Jump to content
xStrike!

Pban str|ke! :3

Recommended Posts

1.Nick, na który została nałożona kara: str|ke! :3

2.Steam_ID: STEAM_0:0:61134854

3.link do bana : http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=str|ke!+%3A3&Submit=Search

4.Opis sytuacji : Pozyczylem konto heroesowi, a on wbił na serwer i dostałem perma

5.Coś od siebie: Nie popełnie już więcej tego błędu i nie pożyczę zbanowanemu graczowi konta.

Dwa pytania

1. Wiedziałeś, że Heroes ma perma?

2. Czemu dałeś jakiemuś randomowi wejść na swoje konto? 

Jestem za zmniejszeniem kary (jeśli na 1. pytanie odpowie przecząco), ale na przyszłość polecam trochę rozważniej rozdawać swoje hasło do konta

12 minutes ago, Pr!d3 said:

Dwa pytania

1. Wiedziałeś, że Heroes ma perma?

2. Czemu dałeś jakiemuś randomowi wejść na swoje konto? 

Jestem za zmniejszeniem kary (jeśli na 1. pytanie odpowie przecząco), ale na przyszłość polecam trochę rozważniej rozdawać swoje hasło do konta

1.Wiedziałem

2. Ponieważ długo i dobrze go znam.

Skoro tak, byłeś w pełni świadomy że to może wpakować cię w kłopoty, plus najwyraźniej nie byłeś jego "ulubionym znajomym" skoro cię tak urządził.

Ojoj, dajcie mu ub.

Strike szybko kończy lekcje w podstawówce i nie ma co robić od 14 do 22. ;/

A tak na serio pomimo tego to mógłby dostać ub bo to trochę nie fair że dostał bana za to że ktoś zrobił coś złego.

13 hours ago, Garzki said:

A tak na serio pomimo tego to mógłby dostać ub bo to trochę nie fair że dostał bana za to że ktoś zrobił coś złego.

X siedzi dożywotnio w więzieniu, Y postanawia mu pomóc w "ucieczce" i popełnianiu dalszych przestępstw. Kurczę... dlaczego zostałem skazany za współudział? Przecież on siedzi w więzieniu za niewinność.

Odrzucam na chwilę obecną.

Pozdrawiam

Remzo

Guest
This topic is now closed to further replies.