Skocz do zawartości
Kocmouch

[Perm Gag] Kocmouch

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: Kocmouch

2. Administrator, który nałożył karę: Gerard

3. Steam ID: STEAM_0:0:59294596

4. Opis sytuacji: Nie za bardzo pamiętam za co dostałem pgaga, jednakże powód jest pusty.

5. Coś od siebie: Przepraszam, jeżeli w jakiś sposób naraziłem graczy czy administrację na niedogodności związane z moim głosem lub mikrofonem.

Edytowane przez Kocmouch

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja wam dam żeby Kocmo miał pgaga. Ja na swojego przynajmniej zasłużyłem, ale on to na pewno nie i jestem tego pewny. Nie wierzycie?

Nie udowodnię wam tego. Ale on miał fajny głos i zachowanie na serwerach. Dobrze było. Na pewno. Stwierdzam to.

Nie mogę się pogodzić z tym, że Kocmouch ma pgaga. Przestańcie się go czepiać, oddawać dżejlbrejka!!!!!!!!!!!!

Aaaa widzę, że to sprawa z Gerardem to nie wiem, pewnie jakaś nocna głupota była.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gaga dostałeś za puszczanie dźwięku jihada co bardzo zabolało w uszy oraz zagłuszyłeś kosa. Bardzo dobrze wiedziałeś co się stanie kiedy to zrobisz. Gaga w najbliższym czasie zdejmować nie mam zamiaru, no bo jak to powiedziałeś przed gagiem - "W imię dobrego" :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

nie przypominam sobie, by padły wtedy z moich ust słowa: "W imię dobrego". Już pamiętam zaistniałą sytuację, był to jednorazowy wybryk, za który przepraszam, jednakże żaden z graczy nie krzyczał na mnie lub nie pisał nic złego o mojej osobie.
Pgaga otrzymałem 3 miesiące temu w dniu 11 lipca.

Pozdrawiam,

Kocmouch

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.