Jump to content
Sign in to follow this  
under

problem z teksturami

Recommended Posts

Chodzi o to że kiedy zaczynałem grac widziałem każdego skiny postaci normalnie po reinstalacja cs-a wszystko się zepsuło i widzę 2 metrowe kwadrat error.

1.próbowałem wyłączyć anty-wirusa ale to nie pomogło

nie da się grac jaili i minigamesow . Nie am pojęcia co się mogło stać czemu owe się nie ściągają.

Edited by under

@under czy podczas wchodzenia na serwer widzisz aby tekstury/modele w ogóle się pobierały?

Jeżeli nie to spróbuj wpisać w konsole gry komendę: "cl_downloadfilter all" (komenda zezwala na ściąganie wszystkich plików związanych z serwerem) i ponownie wejść na serwer

Jeżeli nadal nic nie da to spróbuj zwalidować pliki gry (Steam -> Biblioteka -> Drugi przycisk myszy na CS:GO -> Właściwości -> Pliki Lokalne -> Sprawdź Spójność Plików Gry)

Jeżeli i to nie pomoże to daj info, w najgorszym wypadku możemy ci wystawić paczkę w ZIPie którą sobie wypakujesz do gry i będziesz wszystko widział - ale co do zasady, zasysanie tych plików nie powinno być problemem :| 

Istnieje również prawdopodobieństwo że może masz również jakiś firewall (Inny niż twój antywirus, Np. windowsowski) który blokuje ci ściąganie tych plików ale to trochę strzelanie w ciemno (Zawsze możesz coś popróbować na własną rękę)