Skocz do zawartości
Laki

[TTT]Laki

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek - 23
2. Adres e-mail:  [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:9509832
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Byłem adminem na 2 serwerach StrefyGier dotychczas, operatorem na TTT, mialem wlasne serwery Minecraft, TTT, Tibia, COD4, CS 1.6 i pewnie jeszcze mnóstwo innych których teraz nie pamiętam.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: Starym graczom nie muszę się przedstawiać, nowi mam nadzieje zdążyli mnie trochę poznać.  
Jestem chamem z Łodzi, rzuciłem pracę jako skandynawski korposzczur bankowy, i stwierdziłem że składam papiery do służby państwowej. W związku z tym najprawdopodobniej najbliższe pół roku będzie mi przebiegało bardzo leniwie, co dotychczas zdążyło poskutkować faktem że od dłuższego czasu znowu gram na TTT. Moja poprzednia kadencja operatora przebiegała pomyślnie, nie było ze mną problemów, jestem skuteczny i bezkonflitkowy, choć nie toleruje chamstwa. Życie mija mi na graniu w gry, i spalaniu sadła na siłowni. Uważam że mogę się przydać, skoro poprzednio się sprawdziłem. tyle o mnie. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Laki jest bardzo dobrze znanym graczem strefy gier, przynajmniej dla osób które grały dawniej. Jestem pewny że będzie dobrym administratorem oraz zgodzę się że dobrze sie dogaduje z innymi, oraz jest sympatyczną osobą więc według mnie powinien dostać chociażby opa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem jak najbardziej za przyjęciem lakiego do szeregów administracji. Bardzo jestem rad z tego, że tyle starych wyjadaczy stara się wracać na swoje dawne stanowiska. (Ci ghosterzy nie przeszkadzali tak bardzo, jak pewna osoba ;) ). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: Starym graczom nie muszę się przedstawiać, nowi mam nadzieje zdążyli mnie trochę poznać."

Właśnie że nie mieli czasu ciebie poznać... przez ostanie 30 dni grałeś na swoim nicku zaledwie 5 dni, a nie wybacz raz wbiłeś i od razu wyszedłeś to jednak 6. (wykresy czasem są bardzo podejrzane więc proszę brać obecność z lekką nadwyżka bo np wykres z 30dni nie pokazuje dnia poprzedniego lub bardzo małych wyników jak to miało miejsce 7 dni temu gdzie kolega zdobył tylko 6 punktów)

Przechwytywanie.PNG.6d7967c0c6ca6c09313f9f648531f46a.PNG 

[Kenny dziękujemy za wyrażenie opinii, pomimo tego że już praktycznie nie grasz, a 2 posty na forum na pewno świadczą o tym że NIKT ciebie nie poprosił o wyrażenie swej opinii, ale co tam nikt nigdy nie czyta moich postów :D

Jestem na NIE,

-zbyt mało znany (jak na realia dzisiejszej gry, strach graczy jest coraz mniej),

-zbyt mała obecność,

Może poczekaj z miesiąc, nadrób braki w obecności sam pisałeś że masz pół roku wolne a więc czego się spieszysz :D

Edytowane przez edzio72

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma co patrzeć na uptime po moim nicku. Ze względu na trollowanie w CSGO non stop zmieniam aliasy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sytuacja, którą przedstawia Mateło oraz OBECNY czas gry (nie liczę czasu sprzed X lat) dają jasny sygnał,że to jeszcze nie jest ten moment. Osobiście spotkałem Cię z 2-3 razy i wydawałeś się w miarę ogarnięty. Uważam jednak,że nie grasz na tyle długo by ubiegać się o admina czy też operatora.  Może z czasem takie niekorzystne dla Ciebie sytuacje znikną i wtedy i moja decyzja się zmieni. Póki co NIE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znowu cała akcja z czasem gry na serwerze... Postaram się opisać mój punkt widzenia na temat "2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora."

Ten punkt jest zbędny w przypadku osób, które były już administratorami na danym trybie u nas na SG. Administracja bardzo dobrze wie, jak te osoby się sprawowały i, że nie będzie z nimi problemów (Teoretycznie). Jeżeli osoba pokroju Lakiego, Arolka napisałaby podanie, to czas gry przez ostatnie 30 dni nie powinien być brany pod uwagę. Osoby te mają duże obeznanie z trybem oraz z tym jak powinno się adminować. Moderator forum nie jest dawany przypadkowym ludziom, dostają go tylko i wyłącznie zaufane osoby. Gracze na serwerze mają tylko okazje do polepszenia swojej rozgrywki, bo im więcej dobrych administratorów tym lepiej. Bo zawsze ktoś załata lukę w jakiejś godzinie, w której nie byłoby wolnego administratora pod ręką. W moim podaniu nie chciałem wyciągać tego, że kiedyś to nikomu nie przeszkadzało. Ale tutaj mogę sobie pozwolić na rzucenie takimi przykładami jak Kill4Fun, który po 4 miesiącach nieaktywności napisał podanie po 2 dniach grania, zgadnijcie co się stało? Osoby typu Arczi, Zuris nie widzieli w tym żadnego problemu, a teraz jest inaczej, mają z tym wielki problem, bo ktoś ma słabą aktywność. W przypadku osób znanych i sprawdzonych podanie to tylko formalność. Pomijam dostawanie administratora na serwerach bez podań, bo to temat rzeka. 

Ja jestem na Tak, Lakiego znam już trochę i moim zdaniem to podanie jest tylko formalnością. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętam Lakiego jeszcze z czasów kiedy zaczynałem z TTT, nie przypominam sobie by odwalał jakieś głupoty. Na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Lakiego znam już sporo czasu (zwłaszcza z tych mrocznych czasów jak byłem [email protected]) i szczerze muszę powiedzieć, że w/w kandydat spisywał się dobrze w powierzonej mu roli. Nie sprawiał zbytnio problemów i wykazywał się ponadprzeciętną aktywnością. Ostatecznie jestem na tak, jednakże chciałbym, abyś najpierw trochę pograł (nabij te godziny), zapoznał się z nowymi graczami i zaprezentował się jako człowiek z postawą godną na to stanowisko.

Pozdrawiam

Yor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem trochę tego bólu dupy. Ja tam się absolutnie cieszę, że nareszcie wracają ludzie godni rangi administratora. Tacy, którzy już kiedyś sprawowali na serwerze takową funkcję i znają się na rzeczy. Nie zrozumcie mnie zle (a nie, zrozumcie to jednak tak jak jest napisane), ale tacy ludzie są, przynajmniej dla mojej osoby, więcej warci niż nowi spinacze. 

Jestem jak najbardziej na TAK.

PS: Post miał brzmieć obrazliwie i jeśli kogoś obraził to proszę się tym nie przejmować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Jak mają sobie panowie coś do wytłumaczenia, to naprawdę możecie to zrobić na wiele innych sposobów, niż zaśmiecanie tego podania. Steam, prywatne wiadomości na forum, mail'e, faksy, listy miłosne, itp itd. Kolejne tego typu posty będą usuwane, a użytkownicy karani warnami albo cukierkami. Zobaczymy w praniu.

Laki zawsze był ok na serwerze, zarówno jako gracz, jak i admin.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Veni, vidi, TAK.

Poza kłótnią z Edziem nie widziałem większych problemów dziś na serwerze, gdzie miałem okazję się z Tobą zapoznać. Zostawiłeś na mnie dość pozytywne wrażenie, czuć od Ciebie ten stopień bycia weteranem strefki. Swoje TAK daje także ze względu na opinie grupki osób wyżej, którym najzwyczajniej w świecie wierzę na słowo, iż nie będzie z tobą żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, wczoraj może jednak trochę przegieliśmy z tym spamem tak naprawdę o nic... więc co do swojejego zdania na temat Lakiego powinienem jednak zmienić... laki jest starym graczem, da się z nim dogadać, wczorajsza nasza kłótnia była tylko jedno razowa i mam nadzieję że więcej już się nie powtórzy. Jestem na Tak pod warunkiem że nadrobi godziny...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK
Laki wywarł na mnie pozytywne wrażenie, i czuję że sprawdziłby się w roli operatora/administratora.
Jedyną wadą jaką zauważyłem jest czas spędzony na serwerze ale to da się nadrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okey, ten post wyżej można skasować oceniłem Lakiego z góry, chociaż oboje mieliśmy różne zdania do tego doszło że zaczęliśmy się wyzywać ja nazwałem go randomem (nie znałem go wcześniej) i ogólnie go zwyzywałem w sumie, pod wpływem nazwania mnie płaczkiem i konfidentem, ale pograłem z Lakim trochę wydaje się być osobą ogarnięta, w sumie jednak nadaje się na operatora, jest spokojny opanowany i stworzył fajnego spraya, jak się wyzywaliśmy, zmieniam co do Lakiego zdanie i jestem na Tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.