Jump to content
Flying Cat

[ban] Flying Cat <3

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara:  Flying Cat
2. Steam ID:   0:1:226713613

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:226713613&advType=steamid&Submit
4. Opis sytuacji: Niewiem niestety co się stało, kiedy wychodziłem z serwera nie miałem bana, gdy wszedłem po godzinie miałem bana i nie mogłem wejść na serwer.
5. Coś od siebie:  Jeżeli ten ban jest słuszny to przepraszam. Bardzo chcę dalej grać na waszych serwerach, bo gra tam dużo fajnych osób z którymi można pogadać i pośmiać się z gry.

Pozdrawiam.

Flying Cat

Edited by Flying Cat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bana dostałeś na TTT. Sourcebansy działają tak że jak przeskrobiesz coś na jednym z serwerów SG masz od razu zakaz wstępu na resztę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

jak pewnie można przeczytać bana nadałem Ja. Dostałeś go za bycie toksyczną osobą po zginięciu jako T, nadmierne przeklinanie oraz obrazę graczy oraz administratora (w tym przypadku mnie). Stwierdziłeś, że nie masz zamiaru tutaj grać i wychodzisz, więc w tym Tobie pomogłem. Mnie nie było do śmiechu dając bana, a po odwołaniu też jakoś skruchy nie widzę. Nawet nie wiesz za co go dostałeś, mimo że dobrze wiesz jak się zachowałeś. 

PS: Zbanowałem Ciebie zanim wyszedłeś z serwera.

 

https://i.imgur.com/Vzat9HE.jpg

 

Pozdrawiam

Wizio

Edited by Wizio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

Widzę, że napisałeś drugie odwołanie już na TTT, więc to zamykam.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×