

Tak jak napisałeś ,,Jednak to nie jest argument który przekona wiele osób'' każdy kto stara się o stanowisko operatora ma chęci do pomagania.

Nie każdy .... niestety ale część osób chce dostać uprawnienia by ulżyć sobie w "ciężkim" expieniu

Nie jedyny ale główny ... z resztą czego się czepiasz skoro sam napisałeś pewnie to samo xD (wybacz ale rozwaliło mnie to co później też zacytuję :P

Kończąc jestem na Nie

A czy jest jakiś konkretny powód dlaczego wybrałeś tą decyzję ??

Next, doświadczenie. No też nie małe

Skąd to wiesz ?? Napisał tylko że posiada ale nie napisał ile :/

tylko nadal z tym zaufanym, co z tego, że mógł sprawdzać reporty? Bo nie rozumiem.

Wyjaśniam - pewnie chodziło o to że jak mógł sprawdzać reporty to "rozwiązywał sprawy Administracyjne" więc można zaliczyć jak część doświadczenia

staramy się osadzić serwer w danych godzinach by był on pilnowany iii prawdzie mówiąc udaje nam się to, robimy tylko co możemy by być na serwerze i by popilnować was z godzinkę lub nawet więcej.

Napisałeś to tak jakbyście pilnowali wszystkiego tylko przez godzinę i czasem jak ktoś nie zobaczy na zegarek to zbanuje kogoś po tej godzinie pilnowania (prawie jak godzina policyjna xDD ) 

Nie wiem po co dajecie, że znacie regulamin, jak praktycznie każdy go zna

Chciałbyś xD Gdyby tak było to nie musiał byś wysyłać ludzi na "czytanie regulaminu" lub wyjaśniać "co można a co nie" 

nie wiem czemu @SCP-Natsuki przyczepił się o ten regulamin, jak sam tak napisał w podaniu no idk.

Może dlatego że jak pisał to nie wiedział że tego nie trzeba pisać a później ktoś mu to wyjaśnił ?? nie wiem - tak sądzę :P 

Argumenty jakie napisał to: chęć pomocy innym graczom, nie ma dalej wystarczającej ilości administratorów, ten nieszczęsny regulamin który jest w każdym podaniu oraz to, że jest trzeci na gametrackerze

Jak ty to naliczasz ??? Jakby ktoś napisał że zawsze idzie do kibla zanim wejdzie na serwer to też dasz mu jako "Argument" za byciem Adminem ?? 
Swoją drogą to raz piszesz że to jest niepotrzebne by pisać o regulaminie a teraz dajesz to jako argument ( xD ) oraz wybacz ale godziny spędzone na serwerze nie powiedzą (przynajmniej mi nic nie mówią) jakim jest graczem i czy nie będzie nadużywał uprawnień. 

Wszystko u Ciebie gra, tylko to podanie. Argumenty...i by było bardziej bogate...

Powiedział to osobnik którego podanie ma prawie tyle samo znaków ... Tylko u ciebie brzmiało to tak "nie będę pisał że brakuje Administracji ale brakuje Administracji" i to było 60% twojej wypowiedzi xDD (też lubię napisać czasem co ktoś wcześniej zrobił ;) ) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będąc szczerym, podanie jest nieco ubogie, oraz zaznacza to, co większość ludzi w swoich podaniach, jednak sam zaznaczyłeś, że to niewiele pomoże, co dla mnie uchodzi za zrozumienie tego, że pisanie tego typu rzeczy jest bezużyteczne. Byłeś adminem, więc zapewne wiesz jak radzić sobie z zgłoszonymi i zgłaszającymi, którzy - nieukrywajmy, potrafią być denerwujący i nierozumiejący sytuacji, przez co można stracić cierpliwość. O Twoim tłumaczeniu i uwagach wiem w miare wiele, bo zdarzało się dość często abym to zauważył. Nie rozumnymi częściami są te o znaniu regulaminu i sytuacjach losowych, których chyba nikt tu nie rozumie. Biorąc to pod uwage, oraz to, że w większości - jak nie wszystkich sytuacjach, jesteś mile nastawiony do innych graczy, przez co jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam jako iż ostatnio mogłem trochę więcej spędzić czasu na br#2 (wiadomo z jakich przyczyn meh) to też to też mogłem ci się przyjrzeć i nie zauważyłem u ciebie jakiś odchyleń (toxic itp.) zachowywałeś się dobrze w kulturalny sposób.

Jest to twoje 2 podanie więc widać że ci zależy i chcesz coś zdziałać/pomóc na serwerze jest to jak najbardziej na ++++ 

Masz też sporą aktywność na serwerze więc chęci do gry są co również jest na ++++ 

Generalnie jest tylko jedna rzecz o którą mogę się przyczepić w twoim podaniu. Bo generalnie tak jak koledzy wyżej piszą no raczej znajomość regulaminu to jest raczej obowiązek a niżeli atut gdyż każdy gracz na serwerze powinien go znać (przynajmniej w teorii xd) i co do tego radzenia sobie w sytuacjach losowych to powiem tylko tyle że tu mogłeś się trochę rozpisać (bardziej sprecyzować) bo tak to możemy się tylko domyślać o co ci chodzi z tymi zdarzeniami losowymi 

Reasumując aktywność zależy ci na serwerze nie jesteś osobą toksyczną +

Kończąc tą wypowiedź jestem jak najbardziej na : TAK

Pozdrawiam 

Pan Czarny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Wiek no zgadza się lecimy dalej +

4. Widzę że masz jakieś doświadczenie +

5. Argumenty takie se więc +/-

Jak zobaczyłem twoje podanie po raz pierwszy chciałem dać neutralny ale jak zobaczyłem odpowiedzi innych i to że już długo jest to podanie to zastanowiłem się i moją ostateczną odpowiedzią będzie TAK

Pozdrawiam Żelazko :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka!

Wiek jest idealny, doświadczenie masz. Idziemy dalej.

Uważam że powinienem zostać przyjęty z wielu powodów. Jednym z nich jest chęć do pomocy, nie tylko graczom ale też administracji jednak to nie jest argument który przekona wiele osób...

Myślę, że chęć do pomocy jest nawet dobrym powodem, tylko że dlaczego chciałbyś być administratorem, a nie dlaczego powinieneś zostać przyjęty.

Kolejną sprawą jest to że dalej brakuje administratorów (mimo że jest ich sporo)

Dlaczego ludzie to ciągle piszą? Brzmi to, jakby byli w stanie zapełnić luki, kiedy nie ma administracji na serwerze.

bardzo często spotykam się z sytuacjami kiedy gracze wpisują !report ale niestety nie ma nikogo kto by mógł się tym zająć

często upominam graczy łamiących regulamin jednak zdarzają się sytuacje kiedy osoba upominana ignoruje mnie i w tej sytuacji z moją rangą "zaufany" nie mogę zrobić zbyt wiele

Od tego masz forum, discorda, gdzie możesz wysłać screenshota udowadniającego daną zbrodnię i już, po sprawie.

Regulamin znam prawie idealnie

To bardzo dobrze, że znasz regulamin prawie idealnie ponieważ każdy powinien go znać.

potrafię sobie radzić w sytuacjach losowych

Tu powinieneś rozwinąć zdanie i podać parę przykładów, inaczej ten fragment jest trochę bez sensu.

Nie wiem czy to że mam 3 miejsce w czasie spędzonym na serwerze ma jakieś znaczenie ale to tu napiszę (bo wsm czemu nie)

Uważam, że to nie ma znaczenia.

Nie jestem toksyczny (chyba że ktoś mnie bardzo zdenerwuje ale to się rzadko zdarza)

Nie jesteś toksyczny, a przynajmniej ja tego nie zauważyłam. Myślę także, że ten powód jest zbędny. Równie dobrze mógłbyś napisać: "nie nadużywam komend jako Zaufany, nie obrażam, nie spamuję na chacie" itp.

Zgodzę się z NeCkeR'em: twoje zachowanie jest w porządku, tylko podanie trochę ubogo napisane. Mimo wszystko jestem za tym, abyś otrzymał rangę administratora i tego właśnie Ci życzę ^^.

Pozdrawiam cieplutko

Anielica

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Makk, Makk, Makk... Drugie podanie i nadal te same błędy. Nawet pokuszę się o stwierdzenie, że pierwsze podanie było lepiej napisane niż to. Już wolałem argumenty z poprzedniego podania, soreczki. 
Pewnie dałbym na nie za sam wygląd podania, gdyby nie twoje zachowania na serwerze. Chyba wziąłeś sobie do serca porady zawarte w odpowiedziach do poprzedniego podania (i bardzo słusznie xD). Zauważyłem, że gdy tylko jakiś gracz pyta się o treść regulaminu, ty udzielasz mu odpowiedzi, co jest moim zdaniem ogromnym plusem. Gdy nie ma administracji na serwerze zgłaszasz na discordzie osoby łamiące regulamin (głównie przez pv, danke). Kolejnym plusem jest też twoja aktywność. Mimo ilości administratorów na Breachu #2, zdarzają się momenty, że nie ma nikogo z rangą, a ty ze swoją aktywnością mógłbyś tą pustkę zapełnić. Do mniejszych plusików można zaliczyć doświadczenie i wiek. 
No więc, mimo nie najlepiej napisanego podania, jestem
za przyjęciem twojej persony w szeregi administracji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Makk jesteś bardzo aktywnym graczem.Nigdy nie widziałem byś obrażał innych graczy podczas rozgrywki i według mnie wydajesz się spokojny.
Obiście nie widziałem zgłaszania innych graczy przez Ciebie,gdy administracji nie ma na serwerze,jednak z tego co napisał maxus wynika,że to robisz.
Wrócę teraz do aktywności-Często nie ma nikogo z administracji na serwerze,jednak zawsze cię na nim widuje.Przydała by się osobą z taką aktywnością jak ty.
Podsumowując jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podanie przyjętę na okres próbny. Napisz do mnie na discord / steam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.