Skocz do zawartości
kreciq198

JB serwer? Is it real?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, myślę że wsród nas jest wielu miłośników tego rodzaju gry. Czy istniałaby możliwość stworzenia jedynego polskiego serwera JB? Uważam,że z ogarniętą administracją z aktywnością nie byłoby problemu. Dodam tylko,że wiele osób spoza strefy zapewne chętnie by weszło gdyby takie coś ujrzało. Nie będę sie rozpisywał póki co ale zapraszam do dyskusji, czy byłyby osoby chętne i aktywnie uczęstniczące w "życiu" takiego serwera? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapraszam do lektury, jak będziesz chciał to znajdziesz więcej na naszym forum.

Na 99% nikt się nie znajdzie do postawienia serwera od nowa i zajmowania się nim z punktu technicznego jak to robił Worm, bo mimo, że był śmietnikiem to JB zaopiekował się bardzo dobrze. Arczi coś tam się bawi w Lua, ale ilość czasu jaka jest potrzebna na JB z aktualizacjami(Dobrymi) co jakiś czas mogłaby być problemem. A innej osoby bym nie widział na to stanowisko Technicznego.

Druga sprawa [email protected], nawet jeślibyśmy rozdzielili funkcje Technika od [email protected], to pozostaje pytanie kto zostanie [email protected]? Yor byłby dobrym kandydatem, ale czy chciałby się tego podjąć?... Bo dawanie randomowej osobie [email protected] mija się z celem, MUSI być to osoba ze strefy, którą znamy jakiś czas i to dobrze. Część osób pamięta jak się skończyło z Batmanem

Ja jestem na NIE, nie ma co reanimować trupa, tak jak to było z Unturned. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dorzucę tylko do posta wyżej, że jakiekolwiek pomysły wymagałyby z góry większej grupy graczy, która zadeklarowałaby się do tego, że będą grali i rozkręcali serwer. Tak jak w tym podrzuconym temacie, kilkanaście osób było na tak, a koniec końców może paru cokolwiek próbowało z tym dalej kombinować. Chociaż nawet wtedy wydaje mi się, że są słabe szanse na powstanie takiego serwera. Postawić serwer zawsze można, ale jeśli miałby stać pusty i nikt nie miałby się nim zajmować regularnie, to trochę strata czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okej rozumiem.Jednak Panowie jeśli jakaś zwarta grupa będzie chętna na takowy serwer to dołożę wszelkich starań by nie świecił on pustkami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomimo że Jailbreak jest dobrym trybem to czasy świetności gmoda w kwestii Graczy rozrzuconych po różnych trybach już minęły.
Nawet gdyby ktoś był zdolny postawić serwer to oprócz jakiejś części zapaleńców do tego trybu, nowych Graczy byłoby naprawdę mało.

Aktualnie najwięcej Graczy przesiaduje na RP, TTT, Breach i jako tako murder, zs.
Reszta trybów wymiera i nie ma za bardzo społeczności, która mogłaby się na takim trybie pojawić.

Gdyby się ktoś naprawdę starał to istnieje mała szansa, aby zbudować społeczność na tym trybie, która mogłaby się rozwijać i poszerzać o nowe osoby, lecz potrzeba do tego wiele chęci, czasu i osób, które by pomogły rozwijać, popularyzować serwer, przesiadywać na nim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o mój post odkopany < 3

jestem nadal na tak, i jeśli by takowy serwer powstał to bym głównie na nim grał, jednak również muszę się zgodzić z przedmówcami - mało jest graczy - i nie łatwo będzie znaleźć nowych. A co do [email protected], Mr.Fox? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki @Gundelf ale nie - mimo ze w ostatnim czasie zanim Jb padł miałem [email protected] to teraz przyznaję ze na dłuższą mete - nie nadaję się do tego, plus nie miałbym juz na tyle czasu jak kiedys zeby zajmować się serwerem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gundelf jakby udało Ci się zwerbować jakąś stałą ekipę to myślę, że i dużo nowych osób by się dołączyło =) . Sadze,ze to nie byloby wcale takie martwe, szczegolnie,ze ludzie byliby tym zaciekawieni na samym starcie. Można tez jakas mala reklame zrobic etc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, kreciq198 napisał:

Gundelf znasz kogoś takiego, bo zakładam,że masz większe znajomości niż ja w tym gronie?

Nie ma potrzeby szukać takiej osoby. W najbliższym czasie pojawi się informacja na temat serwera jailbreak.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieję,że ta informacja nie będzie definitywnym zakończeniem dyskusji na temat serwera JB. Jednak cieszę się,że zbudziło to jakiekolwiek zainteresowanie i z niecierpliwością czekam(czekamy) na informację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeglądam sobie różne fora, stwierdziłem sobie że "powspominam" sobie i zobaczę na strefę, a tu taka miła sytuacja, z niecierpliwością czekam na informacje dotyczące mojego kochanego JB na którym zmarnowałem ponad 500H życia.

PS. Ciekawe ile osób by wróciło i czy ktoś mnię pamięta.

Edytowane przez Szaczwany Lis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi