Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: rzuf 

2. Twój Steam ID: STEAM_1:0:47358537

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=rzuf&Submit=Search

4. Opis sytuacji: dostałem permbana od nonejma za nagminne łamanie regulaminu

5. Coś od siebie: Nie będę się zbędnie rozpisywał, będę szczery. Wiem, że mam wiele za uszami, ale proszę o ostatnią szansę, ponieważ chciałbym jeszcze pograć na placyku zanim zostanie zahibernowany...
Wiem, że szanse na mojego unbana są nikłe, ale wiele osób mnie namawiało bym jeszcze raz spróbował z odwołaniem, no i wiadomo. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana, pozdro.

Edytowane przez Brzęczyszczykiewicz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak! Po co sie na siebie zloscic i sobie dokuczac skoro mozna pojsc na ugode. Po za tym wydaje mi się, że spora część serwera ucieszyłaby się jakby ujrzała rzufa na serwerze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mimo ze gram od niedawna to zapamiętałem gracza jako miłego i zabawnego wiec myślę że można dać mu ta ostatnią szanse 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moj nalepszy kolega, prawdopodobnie jedyny jakiego mam, dusza towarzystwa i wspaniałe, długo żyjące zwierzę. nei wyobrazam sobie gry na tym serwerze bez niego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ależ oczywiście ZA!!! Nie wyobrazam sobie placu bez tego pana. FAST UNBAN #uwolnićrzuwie ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro serwer ma zostać "wyłączony" to ja bym dał unbana nawet tym "największym kanaliom" pokroju aska, nie widzę przeszkód, aby odbanować zasłużonego gracza serwera, za którym tęskni pewnie spore grono. #uwolnićrzuwie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z rzufem często było można pograć i trzymał miłą atmosferę na serwerze oczywiście na TAK!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzuf z pbanem... ach ten plac. Jestem za zdjeciem bana i niech sobie jeszcze pogra na placyku w koncu życia nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem jak najbardziej na tak, rzuf był osobą, która sprawiała, że czas na serwie był super spędzony, a teraz skoro chcecie plac wyłączyć to dobrze by było, by się pożegnał 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 hours ago, PutaMadre said:

Skoro serwer ma zostać "wyłączony" to ja bym dał unbana nawet tym "największym kanaliom" pokroju aska, nie widzę przeszkód, aby odbanować zasłużonego gracza serwera, za którym tęskni pewnie spore grono. #uwolnićrzuwie

Skąd w ogóle to info o wyłączeniu? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie grałem dawno już na placu ale za moich czasów to rzuf był tam lepszy niż niektórzy admini więc sądzę że nie zmieniło się tyle by nie można by dać mu kolejnej szansy
#uwolnićrzuwie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#RemzorroMusisz <3

A co do samego rzufa to jest fajniutkim i miłym Sławusiem. Moim zdaniem powinien wrócić. <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kolejna osoba jest na TAK! Chyba jeden z nie wielu graczy który potrafił zrobić dobrą atmosferę bez względu na to czy na serwerze jest 3 czy 30 graczy. Oczywiście swoje za uszami ma , ale czy my wszyscy jestesmy idealni? 😉 

Edytowane przez qbas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również jestem za odbanowaniem gracza. Zawsze przyjemnie mi się z nim grało i rywalizowało na serwerze. Swoje już "odsiedział" i chyba zrozumiał błędy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomimo tego, ze od pewnego czasu nie gram na placu tak duzo jak kiedys, to jestem za odbanowaniem rzufa. Przewaznie milo sie z nim gralo. Z tego co pamietam to zawsze wyciagal pomocna dlon graczą, ktorzy mieli jakis problem lub nie wiedzieli co robic.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepszy gracz serwera, bardzo lubię tego gracza i mam nadzieję że wróci na Plac Zabaw.  

Pozdro: PrestiżowyZenekS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uważam, że surf bez takiego weterana jak Rzuf to nie jest to samo. Nie ma takiej rywalizacji z nim o to kto będzie pierwszy w tabeli. Poza tym był bardzo zabawny i umiał rozbawić osoby na serwerze. Proszę o danie mu drugiej szansy. Pozdro!

Edytowane przez Rothen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieję, że gracz otrzyma jeszcze jedną szansę. Nie było mnie przez pewien okres na serwerze, ale po powrocie ewidentnie trochę brakuje tego gracza. Zawsze fajnie można było porozmawiać czy też popatrzeć na jego zagrania, których podejrzewam nikt nie jest w stanie tutaj powtórzyć.

Pozdrawiam

Mephisto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że na tak. Mister Sławek ma już dość grania koncertów za granica. Pisał mi ostatnio, że chce wrócić na serwer i tam pograć. Jak można nie przyjąć takiej gwiazdy z kilku letnim stażem. Jeszcze raz na tak. 

Powodzenia Ci życzę

Sneter <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jestem na nie, gracz ten był bardzo ale to bardzo arogancki i chamski. z reszta ile razy mozna odbanowywac tego samego gracza, ile razy mozna sie meczyc z takimi osobnikami jak on, chwasty sie powinno zwalczac

pozdrawiam yomenik alchemik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem alchemik czy przez ból dolnej części pleców go aż tak bardzo nie trawisz, czy może rzuf "sortował" sobie graczy i tylko dla Ciebie taki był, gdyż (podam swój przykład , tak będzie najprościej) jak zaczynałem swoją przygodę z PZ to właśnie On w głównej mierze pomagał mi z nauką surfowania lub bh (a byłem w tym mierny). A co do reszty graczy też nie przypominam sobie sytuacji w której rzuf ot tak wyzywał sobie jakiegoś gracza.

PS : Skoro zaczęliśmy oceniać innych to nie bójmy się swej tożsamości, prawda "alchemiku"?😉

Edytowane przez qbas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten temat zamykam, ewentualnie procesowanie UB dla Rzufia oraz innych graczy placu w obecnym momencie odbędzie się w ramach Amnestii.

Sam post z tego tematu jest - jak dla mnie przynajmniej - zbyt mało merytoryczny (a raczej zbyt ogólny) aby wykonać jakikolwiek ruch decydujący

Edytowane przez Timon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.