Skocz do zawartości
An!maL

[Perma Ban] An!maL

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: An!maL    
2. Steam ID: STEAM_0:0:82303856
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:0:82303856&Submit
4. Opis sytuacji: A więc, miesiąc temu wydarzyła się bardzo nie fajna sytuacja, mianowicie umieszczenie prywatnych zdjęć jednego z Administratorów na publicznym discordzie serwera murder. Jak wiadomo, zrobiłem to ja. Kara została wymierzona, dlatego znów się tutaj widzimy.
5. Coś od siebie: Zacznę od tego, dlaczego tak się stało. Miałem wtedy pewną spinę z danym administratorem i od pewnego czasu za sobą nie przepadaliśmy. Konflikty wzrastały, a ja w ramach zemsty, jak jakiś totalny dzieciak - wstawiłem prywatne zdjęcia, na publicznego discorda, aby każdy to zobaczył. Wiem, że było to karygodne zachowanie, że mogłem mieć przez to niesamowite problemy, oraz zniszczyć komuś życie. Napisałem kilka dni temu do danej osoby, rozmowa toczyła się dobrze, nie było problemów, a nasz kontakt wrócił do normy. Naprawdę przepraszam za rzecz wyrządzoną osobie, oraz za brak poszanowania ludzkiej prywatności. Administrator mi wybaczył i tak jak powiedziałem, nasze kontakty są w dobrym stanie. Jeszcze raz przepraszam, oraz dziękuję za wysłuchanie. 

Pozdrawiam.

ub.png

Edytowane przez An!maL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Z pewnością ktoś, kto dwa razy dostał permbana na całą strefę nauczył się w końcu na swoich błędach.  Z pewnością teraz zrozumiałeś, czego nie należy robić po głupim wybryku. Jestem wręcz przekonany, że nigdy więcej nie będzie z tobą problemów na żadnym naszym serwerze. Na pewno wielu graczy ucieszy się, jak tylko zobaczy cię z powrotem na serwerze oraz discordzie strefy. Myślę, że warto dać ci trzecią szansę, abyś mógł nam pokazać, że potrafisz zachowywać się jak normalny człowiek wobec innych osób na strefie.

Jedno z powyższych zdań jest nawet prawdziwe - nie będzie żadnego problemu na serwerze z osobą, która na naszych serwerach już się nie pojawi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.