Jump to content
kubas052

[skarga] łebski

Recommended Posts

1. Nick osoby oskarżonej: łebski

2. Steam ID oskarżonego: -
3. Przybliżona data zajścia: 16.10 ~17:30-18:30
4. Numer/Nazwa serwera: Breach #2
5. Opis sytuacji: Dzisiaj tj. 16.10 w godzinach ~17-19 administrator łebski dopuścił się czynów takich jak: spawnowanie propów, zarażanie personelu D będąc SCP-999, ogólne utrudnianie gry.
6. Coś od siebie: https://imgur.com/a/nsqiuTH (więcej ss`ów nie mam, ale było również zamykanie personelu D wyposazenie go w palke wraz z SCP)

Witam

Z mojej strony mogę powiedzieć tyle że nie mam zamiaru kryć się z tym że lubię czasem zrobić jakiś event bo ile można robić w koło te same rundy z tym samym schematem. W tym przypadku była to "zemsta gluta" w ulepszonej wersji bo zamiast piły był wyposażony w broń scp 049 co myślę było dobrym pomysłem a gracze dalej mogli grać "po ciemnej stronie glutu" zamiast trafić na obserwatora i czekać 16 minut. Co do spawnowania npc miały one za zadanie trochę odciążyć scp/personel klasy d, który zazwyczaj wybiega z windy pod pełen ostrzał przeciwnika. 

39 minut temu, kubas052 napisał:

więcej ss`ów nie mam, ale było również zamykanie personelu D wyposazenie go w palke wraz z SCP

Jakbyś grał trochę dłużej na serwerze wiedziałbyś że gdy są sytuację gdy zostaje 1 CI i 1 MTF na 2 krańcach mapy to realizuję rundę finałową na mniej więcej równych szansach by osoba lepsza mogła wygrać. W tym konkretnym przypadku scp był zamknięty wraz z personelem klasy D w pomieszczeniu z oszkloną klatką i tak sobie stali i patrzyli na siebie. Wiadomo że nikt nie lubi czekać na obserwatorze i patrzeć jak nieudolnie próbują się złapać. Dlatego podjąłem decyzję by zakończyć rundę i zainicjować rundę finałową. W tym celu zamknąłem ich razem w owej klatce oraz dałem broń i hp dla personelu klasy D by wyrównać szanse.

Z poważaniem

Łebski

[email protected] (Super Administracja) otrzymała uprawnienia do robienia eventów tak samo jak każdy z rangą Admin dopóki nie są nadużywane. Łebski często robi eventy to prawda ale jednakże większość graczy jest zadowolona z tego. Z tego co się orientuję powinny być również głosowania odnośnie eventów. W każdym razie większych konsekwencji nie będzię poza obowiązkowym robieniem głosowań przez administracje. Gra po jakimś czasie może stać się monotonna więc zezwalamy na zabawę (w której biorą też udział gracze) oraz póki nie jest to coś przesadnego. Temat zamykam a samą skargę uznaję za rozpatrzoną. Jeśli jesteś niezadowolony z jej rozwiązania skontaktuj się ze mną na Discord gdzie wraz z @Limbo wysłuchamy Cię w razie jakiś pytań/uwag.
Podsumowując:
- eventy/zakończenia będą do głosowania jeśli administrator który ma uprawnienia postanowi przyspieszyć rundę bądź ją urozmaicić

~Pozdrawiam Alucard [email protected] Breach #2.

Guest
This topic is now closed to further replies.