Jump to content
Frix

Skarga na: Szejdi

Recommended Posts

1. Nick osoby oskarżonej: Szejdi

2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:0:49927330

3. Przybliżona data zajścia: 22:45/ 14.10.2018

4. Nazwa mapy: ttt_skyscraper

5. Opis sytuacji: Zaczynając, mape przed zajściem, gracz pod nickiem Yor zabił przede mną innocenta, (Nie pamiętam dokładnie co powiedział), ale wiem że mówił coś w stylu "Za takie coś będę musiał ciebie zabić", więc myśląc logicznie, skoro chce go zabić to musi mieć powód skoro ogłasza to nawet publicznie poprzez czat głosowy, gracz zabity przeze mnie i Yora okazał się być innocentem, więc za zabicie innocenta zabiłem i Yora, po czym złożył na mnie reporta, w którym napisał, że nie widzi powodu dlaczego go zabiłem skoro nawet pomogłem mu zabić pierwszą osobę, po czym odpisałem mu na reporta "Bo go zajebales, byl inno, to zajebalem ciebie, wyjebane " I tutaj ta sytuacja gra bardzo wielką rolę, po tym jak mu odpisałem, wycofał on swojego reporta, i graliśmy dalej. Następnie, mapa później, ttt_skyscraper, na traitorów zostaliśmy wybrani Ja, Szejdi i jeszcze jeden traitor, krótko po starcie rundy, kierowałem się z dachu na 2 piętro, *ZA MNĄ*, chodził Szejdi który śledził pewnego innocenta, zszedłem na drugie piętro tylko po to, by zobaczyć czy jest tam ktoś niewinny kogo mógłbym zabić, nie patrzyłem się nawet za siebie, w momencie kiedy zawróciłem (było to dosłownie po pierwszym skręcie w lewo), Szejdi nieuważnie rzucił granat, z tego co mi się zdaje był to albo HE albo Discombulator, przy czym mnie zabił. Złożyłem na niego reporta, przy czym wytłumaczył się on tym że ja KRĘCIŁEM się wokół tego innocenta, i dlatego że nie odszedłem to umarłem, bo nie miał zamiaru czekać. Po pierwsze, nie kręciłem się obok tego innocenta, jedynie poszedłem na 2 piętro po czym szybko zawróciłem. Po drugie, Szejdi nie wydał żadnych ostrzeżeń że chcę go zabić za pomocem granatu który może zabić także i MNIE, tutaj jest niedopatrzenie z jego strony. Po trzecie, nawet pomimo tego że nie wydał żadnych ostrzeżeń, to on powinien być uważny gdzie i obok kogo rzuca granaty, bo to nie moja broszka, żeby oglądać się za siebie ciągle, tylko dlatego, że ktoś nie potrafi powiedzieć że chcę kogoś zabić granatem, czy ostrzec. I tutaj wisienka na torcie, po tym wszystkim, nie dał sobie slayów, zamiast tego, dał mi 2 slay'e za ten wcześniejszy report w którym odpowiedziałem dla yora "Bo go zajebales, byl inno, to zajebalem ciebie, wyjebane ", jego wymówką było to, "Więcej kultury w odpowiedzi na reporta, poza tym RDM", kiedy tak samo, nie popełniłem w ten sposób RDM'a.

6. Coś od siebie: Żenada, po prostu żenada.

Edited by Ukas
formatowanie tekstu

Dostałeś dwa slaye za "toksyczność" w reporcie, a robisz z tego awanturę, jakby ci bana dali. Tutaj możemy zasmakować żenady, a nie na serwerze.

Edit.////
Frix, czy znajomek yor albo szisz używał wulgaryzmów w reporcie czy jednak na voice chatcie?

Edited by PutaMadre
edit

Toksyczność? Nigdy go nie wyzwałem, a jeżeli użycie 3 przekleństw naprawdę was tak rani, to następnym razem karzcie też swoich znajomych, tacy jak Yor, Szisz, co chwila przez czat głosowy "Ja pier****" "O kur** jakie dobre", lol

Reporty to nie voice chat. Wulgaryzmy na voice chacie są dozwolone o ile ich nie nadużywasz, ale w reportach już nie. Podczas rozgrywki często przeklniemy pod wpływem emocji, ale jest to zrozumiałe.

Sprawdziłem wtedy Twojego reporta na Szejdiego i jego wersja zgadzała się z tym co napisał więc rozstrzygnąłem go bez żadnych slayów. To że napiszesz reporta nie oznacza że na 100% ktoś dostanie slaya. Nawet jeśli inno zabije inno, a ta osoba która zawiniła ma sensowną wymówkę, która zgadza się z deathscenką, czy logami nie dostaje slaya nawet jeśli ktoś mu tego nie wybaczył. Wszystko zależy od admina który sprawdza danego reporta a w tej sytuacji byłem nim ja.

Witam,

dlaczego zawsze kiedy piszę posta i już mam wysyłać to mnie ktoś uprzedza, @Szisz nie rób tak plssssssssssss.

Na mapie ttt_community_bowling_v5a tak jak Frix napisał, zginął innocent, jak się nie mylę był to Puta. Puta był be be, więc Yor go chciał pif paf no i się zaczęli strzelać, tutaj pojawiasz się ty i dobijasz Putę (tak, to ty go zabiłeś, nie Yor). Chwilkę później zabijasz Yora, bo Puta był innocentem.  Skoro uznałeś, że pomożesz Yorowi zabić tego beboka, bo miał powód, to nie widzę po kiego grzyba miałbyś zabijać Yora. Nie tak długo po śmierci Yora pada na Ciebie report, na który odpowiedziałeś tak jak odpowiedziałeś, zacytowałeś już wyżej, a ja lepiej nie będę powtarzał, bo to żenada, po prostu żenada. Reporta oznaczyłem sobie jako "w trakcie" na końcu rundy piątej i zapomniałem go w świecie sprawdzić, bo zaczęła się nowa runda. W tym momencie pojawia się kłamstwo, bo napisałeś, że winy zostały Ci wybaczone przez pokrzywdzonego, jednak nie, wręcz przeciwnie, Yor Ci nie wybaczył, co więcej przypomniał mi na początku następnej mapy, czyli ttt_skyscraper aby dać Ci karę! Odpisałem mu wtedy na czacie, że rzeczywiście, zaraz to zrobię, ale wylosowana została mi rola zdrajcy, więc chcąc szybko skończyć rundę postanowiłem, że zacznę walczyć już z pierwszym innocentem którego spotkam. Razem z nim spotkałem Ciebie, ale wszedłeś do kuchni, więc w praktyce granat nie powinien Cię zranić. Kiedy wyrzuciłem już granat po trzech sekundach warzenia, spostrzegłem, że nagle pojawiłeś się znowu blisko mojego celu, więc w lekkiej panice rzuciłem go pod złym kątem, co spowodowało, że granat odbił się nie tak, jak miał się odpić i poleciał w Ciebie, raniąc przy okazji trochę mnie.W reporcie, który na mnie złożyłeś przeprosiłem Cię, przyznałem się do winy i wyjaśniłem sytuację, jak wyglądało to z mojej strony. Na serwerze był wtedy Szisz, więc osąd zostawiłem jemu. Jak widać, uznał, że była to zwykła ludzka pomyłka i slaya nie dostałem. Natomiast co do reporta na Ciebie, dałem Ci slaye dwa - jeden, za RDM, i drugi, za wulgaryzmy i brak kultury w zgłoszeniu. Ze zgłoszeniami, tak jak Szisz wyżej napisał, obowiązuje w nich kultura, tak jak na forum.

Apel do wszystkich, na przyszłość, jeśli chodzi o taką pierdołę, nie róbcie z igły wideł proszę, napiszcie do mnie na Steamie i wszystko wyjaśnimy sobie w maksymalnie piętnaście minut, a jak tam nie dojdziemy do zgody, to wtedy można iść na forum, jasne.

Spoiler

@Ukas nie formatuj tekstu na biało proszę, tylko na kolor automatyczny, bo musiałem się gimnastykować, żeby to przeczytać na defaultowym forum, wygląda to podobnie jak ten tekst teraz.

Cóż, ode mnie to wszystko, życzę wszystkim miłego popołudnia,

Szejdi.

EDIT: Żeby nie nabijać postów, skomentować poniższą odpowiedź mogę tylko tym linkiem.

Edited by Szjdss
Małe poprawki kosmetyczne.

Od razu się spytam, bo za bardzo chyba ktoś tutaj własnych zasad serwera nie zna.

Gdzie jest napisane, że w reportach nie można przeklinać, a na voice chacie tak? Jeżeli mi to znajdziesz, to wtedy będę zgodny z tymi slayami które mi dałeś.

Co do twoich "przeprosin", przynajmniej tak perfidnie nie kłam, bo nigdy od ciebie żadnych przeprosin nie dostałem, jedynie nie uważny osąd z strony twojej i szisza.

"

1. Wyzwiska, kłamstwo lub rażące niedbalstwo również jest karane.
  2. Zgłoszenie zawierające wyzwiska nie jest rozpatrywane.

"

Z tego co widzę, to nie ma żadnych punktów, przez które miałbym dostać jakąkolwiek karę.

Do sprawy z Yorem, skoro mówił że chcę zabić Putę, jest to wręcz identyczne jakby postawił na niego kosa, więc pomogłem mu ( i nie, nie zabiłem go sam), tylko razem z Yorem, po czym Puta okazał się innocentem.

1: Wchodząc na serwer automatycznie akceptujesz niniejszy regulamin.

2: Na serwerze obowiązują zasady netykiety. Zabronione jest umieszczanie treści obraźliwych, rasistowskich, erotycznych, łamiących prawa autorskie oraz godzących w dobre imię drugiej osoby. Ponadto zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji. Obrażanie innych graczy lub nadmierne przeklinanie będzie wiązało się ze stosowną karaną.

Cywilizowany człowiek powinien domyśleć się że wyzywanie jest "złe", ale jak będziesz dalej tak jechał bez sensu to daleko nie dojedziesz.

Koleś jak dwóch ludzi się strzela, to czekasz aż się zabijają jeżeli gość nie sprawdzi ciała/inny był innocentem, możesz go zabić chyba że faktycznie widziałeś jak gość, który zabił typa - nie strzelał pierwszy no to zostaw go, bo ten drugi zaczął do niego walić pierwszy to jest logika tłumu, co do wyzwisk na czacie, albo na voice chacie - każdego poniesie była godzina taka, że raczej nie było już dzieci, jeżeli jesteś dzieckiem musisz porozmawiać z rodzicami, żeby lepiej cie pilnowali.

Druga sprawa jest taka, że nie dziwi mnie nie ukaranie slayem szejdiego, bo są tacy debilni traitorzy którzy wchodzą w nade mimo upomnień na czacie głosowym dla traitorów, jeżeli widzisz że gość chce skasować innocenta no to odejdź mu z drogi, co jest oczywiste BO TAK MU POMOŻESZ i NIE ZGINIESZ, co innego jest jak twój upośledzony kolega T, rzuca nade w gościu z którym się strzelasz i zabija ciebie - wtedy można się zirytować.

Sam miałem parę sytuacji w których mówię odsuń się rzucam slama - NIE a potem, zabił mnie mój kompan.

No właśnie, dlaczego cie zabił bo nie pomyślałeś, taka jest prawda

Bez wątpienia czepianie się tak fajnej administracji, która nie spina pośladów o byle co i pisanie skargi, jest ŻAŁOSNE - doceń tą administracje bo jest jedną z lepszych no może prócz Szisza (kappa love szisz i barnacle ; D) - ale jest jedną z lepszych, przemyśl swoją skargę o JEDEN Jeb*** RDM, który można wyjaśnić na serwerze.

PS.

Yor strzelał do puty bo pewnie miał barnacle ; D

Edited by Matelooooo