Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: Xave
2. Steam ID: STEAM_0:0:101398455
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=xave&Submit=Search
4. Opis sytuacji: Zaczęło się od tego, że pozabijałem kilka osób propami, przez co zostałem kilkukrotnie zgłoszony, bodajże 3-4 razy.

Tutaj przyznaje się: na pewno zgłoszenie odpowiedziałem... Bardzo głupio. Starałem się raczej o znalezienie jakiejś ,,ostatecznej" obrony.

Spoiler

Mnie się pytasz? Co zrobisz z trollem. Jeśli mi nie wybaczysz dalej będę robił to samo, tak to działa. Ale WYBACZ ma ogromną moc. W niektórych wypadkach jest potężniejsza niż pompa.

Gracz mi chyba nie wybaczył, nie jestem w stanie odtworzyć tego teraz w pamięci. Był też Gerard, który ten report zobaczył, i chyba to było głównym powodem bana (wliczając w to resztę propkilli, rzecz jasna). Ostatnie co pamiętam to przyjście na serwer Wizia, przewijający się w tle dźwięk: ,,Doskonale" oraz krótki czarny ekran.

5. Coś od siebie: Osobiście przyznaje się : zawiniłem, i nic tego nie zmieni. Permanentnego miałem, odwołałem i po miesiącu po raz kolejny odzyskuje. Doprawdy nie wygląda to kolorowo, lecz nie wygląda to aż tak źle, aby karać mnie tak ciężko.

Jedyne o co proszę to skrócenie bana. Rozumiem zepsułem, zszargałem szanse którą dostałem. Jednak za PropKill oraz trolling karany ( a nawet ostrzegany ciężką karą) nigdy nie byłem.

Rozumiem, że miałem dożywocie, lecz taka kara, za rzeczy, których nigdy wcześniej nie robiłem, jest na prawdę duża.

Chciałbym również dodać, że nigdy nie starałem się uprzykrzać innym rozgrywki. Praktycznie w każdym przypadku PropKilla report zostawał wybaczony, ponieważ starałem się, aby druga strona nie czuła się zbytnio pokrzywdzona. Próbowałem ją udobruchać jakąś złotą myślą, czy czymkolwiek innym. To jest doprawdy nie uczciwe jeśli miałbym czerpać przyjemność z rozgrywki, i dodatkowo niszczyć ją innym.

Nie wnoszę o ułaskawianie mnie i zostawienie bez kary, lecz proszę o jej zaniżenie.

Edytowane przez ksawię
fools are always wrong two times

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry, bądź dobry wieczór,

Xave znam już troche czasu i jak miałem z nim do czynienia przez dłuższy, to trudno mi teraz sobie wyobrazić, że robiłby cokolwiek, aby zniszczyć innemu graczowi/graczom rozgrywkę. Sam nie pamiętam, abym sprawdzał kiedyś na niego bardzo dużo zgłoszeń, a zwłaszcza za propkille jeszcze za czasów mojego adminowania. Jeśli już to były to bardzo rzadkie przypadłości. Co prawda w ostatnim czasie nie miałem wglądu do reportów, ale miałem przyjemność grać z nim i sam osobiście nie byłem świadkiem mogę szczerze z ręką na sercu powiedzieć żadnego zdarzenia jak Xave propkillował, przynajmniej przez tamten ostatni miesiąc. Jesli to robił, to musiał to robić naprawdę rzadko kiedy tego akurat nie widziałem.

Sam byłem przy sytuacji nadania bana i szczerze byłem trochę zdziwiony tym banem a tym bardziej jego powodem. Jak już mówiłem, w Xave nigdy nie widziałem typowej osoby, która wchodzi na serwer w celu wymordowania całej populacji propem w celu ich pójścia sobie lub też najzwyczajniejszego w świecie trollingu. W wielu przypadkach widziałem jak sytuację jakiegos RDM'a wyjaśniał z jakimś graczem w celu załagodzenia sytuacji.

No ale mimo wszystko nie chce go tylko bronić, bo rzecz jasna zawinił. Odpowiedź, której udzielił na reporta mogła być różnie interpretowana, głównie pod tym złym kątem i uważam, że jak na odpowiedź, no nie jest ona najlepsza. Sama kwestia tego, ze Xave spropkillował parę razy, co było widać po reportach, również nie działa na jego korzyść.

Ale mimo wszystko biorąc pod uwagę rzeczy wymienione przeze mnie w akapicie pierwszym oraz drugim oraz fakt tego, że Xave za takie przewinienia nie był wczesniej karany, co widać na sourcebansach (tylko bugowanie mapy na stalingradzie oraz współpraca z traitor-innocent, co już pewnie większość osób kojarzy). Nie jest on osobą karaną za trolling, bądź propkilling oraz w moich oczach takie zachowania z jego strony były wyjątkowo rzadko widywane, rzekłbym, że wręcz znikomo.

Również, nie jestem za zdjęciem bana, bo jednak Xave zawinił i powinien mieć czas na przemyślenie tego co zrobił. Jednak moim zdaniem kara dożywotnia nie jest do tego odpowiednia. W końcu ban jest po to, aby nauczyć osobę w celu uczenia się na błędach, a nie w celu nie pojawienia się jej więcej w danej społeczności. Myślę, że warto przemyśleć skrócenie kary.

Pozdrawiam serdecznie,

Degenerat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Mnie się pytasz? Co zrobisz z trollem. Jeśli mi nie wybaczysz dalej będę robił to samo, tak to działa. Ale WYBACZ ma ogromną moc. W niektórych wypadkach jest potężniejsza niż pompa."

Fajne zdanie pokazujące idealnie twój tok rozumowania... zabijasz losowych graczy a więc albo ci wybaczą albo są ch****, ponieważ utrudniają ci grę. 

"Jednak za PropKill oraz trolling karany ( a nawet ostrzegany ciężką karą) nigdy nie byłem."

No oczywiście, znajomość regulaminu obowiązuje TYLKO nowych graczy.

"Osobiście przyznaje się : zawiniłem, i nic tego nie zmieni. Permanentnego miałem, odwołałem i po miesiącu po raz kolejny odzyskuje. Doprawdy nie wygląda to kolorowo, lecz nie wygląda to aż tak źle, aby karać mnie tak ciężko."

Jak już sam zauważyłeś jest to już kolejna kara z kolei a więc to chyba logiczne ze p-ban tobie się należy.

"Chciałbym również dodać, że nigdy nie starałem się uprzykrzać innym rozgrywki." : 

"Zaczęło się od tego, że pozabijałem kilka osób propami, przez co zostałem kilkukrotnie zgłoszony, bodajże 3-4 razy. Tutaj przyznaje się: na pewno zgłoszenie odpowiedziałem... Bardzo głupio. Starałem się raczej o znalezienie jakiejś ,,ostatecznej" obrony."

"To jest doprawdy nie uczciwe jeśli miałbym czerpać przyjemność z rozgrywki, i dodatkowo niszczyć ją innym."

A jednak zabiłeś paru graczy i dałeś te swoje złote myśli... szkoda że nie wypaliło bo jeszcze sporo graczy można było zabić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Xave, Xave, Xave, co się z Tobą stało. O ile dobrze pamiętam to byłeś jednym z lepszych graczy (w sensie zachowywał się lepiej niż inni) a teraz znowu takie coś. Trochę mnie to boli że psujesz innym rozgrywkę i to tak słabymi zagraniami jak trolling i propkill. Co do samego bana, jestem za skróceniem go na 2-3 miesiące, bo mimo wszystko już twój drugi pban a następne wykroczenie potraktowałbym pbanem bez możliwości odwołania, tak jak u każdego innego gracza łamiącego regulamin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, ksawię napisał:

To jest doprawdy nie uczciwe jeśli miałbym czerpać przyjemność z rozgrywki, i dodatkowo niszczyć ją innym.

2 godziny temu, ksawię napisał:

Jednak za PropKill oraz trolling karany ( a nawet ostrzegany ciężką karą) nigdy nie byłem.

Wydaje mi się, że twój permban już niweluje 2 zdania podane wyżej.Współpraca z T to jest trolling + psucie innym rozgrywki, nie wiem czy czerpałeś z tego przyjemność ale inni na pewno nie.

Edytowane przez Tácõ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

Osobiście dałbym mu szansę. Jednakże każde większe wtedy przewinienie powinno się równać z powrotem do permbana. 

To napisałem w ostatnim Twoim odwołaniu i muszę przyznać, że się zawiodłem. Złamałeś dane słowo o poprawie się i kontynuowałeś trollowanie, i to w sposób, którym ja gardzę ponad wszystko na tym serwerze. Ban powinien zostać. Posiedzisz sobie rok lub dwa, może wtedy ktoś będzie skłonny w jakikolwiek sposób spojrzeć na Ciebie raz jeszcze przychylnym okiem. 

Nie pozdrawiam.

Wizio

Edytowane przez Wizio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.